Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
MELUMS-LØPET.

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 25.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-7 Plass : 3-1-7

1 2018: -3 -1 -1 -1 -0 -22 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Magnums Philiokus 2040 1 Plass 22 000
4 år SVART V v.Briskeby Philip V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 02/12 - 08 / 3 2160 31,6 24
e. Trø Vesla v. Spikeld V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 21/10 - 08 / 4 2140 32,3 g 71
Odd Jomisko-Gro M. Sletnes Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 22/9 - 08 / 3 2140 34,2 14
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 11/9 - 20 / 2 2140 34,0 P
Mørkeblå m/reklame. G. Austevoll Drammen Travbane 11/10 - 21 / 3 1720 49,9 B
2 2019: -8 -1 -1 -1 -3 -41 500 2018: -10 -0 -1 -0 -2 -10 000
Himalaya 2 Plass 59 500
5 år SVART HP v.Norheim Svenn T. Karlsen Forus Travbane 2 27/11 - 03 / 2 2040 33,7 316
e. Sergodtut v. Åsajerven E. Bjerkelund Forus Travbane - 25/9 - 02 / 2 2040 dg 703
Elli Ommundsen-Frank Ommundsen E. Bjerkelund Forus Travbane - 07/8 - 02 / 1 2040 dg r 343
T. Karlsen Ove Kenneth Karlsen (T) S. Øksnevad Forus Travbane 8 24/7 - 03 / 3 2040 37,2 g 725
Blå, hvite seler m&svarte stjerner,rek P. Buer Forus Travbane - 03/7 - 08 / 6 2060 dg 94
3 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -14 000 2018: -16 -3 -2 -2 -7 -80 000
Tøffen 2060 1 Plass 94 000
5 år SVART V v.Spikeld R. Wiig Forus Travbane 1 20/11 - 04 / 4 2040 31,7 96
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel T. Erga Forus Travbane 2 13/11 - 01 / 10 2040 31,7a 165
Kristine Erga-Tor Espedal T. Erga Forus Travbane 2 06/11 - 09 / 9 2080 33,2 118
T. Erga Tor Espedal T. Erga Sørlandets Travpark 5 03/11 - 02 / 2 2140 33,8 272
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl A. Erga Forus Travbane 3 23/10 - 02 / 2 2040 35,1 224
4 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2018: -13 -2 -1 -0 -8 -50 500
Oria 2 Plass 62 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 02/12 - 08 / 4 2180 32,2 75
e. Alva v. Elding G. Mikkelsen Forus Travbane 4 27/11 - 03 / 5 2080 32,9 228
Olav Knutsen /Nærbø G. Mikkelsen Forus Travbane 6 13/11 - 01 / 12 2040 32,9ag 336
Å. Tengsareid Olav Knutsen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 22/9 - 08 / 6 2180 34,7 g 69
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Forus Travbane 0 04/9 - 05 / 5 2060 33,3 58
5 2019: -7 -0 -3 -1 -1 -30 000 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -30 000
Karl Gustav Ø.K. 3 Plass 60 000
5 år SVART V v.Tomdin Ø.K. G. Mikkelsen Forus Travbane 1 23/10 - 02 / 4 2040 34,8 g 183
e. Spødå Ø.K. v. Spikeld G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 21/10 - 08 / 9 2160 36,2 g 240
Stall Brit Elin - Emil - Gunnar G. Mikkelsen Forus Travbane 7 25/9 - 02 / 6 2040 35,1 g 377
G. Mikkelsen Brit Elin Oftedal (B) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 11/9 - 07 / 4 2140 33,7 g 181
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 0 04/9 - 05 / 4 2040 33,9 g 220
6 2019: -5 -1 -0 -1 -1 -24 000 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -49 000
Jelina 4 Plass 73 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin K. Djøseland Forus Travbane 0 27/11 - 04 / 5 2060 35,1 g 209
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld K. Djøseland Forus Travbane 4 13/11 - 01 / 5 2040 32,6a 279
Stall Pepp K. Djøseland Forus Travbane 8 06/11 - 09 / 10 2080 36,3 g 107
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 8 23/10 - 02 / 3 2040 36,6 g 35
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 2 07/10 - 08 / 5 2060 34,9 439
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -19 -0 -0 -3 -10 -40 000
Vimse Sindre 2080 1 Plass 76 500
6 år SVART V v.Moe Odin M. Lode Forus Travbane - 27/11 - 07 / 2 2040 dg 331
e. Vimsa v. Alm Viktor Ø. Hegdal Forus Travbane - 20/11 - 04 / 7 2060 dg 719
Elin Lode-Thea Vatne K. Handeland Forus Travbane 5 01/11 - 05 / 5 2060 33,9 g 100
Ø. Hegdal Elin Lode (T) K. Handeland Forus Travbane - 23/10 - 02 / 13 2080 dg 176
grønn m/hvitt sk.stk. svarte ermer + r K. Handeland Forus Travbane 5 07/10 - 09 / 4 2060 31,7 g 85
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -13 -0 -0 -1 -3 -14 000
Hvalstad Loke 2 Plass 74 700
9 år SVART V v.Kasper Mollyn H. Holm Bjerke Travbane 6 14/11 - 01 / 6 1640 31,3 236
e. Tårån v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 3 06/11 - 02 / 1 2100 31,5a 71
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta G. Austevoll Momarken Travbane 0 19/6 - 01 / 10 2140 33,8a 255
G. Austevoll Ole Martin Olsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 03 / 2 1700 31,4a 293
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 5 08/5 - 01 / 4 2140 31,8a 313
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -2 -3 -66 500
Ruskeli Svarta 3 Plass 83 500
7 år SVART HP v.Norheim Faksen K. Malmin Bjerke Travbane - 14/11 - 06 / 7 2140 dg 103
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) K. Malmin Sørlandets Travpark 3 03/11 - 04 / 1 2140 29,6 58
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Forus Travbane 2 16/10 - 06 / 2 2040 31,3 g 61
D. Dalen Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 4 2140 32,3 g 111
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 04 / 11 1700 29,1a 331