<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V75-4
JAHN SJURS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr.
For 5-15-årige hopper høyest 125.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-14-5 Plass : 8-14-5

1 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -17 000
Gylden Bausa 2140 1 Plass 83 200
9 år SVART HP v.Skibber D. Dalen Momarken Travbane 0 08/5 - 01 / 2 2140 35,1a 456
e. Gylden Vår v. Bork Rigel D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 08 / 3 2120 32,8 237
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen M. Gundersen Drammen Travbane 0 12/4 - 01 / 3 1700 30,9a 362
Å. Tengsareid Magnus Billing Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 2 2100 35,0 289
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Bjerke Travbane 5 15/11 - 03 / 9 2160 32,4 416
2 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -1 -1 -5 -4 -66 000
Mo Lykke 2 Plass 88 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip A. Stensen Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 11 1640 30,9 g 35
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter A. Stensen Momarken Travbane 1 02/10 - 07 / 6 2140 31,0a 32
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss A. Stensen Bjerke Travbane 3 19/9 - 05 / 2 2140 29,9 351
A. Stensen Jo Svenstad (T) A. Stensen Bjerke Travbane 3 12/9 - 03 / 8 2140 32,2 105
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 2 31/8 - 03 / 3 2100 30,1a 97
3 2019: -7 -1 -1 -0 -3 -35 000 2018: -18 -2 -1 -2 -9 -64 000
Tøffe Tora 3 Plass 99 000
7 år MØRKBR HP v.Krageboen E. Høitomt Biri Travbane 2 23/11 - 07 / 3 2100 nc ag 36
e. Bjønnum Svarta v. Pajaprins G. Austevoll Biri Travbane 5 09/11 - 08 / 6 2120 33,2 g 33
Monica Granum /Tretten Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 5 16/8 - 02 / 6 2100 31,6ag 54
E. Høitomt Monica Granum Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 5 09/8 - 01 / 3 2100 30,3ag 103
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 23/7 - 01 / 2 2100 31,4a 354
4 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 4 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy D. Dalen Bjerke Travbane 3 22/11 - 03 / 6 2100 31,1a 468
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 11 1640 31,6 335
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Bjerke Travbane 5 31/10 - 09 / 8 1640 30,2 273
D. Dalen Inge Brusletto M. Øyo Bjerke Travbane 5 17/10 - 01 / 2 2140 32,4 135
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Øyo Biri Travbane 3 05/10 - 08 / 5 2120 31,6 155
5 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -22 -2 -2 -2 -9 -97 661
Idlava 5 Plass 114 661
7 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen V. Hop Biri Travbane 3 23/11 - 07 / 8 2100 nc a 36
e. Id Elida v. Elding V. Hop Biri Travbane 1 09/11 - 08 / 5 2120 30,4 150
Terese Aarlie /Hønefoss D. Dalen Jarlsberg Travbane 7 02/11 - 03 / 4 2100 34,0a 35
V. Hop Terese Aarlie T. Solberg Bjerke Travbane 2 17/10 - 01 / 1 2140 32,1 61
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Bjerke Travbane 1 02/10 - 02 / 4 2100 35,6a 28
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 2160 1 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Drammen Travbane 0 30/10 - 04 / 3 2100 32,7ag 69
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Drammen Travbane - 22/10 - 05 / 4 2100 dg a 105
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 02 / 5 2100 30,6a 168
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 7 19/9 - 05 / 13 2160 30,2 284
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 3 2160 30,8 g 139
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -21 -2 -4 -3 -5 -105 500
Horgen Gaupa 2 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bjerke Travbane - 14/11 - 06 / 4 2140 dg 201
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Bjerke Travbane - 24/10 - 04 / 4 2140 dg 83
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Bjerke Travbane 1 10/10 - 04 / 3 1640 28,8 g 91
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 8 2120 33,0 g P
