<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
TAURINS LØP
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 195.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-5 Plass : 1-2-5

1 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -24 -2 -4 -2 -6 -99 500
Extreme Hangover 1609 1 Plass 198 500
6 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 02 / 3 1609 14,5a 69
e. Eternal O. v. Dream Vacation* (US) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 10/11 - 09 / 4 2100 15,3a 70
Stall Rubin E.H. Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 05 / 10 2100 15,9a 273
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) E. Storetvedt Bjerke Travbane 11 07/9 - 06 / 8 2100 17,4a 103
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane - 31/8 - 05 / 7 2100 dg a 60
2 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 500 2018: -20 -2 -5 -2 -5 -98 991
Mister Adisak 2 Plass 173 991
6 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/11 - 04 / 6 2100 16,5a 41
e. Vinn De Luxe (S) v. Zerberus* (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/11 - 07 / 4 2100 br ag 278
Jan Svendsen G. Austevoll Momarken Travbane 6 20/10 - 05 / 2 2140 15,3a 83
G. Austevoll Evy Marie Brinch (T) V. Drolsum Momarken Travbane 0 09/10 - 07 / 6 2140 17,7ag 33
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 19/9 - 03 / 5 2100 14,4a 41
3 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2018: -23 -1 -1 -1 -6 -46 500
Legacy 3 Plass 183 000
9 år BRUN V v.Millmaker O. Østre Bjerke Travbane 0 27/11 - 05 / 11 1609 14,1a 292
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 01 / 9 1609 14,5a 380
Linda-Kristin Wallumrød /Andebu H. Holm Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 05 / 2 2100 17,1a 314
O. Østre Linda-Kristin Wallumrød O. Østre Bjerke Travbane 0 03/10 - 06 / 2 1609 13,8a 803
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Sletsjø Drammen Travbane 0 22/9 - 04 / 7 2100 20,2ag 261
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -3 -4 -6 -87 000
Chere 4 Plass 198 000
6 år BRUN HP v.Gift Kronos* (IT) B. Steinseth Bjerke Travbane 5 20/11 - 04 / 12 2100 16,0a 88
e. Diva's Photo (S) v. S.J.'s Photo* (US) B. Steinseth Biri Travbane 3 19/10 - 06 / 7 1609 15,5a 255
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 05 / 7 2100 16,3a 57
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 4 18/9 - 04 / 7 2140 16,1a 57
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 6 08/9 - 08 / 12 2100 14,8a 216
5 2019: -8 -1 -3 -1 -1 -49 500 2018: -17 -2 -1 -2 -7 -83 000
Millglow 5 Plass 229 500
8 år RØD HP v.Revenue* (S) E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 23/10 - 05 / 3 2100 16,0a 245
e. Gifts Are Great (US) v. Donerail* (US) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 05 / 3 2100 16,9a 272
Stall Flying K. Johansen Momarken Travbane 5 18/9 - 04 / 6 2140 16,1a 285
C. Antonsen Lasse Kjærnet K. Johansen Bjerke Travbane 0 03/9 - 05 / 10 2100 15,7a 251
Blå m/gul hestesko & tre ermringer K. Johansen Bjerke Travbane - 15/8 - 07 / 9 2100 dv a 364
6 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -3 -1 -26 000
Navarra Broline (S) 6 Plass 186 911
8 år BRUN HP v.Exploit Caf* (IT) L. Nygård Drammen Travbane 0 22/10 - 08 / 4 2100 21,1 g 637
e. Spill The Wine (US) v. American Winner* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 01/3 - 01 / 9 2100 18,6a 220
Inger Therese Nicolaysen /Sarpsborg C. Kjenner Bjerke Travbane 0 03/1 - 10 / 8 2100 17,3a 299
Å. Tengsareid Inger Therese Nicolaysen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 27/12 - 04 / 8 2100 16,9a 176
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/12 - 07 / 9 2100 16,6a 351
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -10 500
Toledoss (IT) 7 Plass 140 613
7 år BRUN V v.Love You* (FR) P. Sem Bjerke Travbane 0 28/11 - 05 / 3 1609 17,1a 722
e. Gondola Aas (IT) v. Diamond Way (DE) H. Kolle Drammen Travbane 5 02/8 - 01 / 3 2100 21,0ag 33
Stall Toledoss Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 03 / 8 2100 17,0a 294
E. Høitomt Pål Sem (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 27/6 - 07 / 11 1609 14,7a 540
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 18/6 - 05 / 11 1609 15,8a 194
8 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Muscle Field 8 Plass 193 000
6 år BRUN H v.Muscle Mass* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 0 20/11 - 04 / 8 2100 16,5a 344
e. Candy Bar v. Incredible Nevele (US) G. Austevoll Drammen Travbane 0 08/11 - 05 / 8 2100 18,2a 346
Ulf Alme /Hakadal J. Eilertsen Momarken Travbane 6 09/10 - 07 / 7 2140 16,3a 195
D. Dalen Trude Alme H. Eggen Bjerke Travbane 3 02/10 - 01 / 7 2100 17,6a 84
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Eggen Bjerke Travbane P 19/9 - 21 / 1 2140 17,9 P
9 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -16 -1 -0 -0 -10 -45 000
Chardonnay W. 9 Plass 160 500
7 år MØRKBR HP v.Pine Chip* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 27/11 - 05 / 2 1609 14,1a 238
e. Pia Palema (S) v. Adams Hall* (US) Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 8 1609 15,9a 349
Aino Matheson /Spydeberg J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 20/9 - 04 / 11 1609 15,0a 421
V. Hop Bjørn Rolf Torgersen C. Tuverud Bjerke Travbane 8 07/9 - 06 / 2 2100 16,9a 554
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Kvikstad Biri Travbane 5 17/8 - 08 / 5 2100 17,0ag 130
10 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -9 000 2018: -12 -1 -0 -1 -3 -33 761
Västerbo Sea Star* (S) 10 Plass 158 814
8 år BRUN HP v.Mr. Pine Chip (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 28/11 - 05 / 1 1609 14,8a 508
e. Fruit de Mer (S) v. Coktail Jet (FR) H. Holm Bjerke Travbane 0 17/11 - 03 / 12 1609 15,6a 1320
Sverige H. Holm Drammen Travbane 4 08/11 - 04 / 8 2100 17,4ag 174
H. Holm Jeanette Brandt Haugen H. Holm Momarken Travbane 0 18/9 - 04 / 5 2140 16,4a 163
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Valstad Bjerke Travbane 5 07/9 - 06 / 10 2100 16,5a 271