<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
UNIONS LØP
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 600
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 20.001 - 160.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-6 Plass : 10-2-6

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -34 000
Brand New Star 2100 1 Plass 102 000
9 år BRUN HP v.Staro Showbiz (S) O. Østre Bjerke Travbane 0 21/11 - 04 / 1 2100 16,9a 572
e. Dame New (DK) v. New Quick* (DK) C. Kjenner Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 9 2100 19,1a 389
Janne Blomberg /Lier C. Kjenner Drammen Travbane 7 22/10 - 07 / 7 2100 17,2a 775
O. Østre Janne Blomberg A. Valstad Bjerke Travbane 0 10/10 - 07 / 7 2100 32,8a 902
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame C. Kjenner Bjerke Travbane 5 26/9 - 02 / 3 2100 16,8a 683
2 2019: -8 -2 -0 -1 -1 -38 000 2018: -10 -1 -1 -2 -3 -42 500
Classic Thompson 2 Plass 152 000
5 år BRUN H v.Thai Tanic J. Undem Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 05 / 8 1700 17,5a 101
e. Delice Classic v. Sack Pack (US) J. Undem Momarken Travbane 4 30/6 - 01 / 2 2140 16,1a 141
Marianne Undem /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 01 / 3 2100 17,2a 46
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 7 07/6 - 06 / 6 1700 16,7ag 254
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 3 31/5 - 05 / 4 2100 17,8a 136
3 2019: -9 -2 -2 -0 -1 -53 000 2018: -10 -0 -0 -3 -5 -39 500
Barbarian Division 3 Plass 159 500
5 år SVART H v.L'Ideal Bricois (FR) A. Stensen Biri Travbane 0 23/11 - 04 / 8 2100 19,3ag 92
e. Benita Forte v. S.J.'s Photo* (US) A. Stensen Biri Travbane 3 09/11 - 07 / 3 2100 16,2a 67
Stall d'Estino T. Solberg Jarlsberg Travbane - 10/9 - 02 / 6 2100 dg a 38
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) T. Solberg Bjerke Travbane 5 29/8 - 09 / 3 2600 15,3a 247
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Bjerke Travbane 5 01/8 - 07 / 5 2600 16,7a 177
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -11 -0 -0 -0 -2 -6 000
Dirtballer (US) 4 Plass 115 000
9 år MØRKBR V v.Yankee Glide* (US) V. Hop Drammen Travbane 0 08/11 - 04 / 7 2100 19,5ag 348
e. Mauresmo (US) v. Windsongs Legacy* (US) H. Holm Drammen Travbane 0 30/10 - 03 / 12 2100 19,5a 736
Hilde Jensen-Bjørn Ove Samnøy J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 26/9 - 02 / 6 2100 18,2a 556
H. Holm Hilde Jensen J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 01 / 2 2100 18,3a 245
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 04/6 - 01 / 2 2100 17,2a 695
5 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
C.C. Noble Augustinu 5 Plass 130 351
7 år MØRKBR H v.Kings Sugarboy (S) K. Malmin Drammen Travbane 0 30/10 - 03 / 9 2100 19,8a 88
e. Garland's Miss (US) v. Garland Lobell (US) L. Kolle Bjerke Travbane 7 25/6 - 05 / 9 2100 15,0ar 1046
Team Gemini LXXXI & Uab N. Sostapilis L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 11/6 - 03 / 1 2100 15,2ar 684
L. Kolle Tomas Lukosiunas L. Kolle Bjerke Travbane - 04/6 - 02 / 8 2100 dg a 381
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 5 09/5 - 04 / 6 2100 16,2arg 147
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -1 -2 -4 -28 183
Kerosene* (S) 6 Plass 136 625
8 år M.BRUN V v.Double Eagle* (US) P. Thuresson Momarken Travbane 0 11/11 - 01 / 7 2640 18,6a 166
e. Kristall Hornline (S) v. Lindy's Crown (US) P. Thuresson Drammen Travbane - 18/10 - 04 / 11 1700 dg a 527
Sverige P. Thuresson Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 7 1609 15,3ag 457
P. Thuresson P. Thuresson Bjerke Travbane 2 25/9 - 01 / 1 1609 15,1a 320
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Biri Travbane 6 31/8 - 05 / 10 2100 16,5a 806
7 2019: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -0 -0 -1 -7 -29 500
Saturn (DK) 7 Plass 147 985
10 år MØRKBR V v.Chipmate* (US) A. Rasmussen Drammen Travbane 0 30/10 - 03 / 6 2100 20,0a 912
e. Serpens* (DK) v. Buckfinder* (US) A. Rasmussen Drammen Travbane 0 18/10 - 04 / 7 1700 17,3a 465
Christina Sophie Myklebust /Tønsberg A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 03 / 11 2120 24,1 1981
A. Rasmussen Christina Sophie Myklebust (A) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 02 / 8 2100 18,6a 193
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek M. Finsand Drammen Travbane 3 11/8 - 03 / 5 2100 17,8a 1421
8 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -21 965 2017: -11 -2 -2 -0 -0 -43 000
Enjoy My Hooves 8 Plass 150 465
6 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) G. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 05 / 10 2100 18,0ag 1615
e. Enjoy My Act v. Pine Chip* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 20/9 - 04 / 6 1609 17,1ag 309
Tor Aandstad-Cedrik Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 0 30/7 - 05 / 8 2100 17,8ag 217
C. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 5 12/7 - 01 / 6 1640 16,1a 33
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Bjerke Travbane 0 04/6 - 04 / 1 2100 17,2a 95
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Bolette Tinghøj (DK) 9 Plass 140 771
6 år BRUN HP v.The Liquidator (US) A. Wright Drammen Travbane 0 08/11 - 03 / 5 2100 19,4arg 58
e. Peggy's Dream (S) v. Dream Of Gold* (FR) A. Wright Drammen Travbane 6 30/10 - 03 / 10 2100 19,0a 641
Håkon Johannes Nordland /Våle H. Nordland Drammen Travbane 0 04/10 - 02 / 3 2100 17,5a 510
H. Nordland H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 05 / 1 2100 18,8ag 881
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Bjerke Travbane - 25/9 - 01 / 4 1609 dg a 341
10 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -1 -0 -1 -3 -34 491
Hazil Boko (S) 10 Plass 159 229
5 år BRUN V v.Sam Bourbon (FR) K. Malmin Bjerke Travbane - 21/11 - 04 / 3 2100 dg a 25
e. Zacile Boko (US) v. Muscles Yankee* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 20/8 - 05 / 1 2100 16,8a 54
Rune Hansen-Ingvald Sigurslid A. Akselsen Bjerke Travbane 4 08/8 - 02 / 10 2100 15,3a 126
K. Malmin Trond Anderssen (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 30/7 - 05 / 3 2100 16,0a 90
Mørkblå med gul reklame/bånd A. Akselsen Momarken Travbane 3 17/7 - 05 / 10 2640 16,5a 91