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 10/9 - 03 / 2 1609 g0 a 186
8 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 3 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Biri Travbane 3 30/11 - 05 / 11 2100 36,6a 39
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 3 2120 33,1 g 45
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Momarken Travbane 3 11/11 - 04 / 7 2160 30,6 g 83
H. Storås H. Storås Biri Travbane 1 28/10 - 03 / 10 2100 30,7a 155
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Biri Travbane 6 19/10 - 05 / 8 2120 31,7 g 52
9 2019: -6 -0 -2 -0 -2 -25 500 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 500
Goroso Sjarmen 4 Plass 149 500
9 år BRUN HP v.Tangen Scott G. Flåten Drammen Travbane 6 26/11 - 06 / 8 1700 29,0a 974
e. Valle Møy v. Sjefen G. Flåten Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 8 2160 br g 343
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 8 2100 33,8ag 368
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad O. Sagholen Drammen Travbane 2 30/8 - 01 / 4 2100 30,5a 167
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 1 2100 40,2a 1066
10 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -11 -0 -0 -1 -4 -20 371
Heggetulla 5 Plass 120 974
11 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Humborstad Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 11 2100 32,0a 388
e. Trollvinni v. Trons Trollmin* B. Humborstad Romme 4 19/10 - 04 / 13 2140 29,4a 1177
Kåre Hegge /Røn B. Humborstad Årjäng 0 26/8 - 04 / 12 1660 29,0 1055
B. Humborstad Kåre Hegge M. Finsand Drammen Travbane 10 11/8 - 01 / 3 2100 31,4 314
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Gävle 7 26/7 - 03 / 12 1640 29,5ag 556
11 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -19 000 2018: -16 -1 -2 -1 -7 -67 500
Dag Tora 6 Plass 158 000
6 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin M. Gundersen Biri Travbane 6 16/11 - 01 / 4 2120 30,0 93
e. Dagsvinni v. Pajaprins G. Gundersen Biri Travbane 3 28/10 - 03 / 2 2100 30,8a 55
Nils Dagestad /Voss M. Gundersen Biri Travbane 2 19/10 - 05 / 10 2120 30,6 117
M. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gudmestad Sørlandets Travpark 6 29/7 - 04 / 10 2140 30,4a 636
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Forus Travbane 0 16/6 - 04 / 4 2040 31,3 564
12 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -23 -1 -1 -1 -11 -76 954
Victoria Solbacka 7 Plass 127 416
7 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Biri Travbane 4 30/11 - 05 / 10 2100 37,6a 56
e. Polar Pila v. Pilmin U. Ohlsson Romme 1 16/11 - 12 / 1 2140 32,3 39
Stall Solbacka E. Høitomt Drammen Travbane 4 08/11 - 01 / 4 2100 31,5a 312
T. Solberg Frode Larsen V. Hop Momarken Travbane 4 30/10 - 04 / 8 2160 34,6 236
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Momarken Travbane - 09/10 - 06 / 1 2140 dg a 217
13 2018: -6 -3 -1 -0 -0 -53 000 2017: -5 -2 -1 -1 -0 -42 000
Kjekk Pila 8 Plass 95 000
14 år BRUN HP v.Skøiar G. Gundersen Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 12 2140 dg 35
e. Kjekk Sølvi v. Grans Trygg G. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/11 - 01 / 5 1640 28,7 18
Jens Hæreid Jacobsen /Brandbu G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/10 - 01 / 3 1609 28,0a 46
G. Gundersen Jens Hæreid Jacobsen H. Holm Bjerke Travbane 1 03/1 - 04 / 7 2140 32,1 57
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Holm Bjerke Travbane 2 20/12 - 02 / 1 2140 33,5 47
14 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 9 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin A. Valstad Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 9 1700 32,9ag 108
e. Pålsflya v. Pål Even A. Valstad Biri Travbane 5 16/11 - 01 / 11 2120 29,9 g 323
Mona Syvertsen /Brandbu A. Valstad Bjerke Travbane 1 31/10 - 09 / 9 1640 29,8 115
A. Hagmann Mona Syvertsen O. Østre Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 10 2120 dg g 44
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Momarken Travbane 3 02/10 - 07 / 5 2140 31,3a 73