Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
TANGEN SCOTTS LØP
SPORTRAPP / POENG - DATOLØP - MAX 500
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 125.001 - 315.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-4 Plass : 7-6-4

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 2100 1 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 04 / 9 1700 29,8ag 250
e. Lygna Fina v. Alm Svarten C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 03 / 1 2100 29,5a 1254
Vidar Henriksen /Drammen C. Engebråthen Drammen Travbane 0 21/6 - 04 / 5 1700 30,2a 1298
J. Pettersen Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Sørlandets Travpark 0 03/6 - 06 / 1 2140 br a 821
grønn m/rød firkløver J. Pettersen Sørlandets Travpark 0 28/4 - 03 / 7 2140 30,1a 1018
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -21 500
Valseth Fanten 2 Plass 170 000
8 år MØRKBR V v.Særpefanten D. Dalen Bjerke Travbane 4 13/11 - 03 / 6 1609 29,0ag 778
e. Horgen Huldra v. Spang Best K. Kvasnes Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 5 2100 31,4a 396
Jan-Tore Rønningen /Follebu C. Olsen Biri Travbane 0 31/8 - 09 / 2 2120 33,9 358
D. Dalen Andreas Tønnessen (A) M. Gundersen Biri Travbane 0 10/8 - 02 / 2 2100 35,3a 280
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Gundersen Biri Travbane 0 27/7 - 10 / 9 2120 30,6 310
3 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -23 000
Vangs Odin 3 Plass 216 000
9 år BRUN V v.Tangen Scott Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 6 2100 29,0a 440
e. Aceta v. Ilmin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 12 2100 29,5a 740
Geir Berger /Langhus Å. Tengsareid Biri Travbane 3 28/10 - 04 / 5 2100 30,6a 159
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) M. Gundersen Drammen Travbane - 18/3 - 02 / 7 2100 dg a 288
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Malmin Momarken Travbane - 06/3 - 06 / 9 2140 dg a 170
4 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 4 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Jarlsberg Travbane - 25/11 - 01 / 2 2100 dg a 654
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 7 2100 29,8a 864
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Momarken Travbane 0 04/11 - 04 / 8 2180 31,2 g 251
R. Sveen R. Sveen Drammen Travbane 3 30/10 - 04 / 8 2100 31,8ag 62
brun m/røde seler R. Sveen Drammen Travbane 6 18/10 - 01 / 1 2100 28,5a 310
5 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 5 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 4 27/11 - 03 / 4 2100 29,6a 138
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Bjerke Travbane 5 20/11 - 03 / 7 1609 27,5a 564
Heine Bernhus-Emil Bernhus C. Kjenner Bjerke Travbane 6 14/11 - 07 / 9 2100 28,0a 489
O. Kjenner Heine Bernhus O. Kjenner Drammen Travbane 4 22/10 - 02 / 5 2120 27,7 285
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 8 2100 29,3a 840
6 2019: -6 -1 -0 -0 -1 -29 000 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -111 652
Spydomann Ø.K. 6 Plass 311 972
6 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 3 20/11 - 03 / 2 1609 26,9a 19
e. Spydhild v. Elding V. Hop Drammen Travbane 7 22/10 - 02 / 8 2120 27,9 g 22
Morten Langli /Oslo S. Wassberg Biri Travbane 0 13/10 - 07 / 3 2620 br g 192
V. Hop Erik Killingmo (T) V. Hop Sørlandets Travpark 3 06/10 - 07 / 8 2140 27,4a 125
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 09 / 3 2500 28,6a 26
7 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -26 081 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 7 Plass 410 276
6 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Färjestad 3 26/11 - 06 / 11 2180 27,8 47
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven C. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 05 / 11 1609 27,6a 38
Terje Haglund /Mysen O. Sagholen Drammen Travbane 2 22/10 - 02 / 7 2120 26,8 g 62
O. Sagholen O. Sagholen Årjäng 7 07/10 - 07 / 3 2140 26,3 111
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane - 20/9 - 05 / 6 1609 dg a 44