<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
BRISKEBY PHILIPS LØP
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 35.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 45.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-3 Plass : 5-10-3

1 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -17 000 2018: -7 -2 -1 -1 -3 -54 500
Nord Sjur 2100 1 Plass 71 500
5 år SVART V v.Lome Elden J. Kvikstad Biri Travbane 4 23/11 - 08 / 13 2140 34,0 46
e. Nydelig v. Pål Even J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 6 2160 32,8 63
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Biri Travbane 1 17/8 - 03 / 7 2100 32,7 59
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Biri Travbane 2 10/8 - 08 / 1 2100 39,7 g 31
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Momarken Travbane 4 10/7 - 07 / 3 2140 35,2 78
2 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 2 Plass 74 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril V. Hop Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 12 2100 31,9a 284
e. Kos Rappa v. Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 4 17/10 - 01 / 3 2140 32,2 26
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane 3 11/10 - 02 / 3 2100 30,7a 58
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 02 / 3 2100 31,9a 286
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 04 / 5 2100 32,7 g 122
3 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -24 000 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 3 Plass 91 000
4 år SVART HP v.Hellin Faxen E. Høitomt Bjerke Travbane 3 07/11 - 03 / 13 2160 31,7 100
e. Viggdine v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 4 20/10 - 01 / 1 2140 31,8 22
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/10 - 02 / 4 2160 31,6 120
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Bjerke Travbane 8 26/9 - 09 / 5 2160 32,6 105
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 13/9 - 06 / 2 2100 dg a 91
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -1 -1 -2 -32 491
Bokli Odin 4 Plass 32 491
4 år BRUN H v.Odins Eld V. Hop Drammen Travbane 8 26/11 - 09 / 10 2140 35,7 g 79
e. Bokli Rikka v. Elding V. Hop Drammen Travbane 5 08/11 - 02 / 9 2100 34,4ag 23
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane 2 22/10 - 09 / 7 2140 33,5 82
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 08 / 4 2120 35,0 g 113
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Momarken Travbane - 19/8 - 03 / 14 2160 dg 163
5 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -45 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eddie 5 Plass 45 000
4 år BRUN V v.Horgen Tore N. Holm Bjerke Travbane - 27/11 - 02 / 3 2100 dg a 30
e. Arga v. Viljesterk N. Holm Bjerke Travbane 1 10/10 - 09 / 1 2140 34,3 44
Marianne Holm /Berg I Østfold N. Holm Bjerke Travbane - 19/9 - 09 / 2 2140 dg 60
N. Holm Monica Sønstegård (B) N. Holm Bjerke Travbane 5 05/9 - 01 / 4 2140 34,1 g 15
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Kala Landbane 1 12/8 - 04 / 3 1900 31,3 39
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -1 -7 -28 500
Engas Stjerneskudd 6 Plass 48 000
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 3 2100 br rg 825
e. Engas Stjerne v. Rigel Jo F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 6 2100 32,0arg 607
Monica Olsen-Ryum /Gullag F. Hansen Drammen Travbane 5 02/8 - 04 / 4 2100 31,6a 663
O. Østre Monica Olsen-Ryum F. Hansen Bjerke Travbane 5 22/3 - 06 / 3 2100 38,0a 645
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame F. Hansen Drammen Travbane 4 03/3 - 01 / 7 2120 34,0 281
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -2 -2 -3 -34 500
Mo Oda 7 Plass 43 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin H. Holm Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 03 / 3 2100 32,2 206
e. Schudona v. Spikeld H. Holm Drammen Travbane 4 08/11 - 02 / 3 2100 34,0ag 56
Monica Borge-Knut-Erik Moe H. Holm Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 03 / 13 2120 35,5 g 83
H. Holm Monica Borge E. Høitomt Momarken Travbane 3 15/5 - 08 / 10 2160 34,4 72
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 10/5 - 08 / 9 2120 34,1 235
8 2018: -17 -0 -2 -1 -7 -34 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 8 Plass 39 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 02 / 5 2100 33,4ag 173
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Drammen Travbane 7 08/11 - 02 / 8 2100 35,8ag 178
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Biri Travbane 0 22/7 - 03 / 6 2120 32,6 g 559
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 10/7 - 02 / 2 2160 32,8 g 999
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 19/6 - 07 / 5 2160 35,8 305
9 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -10 000 2018: -8 -1 -0 -1 -5 -26 500
Borka Støvern 9 Plass 36 500
7 år BORKET V v.Norheim Faksen D. Dalen Drammen Travbane 1 26/11 - 09 / 2 2100 35,1 71
e. Tang Borka v. Bork Rigel D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 19/11 - 07 / 8 2120 36,7 g 44
Bjarne Snersrud-Siv Homstvedt F. Hansen Jarlsberg Travbane 8 02/9 - 02 / 10 2120 34,5 g 562
D. Dalen Bjarne Snersrud F. Hansen Drammen Travbane 0 26/7 - 04 / 8 2100 33,6a 357
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek F. Hansen Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 08 / 10 2100 34,9 700
10 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 10 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Biri Travbane 1 30/11 - 08 / 11 2140 38,5 g 105
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/11 - 01 / 7 2160 br g 114
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Drammen Travbane 3 08/11 - 02 / 6 2100 33,8a 68
P. Sem Bent Olav Wigdal E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/10 - 02 / 5 2100 35,9a 61
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 04 / 11 2120 33,3 g 57
11 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -16 324 2017: -6 -1 -0 -1 -3 -26 500
Krem Sodina 11 Plass 42 824
5 år BRUN HP v.Sodin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 02/9 - 07 / 3 1609 28,2ar 80
e. Krem Eva v. Krembest G. Austevoll Biri Travbane 7 13/7 - 04 / 1 2100 32,6 r 25
Håvard Tofstad /Sande I Vestfold G. Austevoll Arvika 3 26/6 - 08 / 4 2100 31,1 49
G. Austevoll Anne Grete Rasmussen (T) P. Sem Kala Landbane 0 19/8 - 03 / 8 1920 33,6 r 35
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 1 12/8 - 01 / 1 2100 31,5 128
12 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 12 Plass 40 500
7 år SVART HP v.Stiv Kuling V. Hop Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 03 / 2 2100 33,0 g 176
e. Gylden Vår v. Bork Rigel V. Hop Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 1 2100 33,7 223
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen G. Austevoll Drammen Travbane 0 02/8 - 04 / 5 2100 33,7ag 239
K. Malmin Magnus Billing V. Hop Biri Travbane 2 22/7 - 03 / 2 2100 32,0 144
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Hop Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 2 2140 32,9 421