<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-4 Plass : 1-10-4

1 2019: -6 -1 -3 -2 -0 -68 000 2018: -8 -2 -2 -1 -3 -86 500
Aasvind 2100 1 Plass 154 500
4 år MØRKBR H v.Saras Tofte G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 02 / 8 2100 30,4a 45
e. Hovsjerka v. Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Bjerke Travbane 5 18/7 - 03 / 13 2160 31,0 65
Stall Aasvind G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 05/7 - 06 / 3 2100 29,3 75
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 4 16/5 - 01 / 1 2140 30,3 83
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 08 / 5 2100 34,3 38
2 2019: -8 -0 -0 -3 -4 -30 000 2018: -8 -2 -3 -0 -3 -55 500
Lille Odin 2 Plass 85 500
9 år SVART V v.Moe Odin H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 1 08/11 - 02 / 3 2100 30,3a 36
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 2 03/11 - 02 / 1 2140 31,6 64
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 2 21/10 - 08 / 7 2160 31,4 28
H. Tharaldsen H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 02 / 1 2100 31,1a 72
rød m/grønne ermer + reklame H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 6 25/8 - 08 / 7 2160 32,5 g 190
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 3 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Drammen Travbane 0 26/11 - 09 / 13 2160 35,4 531
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 10 1640 br g 430
Stall Frønes E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 03 / 6 2100 33,6a 84
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Momarken Travbane 0 30/10 - 04 / 5 2140 39,8 408
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 3 18/10 - 02 / 2 2100 31,9a 64
4 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 4 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 04/12 - 04 / 2 2100 33,8a 56
e. Kos Rappa v. Kos Knekten V. Hop Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 12 2100 31,9a 284
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 4 17/10 - 01 / 3 2140 32,2 26
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 3 11/10 - 02 / 3 2100 30,7a 58
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 02 / 3 2100 31,9a 286
5 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 5 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen D. Dalen Bjerke Travbane 3 27/11 - 02 / 4 2100 34,4a 33
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 3 09/10 - 02 / 6 2100 32,3a 51
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen D. Dalen Bjerke Travbane 2 02/10 - 02 / 7 2100 35,8a 74
L. Kolle May-Helen Nilsen E. Høitomt Bjerke Travbane 8 19/9 - 09 / 15 2160 32,4 470
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 07 / 7 2100 34,6a 55
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000
Ås Kvikken 6 Plass 41 000
7 år MØRKBR V v.Voje Faks H. Forberg Klosterskogen Travbane 6 19/11 - 02 / 4 2100 34,4a 325
e. Hisli Stjerna v. Nordli Svarten H. Forberg Klosterskogen Travbane 7 08/11 - 02 / 1 2100 34,8a 724
Laila Olsen-Jack Ingebrigtsen H. Forberg Sørlandets Travpark 0 12/8 - 02 / 4 2140 33,8 269
H. Forberg Laila Olsen H. Forberg Sørlandets Travpark 6 29/7 - 08 / 4 2160 35,1 404
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Sørlandets Travpark 0 24/3 - 01 / 8 2160 35,3 g 772
7 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 7 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Drammen Travbane 2 26/11 - 09 / 8 2120 34,2 27
e. Frisli Modi v. Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/11 - 01 / 10 2160 33,3 196
Geir Ole Olsen /Porsgrunn J. Undem Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 08 / 1 2100 34,5 43
O. Østre Geir Ole Olsen O. Østre Jarlsberg Travbane 7 28/9 - 04 / 9 2120 33,6 176
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame D. Dalen Biri Travbane 5 16/9 - 08 / 9 2100 36,7 154
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -20 000
Land Mann 8 Plass 39 000
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 02 / 1 2100 33,3a 85
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 9 2120 36,3 153
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Drammen Travbane 4 22/10 - 09 / 4 2120 34,8 204
D. Dalen Hans Landsverk D. Dalen Klosterskogen Travbane N 16/8 - 20 / 2 2100 41,0 r N
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane - 09/4 - 03 / 4 2100 dg 199
9 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -1 -1 -2 -32 491
Bokli Odin 9 Plass 32 491
4 år BRUN V v.Odins Eld V. Hop Drammen Travbane - 04/12 - 04 / 4 2100 dg a 138
e. Bokli Rikka v. Elding V. Hop Drammen Travbane 8 26/11 - 09 / 10 2140 35,7 g 79
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane 5 08/11 - 02 / 9 2100 34,4ag 23
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 2 22/10 - 09 / 7 2140 33,5 82
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 08 / 4 2120 35,0 g 113
10 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 10 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling R. Hansen Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 02 / 6 2100 33,8ag 53
e. Springtina v. Alm Rigel R. Hansen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 02 / 5 2100 31,9ag 312
Randi Merete Wahl /Hof J. Hansen Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 3 2100 dg g 98
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) R. Hansen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 8 2100 33,3ag 207
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 14/9 - 07 / 8 2100 34,5ag 33
11 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -12 000 2017: -9 -0 -0 -0 -8 -17 000
Lynjor 11 Plass 31 000
11 år SVART V v.Lumjor J. Eriksen Forus Travbane 3 27/11 - 03 / 3 2060 33,6 85
e. Ervina v. Alm Svarten J. Eriksen Forus Travbane 3 13/11 - 01 / 4 2040 32,5a 417
Janicke Reiersen /Kvinesdal J. Eriksen Klosterskogen Travbane 5 08/11 - 02 / 4 2100 32,6a 1074
J. Eriksen Janicke Reiersen J. Eriksen Forus Travbane - 23/10 - 02 / 5 2040 dg 213
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 08 / 6 2120 34,0 37
12 2019: -6 -2 -0 -1 -1 -46 500 2018: -9 -2 -1 -1 -4 -54 000
Nesvik'n 12 Plass 100 500
4 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 02 / 8 2100 34,0ag 17
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Eriksen Forus Travbane 5 07/8 - 05 / 10 2060 32,0 430
Mardon Jørgensen /Vennesla J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 01/7 - 03 / 7 2140 33,0 g 113
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 08 / 10 2100 33,2a 41
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 04/5 - 03 / 7 2100 34,3a 56