<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V75-3
LITALILLS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 220.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-5 Plass : 2-1-5

1 2019: -14 -1 -2 -3 -4 -66 581 2018: -17 -3 -3 -1 -5 -96 500
Løve Lomen 2100 1 Plass 288 581
8 år BRUN V v.Lome Elden J. Hansen Jarlsberg Travbane 6 25/11 - 01 / 4 2100 28,7a 513
e. Løve Jerka v. Auvin (S) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 10 2140 30,4 g 971
Thomas Simonsen-Kjetil Hove I. Lamvik Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 07 / 3 2100 br g 496
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 30/5 - 02 / 3 2600 28,3a 487
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl I. Lamvik Bjerke Travbane 3 02/5 - 04 / 6 2160 30,9 29
2 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -55 000 2018: -15 -4 -3 -1 -2 -110 000
Sirikit 2 Plass 283 636
7 år SVART HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 13/11 - 03 / 7 1609 28,5a 22
e. Vivendel v. Viljesterk O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 02 / 8 2100 29,2a 44
Helene Finess Aunemo /Fannrem O. Mikkelborg Biri Travbane - 19/10 - 02 / 2 1609 dg a 26
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 05 / 7 2100 27,7a 136
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 05 / 10 2100 28,1a 90
3 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 3 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/11 - 06 / 8 2160 30,1 408
e. Trø Vesla v. Spikeld O. Østre Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 9 2100 31,5ag 147
Inge Brusletto /Geilo M. Øyo Biri Travbane 4 19/10 - 02 / 7 1609 28,3a 582
M. Øyo Inge Brusletto M. Øyo Drammen Travbane 0 22/9 - 02 / 1 2100 30,7a 128
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 12/9 - 05 / 2 2100 29,9a 152
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -0 -3 -3 -51 500
T.B.'s Minar 4 Plass 164 000
8 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Biri Travbane 1 23/11 - 06 / 2 1609 28,9a 346
e. Nordby Katla v. Spang Best T. Wollebæk Biri Travbane 7 16/11 - 01 / 5 2120 30,3 145
Eli-Mina Antonsen /Tangen B. Steinseth Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 1 2100 30,9a 124
O. Østre Eli-Mina Antonsen K. Johansen Bjerke Travbane 3 10/10 - 02 / 3 2140 29,3 145
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame B. Steinseth Biri Travbane 0 05/10 - 01 / 2 2100 31,6a 105
5 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -16 -1 -3 -4 -6 -105 000
Lego U.N. 5 Plass 243 000
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 6 2100 30,2ag 163
e. Pernillemor v. Kos Knekten L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 5 2100 31,7a 88
Team Lego J. Undem Sørlandets Travpark 5 12/8 - 08 / 6 1609 27,7a 40
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 02 / 5 2100 27,2a 38
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 01 / 8 2100 28,0a 40
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -17 500
Lesja Titan 6 Plass 208 026
7 år SVART V v.Åsajerven H. Holm Biri Travbane 5 23/11 - 06 / 4 1609 29,7a 286
e. Alm Edel v. Lykke Gutten M. Gundersen Bjerke Travbane 5 13/11 - 03 / 9 1609 29,0a 143
Bjørn Svenkerud-Anine Andreassen H. Holm Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 8 2100 31,5ag 30
H. Holm Bjørn Svenkerud H. Holm Bjerke Travbane 4 10/10 - 02 / 9 2160 28,7 432
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Gundersen Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 4 2100 34,7 g 105
7 2019: -10 -0 -0 -0 -4 -15 000 2018: -17 -2 -1 -0 -4 -72 500
Gonagas Rebell 7 Plass 187 000
6 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Bjerke Travbane 0 02/7 - 04 / 9 1609 34,2ag 254
e. Skogli Flickan v. Elding J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 10 2100 29,2a 413
May-Liss Moe /Barkåker J. Hansen Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 06 / 2 2100 28,9ag 52
J. Hansen May-Liss Moe J. Hansen Biri Travbane 0 11/5 - 03 / 1 2100 37,7a 59
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Bjerke Travbane 1 25/4 - 03 / 9 2100 28,5a 82
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -4 -2 -2 -4 -126 330
Valle Oda 8 Plass 192 330
6 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane - 23/11 - 06 / 7 1609 dg a 35
e. Valle Eldi v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 2 13/11 - 03 / 5 1609 28,8ag 38
Stall Oda V. Hop Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 05 / 9 2100 28,3a 68
B. Steinseth B. Steinseth Rättvik 2 01/9 - 06 / 13 2140 29,0a 16
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 1 17/8 - 07 / 4 2120 29,1 116
9 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -26 000 2018: -16 -0 -3 -4 -5 -66 500
Nito Faxa 9 Plass 201 000
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Biri Travbane 5 28/10 - 04 / 4 2100 30,9a 56
e. Finmi v. Moe Odin S. Ruud Drammen Travbane 2 22/9 - 02 / 6 2100 30,0a 74
Monica Aurbekkholen /Kirkenær H. Eggen Bjerke Travbane 3 12/9 - 05 / 11 2100 29,7a 303
D. Dalen Monica Aurbekkholen D. Dalen Biri Travbane 5 17/8 - 05 / 2 1609 26,3a 93
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 3 15/7 - 04 / 5 2140 30,7 30
10 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 10 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* D. Dalen Bjerke Travbane 4 17/11 - 02 / 6 2100 29,1a 484
e. Viggdine v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 6 07/11 - 06 / 3 2100 30,3a 634
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Färjestad 0 27/10 - 05 / 7 1660 29,5 712
E. Høitomt Leif Brenden K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 2 2100 29,0a 510
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Brenden Rättvik 8 29/9 - 08 / 12 2160 31,2 212