Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 DNTs UNGHESTSERIE - FORDEL HOPPER
DNTS UNGHESTSERIE - FORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige høyest 30.000 kr. Også for 3-årige hopper høyest 40.000 kr.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-1 Plass : 2-3-1

1 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -33 000 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -29 000
Odins Zamurai 2100 1 Plass 62 000
4 år MØRKBR V v.Slåttodin V. Hop Momarken Travbane - 19/6 - 07 / 8 2160 dg 129
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 13 2180 38,2 g 1435
Tanja Johansen /Åsgårdstrand V. Hop Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 01 / 8 2120 35,1 g 329
G. Austevoll Tanja Johansen (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 7 09/5 - 09 / 12 2160 34,4 423
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 7 04/5 - 03 / 1 2100 34,9a 371
2 2019: -3 -0 -3 -0 -0 -32 000 2018: -7 -3 -2 -0 -0 -106 417
Tangen Tøff 2 Plass 138 417
4 år SVART V v.Åsajerven J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 21/11 - 01 / 6 2160 br 21
e. Tangen Rikke v. Elding J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 02 / 2 2100 30,4a 24
Signe Kvaale Nilsen-Gun Strandberg C. Kjenner Årjäng 0 14/8 - 06 / 5 2140 36,1 35
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Årjäng 2 07/8 - 08 / 10 2160 30,4 54
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 10/7 - 07 / 7 2140 34,5 26
3 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 3 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin D. Dalen Biri Travbane 5 16/11 - 03 / 7 2120 32,4 227
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Biri Travbane 7 28/10 - 02 / 12 2120 35,0 g 80
Stall Grom D. Dalen Bjerke Travbane 7 19/9 - 09 / 6 2140 33,2 99
D. Dalen Per Johansen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 8 07/9 - 03 / 5 2140 35,9 g 185
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 5 31/8 - 01 / 7 2120 32,2 66
4 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 4 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 6 16/11 - 03 / 13 2120 33,3 872
e. Langaard Tiril v. Braute B. Steinseth Bjerke Travbane 3 24/10 - 09 / 10 2160 33,3 212
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll B. Steinseth Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 5 2100 br a 335
B. Steinseth Brynjulf Bjørge A. Stensen Biri Travbane 2 24/8 - 09 / 6 2100 36,9 183
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Rasmussen Biri Travbane 3 10/8 - 08 / 8 2100 40,0 320
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -9 -30 044
Tors Spik* (S) 5 Plass 30 044
4 år BRUN V v.Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 5 21/11 - 01 / 12 2160 33,4 417
e. Valle Lisa v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 6 13/11 - 02 / 7 2100 34,0ag 130
Sverige M. Andersson Färjestad 6 05/11 - 08 / 10 2160 35,2 g 239
G. Gundersen Thor O. Mikalsen K. Johansen Bjerke Travbane 8 05/9 - 01 / 3 2140 36,3 g 249
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer P. Nilsen Momarken Travbane 0 19/8 - 03 / 8 2160 35,6 g 768
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -43 000
Nelson Andrea 6 Plass 43 000
4 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 08 / 7 2140 34,3 g 73
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 07 / 15 2120 34,0 g 229
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 08 / 1 2100 37,1 g 59
T. Solberg T. Solberg Klosterskogen Travbane P 10/5 - 21 / 4 2100 38,4 g P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane - 27/11 - 22 / 1 1700 dgpp N
7 2019: -7 -0 -0 -0 -6 -21 000 2018: -12 -0 -0 -0 -8 -39 912
Krita 7 Plass 60 912
4 år SVART HP v.Tekno Odin H. Holm Drammen Travbane 6 26/11 - 01 / 8 2120 34,8 180
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 5 2120 33,6 433
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Bjerke Travbane 8 07/11 - 03 / 8 2140 34,0 g 322
S. Fossen H. Holm Bjerke Travbane 4 26/9 - 09 / 3 2140 32,8 171
blå m/rødt kryss og ermer H. Holm Momarken Travbane 7 19/8 - 03 / 2 2140 35,6 g 760
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -39 683
Best Frøya 8 Plass 39 683
4 år SVART HP v.Åsajerven A. Stensen Bjerke Travbane 2 26/9 - 09 / 1 2140 32,5 166
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Horpestad Årjäng 0 14/8 - 06 / 2 2140 36,7 g 510
Team Toppen A. Stensen Biri Travbane 8 27/7 - 01 / 13 2120 36,0 162
A. Stensen Ola Engevold (B) D. Aarum Årjäng 3 13/7 - 02 / 1 2140 35,9 26
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 11 2120 34,8 g 355
9 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -16 -1 -1 -1 -7 -57 000
Spang Lotta 9 Plass 64 000
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden V. Hop Drammen Travbane 2 26/11 - 01 / 5 2120 34,4 157
e. Spang Frøya v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 3 16/11 - 08 / 1 2100 35,4 g 136
Anders Nyborg /Stange L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 28/9 - 04 / 12 2120 34,2 g 172
V. Hop Ole Tom Nyborg (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/8 - 01 / 4 2100 34,8ag 294
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 15/8 - 09 / 2 2140 34,5 g 302
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -17 000
Turbo Teddy 10 Plass 17 000
4 år SVART V v.Dotterud Teddy T. Solberg Momarken Travbane 4 11/11 - 08 / 14 2160 35,3 g 88
e. Rapp Hege v. Pål Even L. Kolle Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 3 2100 dg 96
Christine Johannessen-Erik Gunnar Hansen O. Østre Kala Landbane - 12/8 - 01 / 1 1900 dg 80
O. Østre Christine Johannessen O. Østre Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 02 / 2 2100 33,1a 459
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame L. Kolle Biri Travbane 7 29/6 - 08 / 13 2120 33,5 g 200
11 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -21 500 2018: -7 -0 -2 -0 -5 -49 000
Lykkje Idunn 11 Plass 70 500
4 år SVART HP v.Norheim Svenn L. Kolle Drammen Travbane 4 26/11 - 01 / 3 2120 34,6 163
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin L. Kolle Bjerke Travbane 6 07/11 - 03 / 3 2140 33,0 165
Stall En God Tone L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 04 / 5 2100 34,0 110
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 08 / 6 2100 34,6 118
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 05/7 - 08 / 11 2100 35,5 277
12 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000
Oliver Viking 12 Plass 23 000
4 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Biri Travbane 1 23/11 - 08 / 6 2100 35,1 140
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Biri Travbane - 16/11 - 03 / 3 2100 dg 257
Terje Limoseth /Bybrua E. Høitomt Bjerke Travbane 7 24/10 - 09 / 1 2140 36,4 g 76
E. Høitomt Erland Holm (T) E. Holm Biri Travbane P 31/8 - 24 / 2 2100 37,9 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Holm Biri Travbane 11/8 - 23 / 5 2100 51,1 B