<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
SESMARS LØP
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 122.001 - 234.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-5 Plass : 10-1-5

1 2019: -8 -2 -0 -2 -1 -49 000 2018: -24 -5 -5 -2 -7 -175 000
Misi Ø.K. 2140 1 Plass 257 000
5 år SVART HP v.Spydermann Ø.K. B. Øksnevad Bergen Travpark 0 29/11 - 02 / 3 2100 32,4ag 55
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin B. Øksnevad Sørlandets Travpark 0 18/11 - 04 / 1 2140 30,8 g 39
Stall Davenskø B. Øksnevad Sørlandets Travpark 4 21/10 - 07 / 10 1609 27,6a 284
B. Øksnevad B. Øksnevad Forus Travbane 4 16/10 - 06 / 10 2100 28,8 43
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Bergen Travpark 3 04/10 - 06 / 3 2100 30,2 g 30
2 2018: -8 -6 -2 -0 -0 -112 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Waxen 2 Plass 134 420
5 år SVART H v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 07/9 - 01 / 2 2100 26,9a 11
e. Tangen Sara v. Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 21/7 - 01 / 6 2180 28,6 g 10
Pekka Lillbacka Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 11/7 - 04 / 3 2140 26,2a 10
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 01/7 - 03 / 13 2200 26,0 11
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/6 - 02 / 5 2160 27,3 13
3 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 3 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 01 / 1 2100 28,6a 697
e. Gylden Rappa v. Kal Luis G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 9 2100 30,7ag 450
Jan Inge Drageset /Hof G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/11 - 06 / 11 2100 30,1a 258
E. Høitomt Jan Inge Drageset (A) J. Drageset Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 3 1609 26,3a 237
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Drageset Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 06 / 3 2100 28,6a 138
4 2019: -8 -1 -2 -2 -3 -61 500 2018: -13 -0 -1 -4 -3 -80 000
Bjørnemyr Tara 4 Plass 258 500
5 år SVART HP v.Alm Taragon J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 18/11 - 04 / 2 2140 29,4 118
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Eriksen Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 06 / 1 2100 29,6ag 65
Anne Marie Horrisland /Nodeland J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 06/10 - 07 / 3 2140 28,3a 666
J. Eriksen Anne Marie Horrisland J. Eriksen Bjerke Travbane 0 27/8 - 01 / 1 2100 32,0a 300
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek P. Kals Drammen Travbane 4 11/8 - 07 / 6 1700 26,4a 249
5 2019: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -3 -1 -2 -3 -109 000
Eigelands Rebecca 5 Plass 183 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Kongen L. Kolle Sørlandets Travpark 5 18/11 - 04 / 3 2140 29,8 54
e. Stai Helga v. Elding L. Kolle Momarken Travbane - 30/10 - 05 / 2 2140 dg 115
Øystein Wennesland /Lillesand L. Kolle Jarlsberg Travbane - 12/10 - 03 / 7 2100 dg 51
D. Dalen Jenny Thygesen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 14/9 - 05 / 6 2100 28,4a 62
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Kolle Bjerke Travbane 5 08/9 - 09 / 1 2120 27,6 84
6 2019: -5 -0 -0 -1 -4 -18 000 2018: -14 -0 -0 -1 -8 -36 000
Lille Senumsprinsen 6 Plass 185 000
9 år BRUN V v.Ridder Prinsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 18/11 - 04 / 6 2140 29,8 168
e. Granli Lill v. Braute J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 06 / 8 2100 30,5a 309
Thore Smith-Marit Hellekjær Smith V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 21/10 - 07 / 2 1609 27,6a 230
J. Undem Thore Smith V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 06/10 - 01 / 8 2160 28,4 620
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 11/9 - 06 / 9 2160 29,3 713
7 2018: -30 -0 -0 -0 -8 -25 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 7 Plass 230 048
7 år BRUN HP v.Krageboen S. Hogner Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 8 2160 32,0 1328
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Biri Travbane 5 09/11 - 04 / 1 2100 29,5 760
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane 6 04/11 - 04 / 6 2180 31,1 506
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 0 30/10 - 05 / 6 2160 33,6 349
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 2 2100 28,9 1461
8 2019: -9 -2 -2 -1 -3 -66 000 2018: -16 -1 -3 -4 -5 -76 000
Lome Perla 8 Plass 200 500
6 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 03/11 - 04 / 4 2160 29,6 179
e. Lomevilja v. Spikeld L. Kolle Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 1 2100 30,0 741
Ludvig Jensen /Tveit E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 11/9 - 06 / 7 2160 29,2 70
P. Kals Jenny Thygesen (T) L. Kolle Drammen Travbane 2 16/8 - 03 / 3 2100 30,7 g 45
Gull M/rødt sidefelt og ermer. L. Kolle Sørlandets Travpark 6 21/7 - 05 / 1 2140 29,0 718
9 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 9 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 01 / 5 2100 28,6ag 152
e. Torpa Kry v. Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 04 / 7 1700 28,8ag 56
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik L. Kolle Sørlandets Travpark 0 03/11 - 04 / 9 2180 28,5 846
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 06 / 7 2100 28,6a 171
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Forus Travbane 0 15/9 - 05 / 5 2060 28,7 g 59
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -6 -1 -1 -1 -137 000
Moi Edel 10 Plass 183 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Tjomsland Forus Travbane 4 25/9 - 05 / 1 2040 28,2 g 17
e. Moi Eldi v. Elding V. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 05 / 12 2100 27,8a 25
Harald Håland /Hornnes V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 05 / 6 2100 28,1 g 15
V. Tjomsland Harald Håland V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 29/7 - 04 / 6 2140 28,9a 16
Mørkeblå m/reklame. V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 21/7 - 01 / 5 2160 29,2 133
11 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -38 000 2018: -14 -2 -1 -3 -3 -77 491
Hauan Hera 11 Plass 183 491
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 05 / 4 1609 27,9a 144
e. Findal Hera v. Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 2 2100 31,0a 412
Alf-Einar Jørgensen /Harstad T. Solberg Bjerke Travbane 5 02/10 - 05 / 8 2100 31,2a 90
Å. Tengsareid Morten Einang (B) M. Gundersen Färjestad - 22/9 - 02 / 2 2140 dg 307
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 1 2100 30,8a 728