<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 10.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-6 Plass : 1-3-6

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -14 000
Real Cash 2100 1 Plass 14 000
4 år LYSBRUN V v.Ready Cash* (FR) E. Høitomt Biri Travbane 6 16/11 - 07 / 8 2100 18,8a 53
e. Real Princess v. Giant Chill* (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 6 2100 24,0 g P
Asbjørn Gullaksen-Nina Haugstad
E. Høitomt Marius Høitomt (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -9 000
Northernlight Genius 2 Plass 9 000
4 år BRUN H v.R.C. Royalty (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 25/11 - 21 / 1 2100 22,1 P
e. Royal Behaviour v. Royal Prestige* (US) G. Haugstad Estland N 14/4 - 91 / 2 2100 25,6 N
Asbjørn Gullaksen /Bergen
O. Østre Martine Wessel (T)
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
3 2019: -5 -0 -2 -1 -2 -24 000 2018: -3 -0 -1 -1 -1 -13 000
Reborn 3 Plass 37 000
5 år BRUN V v.Revenue* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 08 / 3 2100 19,1 239
e. Riverside Queen v. Soir Des Tibur D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 26/10 - 08 / 1 2100 21,5 174
Per Myrvang /Skien D. Dalen Jarlsberg Travbane P 12/10 - 21 / 2 2100 22,3 g P
H. Holm Per Gottling (T) D. Dalen Drammen Travbane P 21/8 - 20 / 3 2100 23,8 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Majestic Yankee 4 Plass 0
7 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane P 12/10 - 21 / 4 2100 22,0 P
e. Futurity Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) S. Weberg Momarken Travbane N 14/2 - 20 / 3 2140 24,1 g N
Jeanette Mari Østgård /Tønsberg S. Weberg Momarken Travbane N 31/1 - 20 / 8 2160 24,3 g N
M. Høitomt Anita Bæk Danielsen J. Gjerstad Momarken Travbane 09/9 - 23 / 5 1640 30,9 g B
Sølv m/svarte ermer, rød kant, reklame J. Gjerstad Bjerke Travbane 20/8 - 20 / 5 1640 31,2 g B
5 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
T.K.'s Victory 5 Plass 4 000
3 år BRUN V v.More Chips (US) T. Pedersen Drammen Travbane 7 26/11 - 04 / 7 2100 21,5a 867
e. Scarface Lady (DK) v. Gill's Victory* (US) T. Pedersen Klosterskogen Travbane P 19/11 - 20 / 3 2100 21,8 P
Tomas Pedersen /Revetal T. Pedersen Jarlsberg Travbane 12/9 - 22 / 2 2100 32,4 g B
T. Pedersen T. Pedersen Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 1 2100 33,2 B
Grå m/oransje sidef&erm, grå ermr, rek
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -9 000
Titana Voice 6 Plass 11 000
6 år SVART HP v.Thai Tanic T. Desserud Drammen Travbane 5 26/11 - 08 / 6 2100 20,4a 549
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 8 14/11 - 10 / 9 2140 20,1 238
Trygve Plassen-Aili Nistad G. Austevoll Drammen Travbane P 18/10 - 21 / 2 2100 22,0 P
G. Austevoll Trygve Plassen T. Desserud Drammen Travbane N 04/10 - 21 / 1 2100 23,5 N
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Desserud Drammen Travbane N 06/9 - 20 / 4 2100 24,7 N
7 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Isabella 7 Plass 11 000
6 år MØRKBR HP v.Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 18/7 - 21 / 2 2140 20,2 P
e. Say Jessica v. Super News (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 13/11 - 21 / 2 2100 25,7 B
Anette Stene /Drammen L. Kolle Jarlsberg Travbane 29/5 - 20 / 2 2100 29,7 g B
D. Dalen Anette Stene
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Turbo Design 8 Plass 2 000
4 år BRUN V v.Turbo Sund* (S) L. Kolle Drammen Travbane 5 26/11 - 04 / 3 2100 20,0ag 43
e. Designed Victory v. Alf Palema* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 15/11 - 21 / 3 2100 20,4 P
Hestesport-Centeret AS /Skien
L. Kolle Jane Helen Stareng (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Bella Donna Rapid 9 Plass 0
4 år RØD HP v.Revenue* (S) D. Dalen Sørlandets Travpark P 02/12 - 20 / 2 2140 23,9 g P
e. Dufaux Toft (DK) v. Linus T. (US)
Runar Myhren /Grimstad
V. Hop Kim-Andre Myhren
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Fancy 10 Plass 6 000
5 år BRUN HP v.Smooth Moves (US) E. Gravdal Drammen Travbane 6 26/11 - 04 / 4 2100 20,1a 609
e. Thai Rainbow v. Arndon (US) E. Gravdal Drammen Travbane P 18/10 - 21 / 1 2100 22,5 P
Ulv Sverre Nilsen /Holmestrand
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Casero G.B. 11 Plass 4 000
5 år MØRKBR V v.Calcutta Hall (US) H. Andersen Drammen Travbane 6 26/11 - 08 / 3 2100 20,9a 539
e. Cat Manzi v. Alf Palema* (US) H. Andersen Jarlsberg Travbane P 12/10 - 21 / 1 2100 22,1 P
Gitte Christine Berntsen /Skien E. Høitomt Jarlsberg Travbane N 24/5 - 20 / 1 2100 29,6 g N
T. Solberg Gitte Christine Berntsen
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
12 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2018: -4 -0 -0 -1 -3 -12 000
Effi's Wonder 12 Plass 22 000
4 år MØRKBR HP v.Rite On Line (US) D. Dalen Drammen Travbane 3 26/11 - 08 / 4 2100 20,3a 109
e. French Image v. Cigar Bar (US) D. Dalen Drammen Travbane P 08/11 - 20 / 1 2100 21,8 P
Guro G. Hals /Hokksund O. Østre Drammen Travbane 17/10 - 21 / 1 1700 28,2 B
O. Mikkelborg Guro G. Hals D. Dalen Drammen Travbane 07/9 - 21 / 1 2100 33,2 g B
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl