<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
TORA JAKKENS LØP
DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 145.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-11-3 Plass : 10-11-3

1 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -37 000
Hage Loma 1609 1 Plass 143 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane - 10/10 - 02 / 10 2160 dg 1204
e. Torpa Fia v. Krembest K. Malmin Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 12 1609 28,7ag 649
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim A. Valstad Bjerke Travbane - 12/9 - 05 / 6 2100 dg a 475
K. Malmin Andreas Opheim (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 06 / 5 2100 31,4a 132
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane - 18/7 - 04 / 4 2140 dg 121
2 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -37 000 2018: -14 -2 -0 -2 -2 -49 000
Hønn Spik 2 Plass 172 212
10 år SVART V v.Spikeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/11 - 07 / 1 2100 32,7a 154
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 3 16/11 - 01 / 10 2120 29,9 129
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 11 2160 31,5 34
O. Kjenner Tore Borgli O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 30/10 - 04 / 2 2100 31,7a 96
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 09/10 - 06 / 3 2140 31,3a 130
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -15 -1 -0 -3 -5 -43 373
Opseth Sarvvis 3 Plass 127 659
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 12 2120 31,1 280
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter O. Østre Biri Travbane 3 19/10 - 05 / 11 2120 31,0 g 177
Stine Øien Solbakken /Brumunddal K. Frick Rättvik 3 16/10 - 05 / 6 1640 28,8a 231
O. Østre Jo Svenstad (T) H. Holm Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 8 1700 31,3ag 227
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame K. Frick Bollnäs 7 31/8 - 11 / 11 2140 31,3a 120
4 2019: -10 -0 -0 -2 -1 -14 500 2018: -18 -3 -2 -3 -5 -99 031
Øygard Pål 4 Plass 155 243
5 år SVART V v.Tekno Odin A. Robertsen Bjerke Travbane 6 07/11 - 04 / 10 2100 31,3a 136
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Drammen Travbane 6 30/10 - 04 / 4 2100 32,0a 25
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Bjerke Travbane 3 23/10 - 04 / 4 2100 31,0a 51
C. Antonsen Laila Kjøniksen C. Antonsen Momarken Travbane 0 10/7 - 04 / 6 2160 31,5 105
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 0 15/5 - 06 / 13 2200 29,3 112
5 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 5 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 2 21/11 - 05 / 3 2140 31,0 203
e. Marthe Røder v. Røder S. Ruud Momarken Travbane 5 04/11 - 04 / 4 2140 31,0 86
Rune Wilberg-Trine Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 4 24/10 - 04 / 10 2140 31,3 146
E. Høitomt Rune Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 2 10/10 - 04 / 2 1640 28,9 81
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/10 - 01 / 2 2140 32,4 96
6 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -11 -2 -2 -2 -5 -84 500
Alm Norinda 6 Plass 155 000
7 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Bjerke Travbane 6 03/10 - 05 / 3 1609 28,6ag 44
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Alm Biri Travbane 1 16/9 - 04 / 7 2140 30,3 35
Jens Alm /Jaren J. Alm Bjerke Travbane 1 15/8 - 03 / 9 1609 27,6a 29
J. Alm J. Alm Bjerke Travbane 2 27/6 - 01 / 7 1640 28,7 43
Blå/hvit/rød tredelt J. Alm Biri Travbane 3 15/6 - 07 / 12 1609 28,4a 142
7 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 7 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Bjerke Travbane 4 28/11 - 07 / 12 2100 29,8a 335
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 05 / 3 1609 27,3a 156
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Momarken Travbane - 30/10 - 02 / 2 1640 dg a 155
H. Eggen Eivind Gravdal (T) H. Eggen Drammen Travbane 1 22/10 - 05 / 5 2100 30,1a 47
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek E. Gravdal Bjerke Travbane 3 17/10 - 04 / 3 2100 29,2a 679
8 2018: -15 -0 -0 -0 -4 -10 895 2017: -16 -0 -2 -1 -7 -35 337
Prins Balder* 8 Plass 107 395
9 år SVART V v.Lome Elden G. Kylen Biri Travbane 0 23/11 - 01 / 2 2100 34,2a 416
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 7 2120 30,6 395
Sverige H. Kulblik Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 2 2140 32,4 443
H. Kulblik Marie Morfeldt F. Jansson Romme 0 26/10 - 09 / 4 2140 dist 615
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 4 2100 31,7a 364
9 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -21 000 2018: -20 -1 -6 -4 -6 -119 000
Kringlers Balder 9 Plass 175 000
5 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Biri Travbane 2 23/11 - 06 / 6 1609 28,9a 53
e. Korra v. Kos Knekten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 15/11 - 05 / 7 1609 27,3ag 166
Terje Samuelsen /Elnesvågen H. Kulblik Bjerke Travbane 2 07/11 - 04 / 8 2100 30,9a 247
G. Austevoll Finn Holmen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 1 2100 40,1a 309
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 5 05/10 - 01 / 7 2100 31,5ag 130
10 2019: -5 -0 -0 -3 -0 -22 000 2018: -15 -2 -3 -2 -5 -126 486
Haugestad Arne 10 Plass 218 600
5 år BRUN V v.Spikeld L. Trudvang Färjestad 2 26/11 - 11 / 8 2160 30,6 206
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten L. Trudvang Momarken Travbane 4 11/11 - 04 / 9 2160 30,7 317
Kristine Narvestad /Hemnes O. Sagholen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 8 2100 31,8a 861
D. Dalen Kristine Narvestad L. Trudvang Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 11 2140 32,2a 566
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Sagholen Bjerke Travbane 5 16/5 - 10 / 14 2160 29,9 88
11 2019: -7 -0 -2 -1 -4 -38 000 2018: -14 -2 -6 -1 -2 -90 500
Bleke Gnisten 11 Plass 192 622
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Biri Travbane 2 16/11 - 01 / 9 2120 29,7 53
e. Neastjerna v. Spang Best H. Kolle Bjerke Travbane - 07/11 - 04 / 7 2100 dg a 43
Stall Blekegnisten O. Østre Momarken Travbane 2 30/10 - 02 / 3 1640 29,8a 113
L. Kolle Geir Kihle (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 17/10 - 04 / 6 2100 29,5a 50
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/9 - 04 / 4 1609 29,3a 66
12 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Komnes Martin 12 Plass 131 000
8 år MØRKBR V v.Trø Faks A. Stensen Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 8 2100 41,7a 443
e. Maud v. Moe Odin L. Pedersen Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 3 2140 31,8 212
Bjørn Arvid Steineide /Heidal O. Østre Momarken Travbane 7 11/11 - 04 / 4 2140 31,8 202
B. Steinseth K. Johansen Biri Travbane 7 22/12 - 01 / 9 1609 30,4a 359
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Bronken Biri Travbane 0 08/12 - 01 / 11 2100 36,1a 350