<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
OAKS-BONUS
OAKS-BONUS
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr., 40 m. ved 150.001 kr., 60 m. ved 300.001 kr., 80 m. ved 600.001 kr.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-2-6 Plass : 5-2-6

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 2160 1 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 11/11 - 02 / 4 1660 30,5 38
e. Kaianett v. Pajaprins Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 31/10 - 09 / 6 1640 29,8 137
Terje Seielstad /Svingvoll L. Kolle Biri Travbane - 19/10 - 05 / 2 2100 dg 162
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Momarken Travbane 0 02/10 - 07 / 7 2140 34,0a 46
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 5 2140 31,1 410
2 2019: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2018: -16 -2 -4 -0 -6 -99 947
Tangen Saga 2 Plass 149 947
5 år SVART HP v.Bork Odin M. Gundersen Drammen Travbane 7 26/11 - 05 / 5 1700 31,9ag 22
e. Tangen Mai v. Røder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 14/11 - 06 / 5 2140 30,2 176
Hanne Meisingset /Jessheim O. Kjenner Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 3 2140 32,9 g 392
O. Mikkelborg O. Kjenner Momarken Travbane 1 18/9 - 01 / 5 2140 30,5a 171
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl J. Mjølnerød Årjäng 8 26/8 - 04 / 3 1640 29,9 91
3 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 3 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld F. Hamre Bjerke Travbane 6 02/10 - 05 / 2 2100 31,2a 212
e. Lille Kristine v. Moe Odin Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane - 21/9 - 02 / 9 1609 dg a 48
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 2 2100 28,5a 169
V. Hop Frode Hamre (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 27/8 - 02 / 3 2100 30,7ag 331
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 20/8 - 03 / 1 2100 28,6a 113
4 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -21 476 2018: -14 -1 -1 -2 -8 -97 421
Lykkje Tora 4 Plass 146 661
5 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 4 17/10 - 04 / 1 2100 29,2a 36
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Bollnäs 5 24/9 - 07 / 3 1640 28,1 31
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Bjerke Travbane 6 09/9 - 04 / 8 2100 27,3a 1130
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 27/8 - 03 / 3 2100 28,7a 404
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 24/8 - 07 / 10 2100 32,6ag 33
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -1 -1 -4 -3 -285 262
Haugestad Alma 2200 1 Plass 561 262
5 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 0 14/11 - 03 / 3 2140 27,9 54
e. Mille v. Spang Best L. Kolle Momarken Travbane 2 20/10 - 07 / 2 1640 25,1a 71
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene V. Hop Färjestad 4 22/9 - 02 / 6 2180 26,8 202
L. Kolle Vaidas Rimsa L. Kolle Bjerke Travbane 3 09/9 - 04 / 11 2100 26,7a 1013
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 27/8 - 01 / 3 2100 28,8a 112
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -5 -1 -7 -219 655
Skeie Stjerna 2 Plass 423 655
5 år BRUN HP v.Bork Odin L. Kolle Biri Travbane 4 23/11 - 01 / 4 2100 30,0a 15
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 05 / 1 1609 26,4a 22
Annett S. Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 20/10 - 07 / 4 1640 25,4a 253
P. Midtfjeld Annett S. Gulbrandsen B. Goop Färjestad 0 22/9 - 02 / 9 2180 br 95
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 09/9 - 04 / 9 2100 27,0a 326
7 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -13 -2 -0 -3 -3 -277 046
Mjølner Torine 2220 1 Plass 703 470
5 år MØRKBR HP v.Spikeld J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 10 2120 29,2 344
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 14/11 - 03 / 7 2160 26,4 179
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 20/10 - 07 / 8 1640 25,2a 37
J. Mjølnerød C. Kjenner Färjestad 3 22/9 - 02 / 7 2180 26,6 294
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 09/9 - 04 / 1 2100 26,9a 126