<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 67.001 kr.
For 3-15-årige høyest 115.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-5 Plass : 6-1-5

1 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 2100 1 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 03 / 6 2120 31,2 56
e. Solli Mai v. Bokli Eld A. Akselsen Bjerke Travbane 0 17/10 - 01 / 10 2160 31,7 64
Birger Opheim /Ekne E. Rennesvik Bergsåker 4 28/9 - 11 / 5 1660 30,5 g 49
O. Østre Andreas Opheim (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 04 / 9 2120 31,6 125
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 06 / 6 2100 31,7ag 64
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -15 -2 -0 -1 -9 -59 000
Hippoline 2 Plass 70 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden D. Dalen Momarken Travbane 5 29/11 - 02 / 6 2140 35,3ag 51
e. Troll Molly v. Spang Best T. Solberg Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 3 2140 32,9 g 76
Ine Elisabeth Dahl /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 02 / 1 2140 31,4 14
D. Dalen Ine Elisabeth Dahl (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 03 / 15 2140 32,5 g 32
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 03 / 4 2100 30,5a 106
3 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -17 -1 -1 -1 -8 -44 000
Gyri Jerven 3 Plass 66 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/11 - 03 / 3 2100 31,3a 97
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 15/11 - 03 / 11 2100 31,4a 79
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Drammen Travbane 2 11/10 - 02 / 6 2100 30,5a 283
E. Høitomt Olav Kaasin G. Stenberg Drammen Travbane 6 22/9 - 03 / 9 2140 32,8 270
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 12/9 - 03 / 3 2140 dg 288
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -1 -0 -3 -16 000
Solhaugblesa 4 Plass 49 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Holm Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 5 2100 35,2ag 318
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Drammen Travbane - 27/9 - 02 / 3 2100 dg a 162
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 13/9 - 06 / 11 2100 32,1a 184
H. Holm Ine Elisabeth Dahl (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 02 / 6 2140 33,5 g 99
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 13 2140 dg 138
5 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -19 000 2018: -10 -1 -1 -3 -2 -56 000
Eiken 5 Plass 75 000
4 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Bjerke Travbane 0 22/11 - 03 / 7 2100 34,2ar 54
e. Lille Kristine v. Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 30/10 - 04 / 1 2140 33,9 42
Vidar Kalnes /Horten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 04 / 2 2100 31,2 29
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 02/10 - 02 / 7 2160 31,6 263
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 14/9 - 07 / 3 2100 dg a 88
6 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 2120 1 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 03 / 4 2120 30,3 208
e. Arien v. Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 6 2140 dg 46
Team Alle Skal Få T. Solberg Momarken Travbane 1 11/11 - 04 / 12 2160 30,4 110
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) H. Tvedt Bergen Travpark 0 27/10 - 04 / 4 2120 32,5 g 514
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Biri Travbane 2 13/10 - 03 / 2 2100 30,4a 52
7 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 2 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Bjerke Travbane - 14/11 - 06 / 2 2140 dg 773
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Sørlandets Travpark 6 06/10 - 01 / 2 2140 30,0 r 175
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund O. Østre Bjerke Travbane 5 19/9 - 05 / 7 2160 29,9 g 161
V. Hop Enok Antonsen O. Østre Bjerke Travbane 5 05/9 - 02 / 10 2160 31,0 g 135
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Drammen Travbane 3 23/8 - 03 / 5 2100 31,6ag 16
8 2019: -4 -0 -0 -2 -2 -17 500 2018: -15 -2 -5 -2 -6 -94 500
Sitje Rapp 3 Plass 132 000
6 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Drammen Travbane 1 26/11 - 05 / 2 1700 30,8a 44
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel H. Storås Drammen Travbane 4 30/10 - 04 / 1 2100 31,8a 40
Team Rapp J. Undem Bjerke Travbane 3 10/10 - 04 / 9 1640 29,1 29
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 06 / 8 1700 29,2a 84
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 2 12/9 - 03 / 13 2160 31,3 477
9 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -22 000
Vatnorm 4 Plass 112 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 9 2180 30,8 g 257
e. Gyldne Tider v. Elding A. Frønes Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 13 2160 br g 152
Terje Villum /Tjodalyng L. Kolle Sørlandets Travpark 6 01/7 - 04 / 5 2140 29,7 153
L. Kolle Terje Villum L. Kolle Momarken Travbane 2 12/6 - 03 / 5 2180 30,6 31
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane - 31/5 - 04 / 10 1700 dg a 146
10 2019: -9 -1 -1 -1 -2 -50 000 2018: -18 -2 -0 -1 -4 -60 500
Kaptein 5 Plass 162 500
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 4 2140 34,9 144
e. Viljefryd v. Dublan J. Drageset Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 3 2100 32,7ag 180
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 08 / 3 2609 33,6a 43
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 02 / 2 2100 30,9ag 119
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/10 - 04 / 4 1640 29,5 g 90
11 2018: -23 -1 -0 -1 -8 -44 000 2017: -14 -0 -0 -2 -6 -24 000
Hålands Prinsen 6 Plass 96 850
15 år BRUN V v.Rolex K.* A. Berås Sørlandets Travpark 6 02/12 - 06 / 5 2140 32,4a 288
e. Støtmai v. Braute A. Berås Sørlandets Travpark 6 18/11 - 08 / 4 2180 30,3 795
Vilde Abusdal /Tveit A. Berås Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 08 / 4 2609 36,5ag 581
A. Berås M. Berås Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 13 2160 33,3 g 997
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Berås Sørlandets Travpark 4 06/10 - 02 / 8 2240 32,2 g 220