<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr.
For 5-15-årige hopper høyest 550.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-13-5 Plass : 11-13-5

1 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 2100 1 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 1 28/11 - 04 / 2 1609 26,8a 32
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 4 14/11 - 03 / 1 2140 27,1 194
Maria Johansen /Mogreina V. Hop Momarken Travbane 3 30/10 - 05 / 10 2160 30,4 99
V. Hop Kai Johansen (T) K. Johansen Drammen Travbane 5 18/10 - 01 / 7 2100 28,3a 20
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Drammen Travbane 3 04/10 - 01 / 10 2100 28,4a 23
2 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 2 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder H. Skjoldal Bjerke Travbane 5 28/11 - 04 / 9 1609 27,6a 176
e. Mirastjerna v. Elding H. Skjoldal Bjerke Travbane 4 20/11 - 03 / 1 1609 27,2a 303
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal J. Hansen Bjerke Travbane 4 14/11 - 07 / 6 2100 27,1ag 253
H. Skjoldal H. Skjoldal Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 9 1609 28,2a 556
hvit m/svarte ermer og vinkel,lilla sø E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 6 2120 28,2 74
3 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 3 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 0 27/11 - 03 / 2 2100 31,1ag 324
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 05 / 12 2120 30,1 820
Eivind Gravdal /Hof O. Østre Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 04 / 7 2100 29,6ag 365
E. Gravdal H. Eggen Momarken Travbane 0 30/10 - 05 / 7 2160 35,8 g 391
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl O. Østre Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 11 2140 28,2 g 779
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -9 -4 -0 -1 -3 -85 000
Veels Netta 4 Plass 228 579
9 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 05 / 2 2100 28,2 g 17
e. Veels Stjerna v. Spang Best O. Østre Momarken Travbane 1 30/10 - 05 / 4 2140 30,8 18
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen O. Østre Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 03 / 4 2100 26,7 100
O. Østre E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/7 - 04 / 1 1609 26,8a 72
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 6 11/5 - 03 / 10 2100 31,6ag 134
5 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 5 Plass 299 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 01/12 - 05 / 3 2100 29,4 289
e. Polar Fortuna v. Braute D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 05 / 1 2100 28,5 121
Sonja Hansen /Hokksund D. Dalen Biri Travbane 3 09/11 - 04 / 3 2100 29,3 205
D. Dalen Sonja Hansen D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 05 / 3 1609 27,8a 119
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 2 18/10 - 01 / 2 2100 28,1a 142
6 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 6 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 0 28/11 - 04 / 11 1609 28,4a 159
e. Jilly v. Spikeld P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 30/10 - 05 / 11 2160 32,3 g 154
Trine Wilberg-Rune Wilberg T. Solberg Momarken Travbane 7 20/10 - 06 / 9 2180 27,5 350
T. Solberg Rune Wilberg T. Solberg Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 8 2120 30,2 rg 262
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 06 / 1 2100 28,6a 73
7 2018: -30 -0 -0 -0 -8 -25 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 7 Plass 230 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 02/12 - 02 / 7 2140 30,9a 1001
e. Sigdalspila v. Drillo S. Hogner Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 8 2160 32,0 1328
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Biri Travbane 5 09/11 - 04 / 1 2100 29,5 760
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 6 04/11 - 04 / 6 2180 31,1 506
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 0 30/10 - 05 / 6 2160 33,6 349
8 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -15 212 2018: -9 -1 -0 -1 -4 -130 599
Bjørnemyr Texa 2120 1 Plass 524 311
7 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 20/7 - 05 / 8 2160 27,7 65
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 06 / 5 1609 23,7a 83
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/6 - 03 / 3 2120 28,4 165
E. Høitomt Ida-Therese Skaane E. Høitomt Forus Travbane 0 16/6 - 09 / 2 1600 23,8a 731
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 11 2100 29,8a 198
9 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -15 000 2017: -17 -5 -2 -3 -5 -149 500
Nordlys Rosa 2 Plass 434 000
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Forus Travbane 0 21/4 - 05 / 3 2060 28,2 g 36
e. Dalby Dokka v. Atom Vinter L. Kolle Leangen Travbane - 07/4 - 05 / 10 2180 g4 g 62
Kåre Nilsen /Vikran L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/2 - 06 / 8 2160 27,6 rg 130
L. Kolle Ole Anton Svinsholt L. Kolle Bjerke Travbane 2 07/2 - 03 / 1 2120 26,8 75
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane - 13/1 - 03 / 3 2100 dg 46
10 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 3 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 9 2100 30,8a 484
e. Komnes Sol v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 8 2100 28,2a 389
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane - 14/11 - 03 / 6 2140 dg 165
O. Mikkelborg Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane 3 31/10 - 05 / 2 2140 28,1 79
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Kylin-Blom Gävle 0 25/10 - 10 / 1 1640 31,4ag 32
11 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -25 000 2018: -19 -5 -3 -1 -3 -329 620
Kiro Bia Balderina 4 Plass 640 120
8 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 2 21/11 - 08 / 5 2100 27,3a 158
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Momarken Travbane 5 11/11 - 06 / 8 2140 28,9ag 161
Stall Ki-Ro B. Steinseth Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 9 1609 26,5ag 60
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 1 13/10 - 05 / 3 2100 26,8a 211
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 30/9 - 05 / 11 1609 26,6a 53
12 2019: -8 -1 -3 -2 -1 -97 500 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -7 000
Voje Diva 5 Plass 466 864
7 år SVART HP v.Alm Viktor J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 05 / 9 2120 30,9 215
e. Voje Frøkna v. Järvsöfaks (S) J. Eilertsen Drammen Travbane 2 30/10 - 04 / 11 2100 31,8a 84
Lars O. Romtveit /Skoppum L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 04 / 6 2100 28,4a 164
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) D. Dalen Sørlandets Travpark 0 03/6 - 04 / 4 2140 28,8 177
Svart/gull skrådelt, hvit kant L. Kolle Bjerke Travbane 0 14/3 - 08 / 6 2140 br 437
13 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 6 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 05 / 12 2120 28,0 468
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 2 14/11 - 03 / 5 2140 26,6 139
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 1 31/10 - 05 / 1 2140 27,7 233
G. Austevoll Tom Bjølgerud G. Austevoll Biri Travbane 6 13/10 - 05 / 10 2100 27,7ag 145
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Robertsen Bjerke Travbane - 03/10 - 04 / 6 2100 dg a 84