<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V75-7
DD-2
CENTRUM ELEKTRISKE-LØPET

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 375.001 kr.
For 3-15-årige høyest 625.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-7-5 Plass : 13-7-5

1 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 2140 1 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 21/11 - 08 / 9 2100 27,3a 312
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Gävle 1 25/10 - 10 / 2 1640 26,0a 48
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Bergsåker 2 28/9 - 04 / 8 1640 25,5a 142
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bergsåker 0 28/9 - 10 / 12 2180 29,8 g 31
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 23/9 - 05 / 3 2140 28,0a 104
2 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 2 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 11 2100 28,2a 667
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 6 2140 30,6a 386
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 2 31/10 - 08 / 9 2100 27,1a 380
T. Lindbak T. Lindbak Momarken Travbane 3 18/9 - 05 / 3 2140 28,5a 329
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 09 / 10 2500 30,2a 246
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -1 -4 -142 803
Stumne Luna 3 Plass 326 683
8 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Bjerke Travbane 0 28/11 - 04 / 10 1609 29,4ag 43
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* C. Jepson Årjäng - 14/7 - 07 / 4 2140 dg 199
Stall Pengebingen C. Jepson Åmål 3 27/6 - 05 / 3 2480 27,7 28
H. Holm Severin Aarskog C. Jepson Färjestad 1 07/5 - 08 / 2 2140 25,9 350
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Gundersen Biri Travbane 1 20/4 - 07 / 8 2100 27,9a 157
4 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -30 000 2018: -12 -3 -0 -0 -5 -158 000
Smedpål 4 Plass 355 000
6 år SVART V v.Dotterud Teddy O. Kjenner Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 12 2100 28,0a 21
e. Smedanne v. Ravn Jahn O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 20/10 - 06 / 11 2180 25,9 33
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Biri Travbane 4 13/10 - 07 / 1 2620 27,1 196
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 4 06/10 - 07 / 11 2140 27,4a 86
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Østre Bjerke Travbane 4 08/9 - 02 / 8 2160 27,5 g 55
5 2019: -8 -2 -2 -1 -2 -96 500 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 5 Plass 473 500
6 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 18/11 - 03 / 2 2140 27,0 36
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 03/11 - 07 / 5 1640 26,5 g 154
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Bjerke Travbane 6 31/10 - 08 / 12 2100 27,6a 84
J. Eriksen J. Eriksen Bjerke Travbane 2 17/10 - 09 / 7 2140 27,4 154
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 6 2140 27,9a 452
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -27 -1 -1 -6 -7 -294 453
Lex Odin 2160 1 Plass 450 453
6 år MØRKBR H v.Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 04 / 4 2100 30,3ag 91
e. Lex Ronja v. Lex Jon E. Rennesvik Bjerke Travbane - 17/10 - 05 / 2 1609 dg a 291
Gjermund Gravdal /Tranby E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 19/9 - 08 / 5 2100 27,0a 323
G. Austevoll Gjermund Gravdal E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 01 / 2 1609 25,0a 105
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 4 05/9 - 06 / 5 2100 27,3a 90
7 2019: -6 -4 -0 -0 -0 -72 474 2018: -25 -12 -2 -3 -3 -280 000
Troll Svenn 2 Plass 741 974
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld H. Kolle Bjerke Travbane 1 21/11 - 03 / 15 2220 25,9 13
e. Bottem Trolla v. Troll Kos H. Kolle Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 03 / 7 2180 28,3 g 14
Svenn Songe /Oslo H. Kolle Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 02 / 6 2160 26,1 15
E. Høitomt Kjell Løvdal (T) H. Kolle Jarlsberg Travbane 1 28/9 - 03 / 9 2160 25,1 13
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Kolle Sørlandets Travpark 1 22/9 - 01 / 6 2220 25,2 12
8 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 3 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) J. Øveraasen Biri Travbane 1 30/11 - 06 / 3 1620 27,7 31
e. Spikelin v. Spikeld J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 14/11 - 09 / 4 1609 26,1a 150
Per Olav Kristiansen /Raufoss J. Øveraasen Momarken Travbane 2 04/11 - 03 / 8 1680 26,3 135
J. Kvikstad Per Olav Kristiansen J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 17/10 - 05 / 10 1609 24,6a 652
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Øveraasen Biri Travbane 2 13/10 - 02 / 8 1620 26,3 162
9 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -21 -3 -7 -5 -4 -223 301
Kvikk Tojo 4 Plass 614 628
12 år MØRKBR H v.Bokli Eld C. Hande Bjerke Travbane 2 14/11 - 09 / 10 1609 25,3a 694
e. Kvikki v. Lund Jerker C. Hande Biri Travbane 5 13/10 - 02 / 9 1620 27,2 g 95
Tonje Johanne Eng /Løken C. Hande Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 01 / 7 1609 25,3a 108
A. Hagmann Tonje Johanne Eng C. Hande Biri Travbane 2 16/9 - 05 / 5 1620 26,0 25
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek C. Hande Årjäng 3 07/9 - 01 / 4 2160 26,0 79
10 2019: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -16 -2 -2 -1 -4 -204 894
Bråtnesfaks 5 Plass 630 894
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 25/11 - 04 / 3 1609 dg a 49
e. Grid v. Sarpen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/11 - 09 / 11 1609 27,1ag 72
Team Øst/Vest G. Gundersen Bjerke Travbane 6 08/9 - 11 / 10 2100 25,0a 76
M. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 7 2660 27,0 g 69
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 6 15/8 - 08 / 1 1609 24,4a 72
11 2019: -7 -0 -0 -2 -2 -41 990 2018: -14 -1 -2 -0 -4 -99 491
Horgen Lynet 6 Plass 668 442
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 25/11 - 04 / 10 1609 25,0a 131
e. Horgen Lykke v. Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/11 - 09 / 3 1609 28,6ag 35
Stall Fire Kompiser Å. Tengsareid Forus Travbane 0 16/6 - 09 / 4 1600 23,7ag 47
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 19/5 - 09 / 5 2100 23,0 320
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 12/5 - 10 / 6 2100 25,0a 42
12 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -4 -2 -2 -5 -130 000
Lome Gant 7 Plass 536 955
9 år BRUN V v.H.G. Balder J. Øveraasen Bjerke Travbane 4 21/11 - 03 / 14 2220 27,9 153
e. Lome Lerka v. Spikeld K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 05 / 7 2100 27,0a 94
Lisbeth Follestad-Anders Taaje J. Øveraasen Bjerke Travbane 1 03/10 - 04 / 8 2100 26,6a 97
K. Malmin Lisbeth Follestad J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 19/9 - 08 / 8 2100 27,2a 497
Mørkblå med gul reklame/bånd J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 05/9 - 04 / 7 2180 27,4 130
13 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -163 915 2018: -22 -8 -2 -2 -5 -285 491
Emil Mollyn 8 Plass 767 355
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 0 14/11 - 09 / 8 1609 29,3ag 49
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn D. Dalen Sørlandets Travpark 6 03/11 - 07 / 8 1660 25,6 g 21
Team Emil O. Østre Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 05 / 8 2100 27,0a 25
O. Østre Petter Glittum (T) O. Østre Bjerke Travbane 5 17/10 - 05 / 8 1609 24,6ag 19
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 1 05/10 - 05 / 6 1609 25,1a 23