<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
GAME BOYS LØP

Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 260.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-2 Plass : 3-8-2

1 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -19 000 2018: -20 -1 -1 -0 -10 -55 500
Lonely Warrior 1609 1 Plass 215 000
6 år BRUN V v.Judge Joe* (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 19/11 - 06 / 1 2100 17,9 131
e. Fox Valley Belagio (US) v. Meadowbranch Jerzy* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 21/10 - 01 / 3 2160 17,9 383
Jan Marius Johnsen /Mandal J. Øveraasen Drammen Travbane 0 22/9 - 04 / 3 2100 18,7a 192
Ø. Tjomsland G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/9 - 05 / 3 3120 18,3 1222
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. E. Høitomt Drammen Travbane 7 30/8 - 05 / 1 2100 16,9a 173
2 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -20 000 2018: -11 -2 -0 -1 -3 -46 000
HöwingsSilberpfeil (S) 2 Plass 209 955
9 år SKIMMEL V v.Good As Gold* (S) J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 18/11 - 05 / 11 2140 18,7a 212
e. Höwings Jette (DE) v. Dustin Columbus (DE) J. Eriksen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 04 / 2 2100 18,9a 40
Jeanett M. Dagsvold-Dag Frode Lobben G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 05 / 1 2100 15,6a 448
E. Høitomt Jeanett Marie Dagsvold (A) A. Tønnesen Klosterskogen Travbane - 19/4 - 02 / 1 2100 dv7 ag 181
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Dagsvold Bjerke Travbane 0 20/1 - 07 / 2 2100 16,9ag 314
3 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000 2018: -19 -2 -2 -3 -5 -104 500
Rock The Boat 3 Plass 232 500
7 år BRUN V v.Thai Tanic J. Undem Drammen Travbane 0 08/11 - 05 / 5 2100 18,0a 478
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) O. Østre Sørlandets Travpark 4 21/10 - 05 / 8 1609 15,9ar 413
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien G. Austevoll Drammen Travbane 2 04/10 - 02 / 7 2100 17,2a 63
J. Undem Elsa Fiskum Bjørntvedt G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 6 2100 18,0ag 162
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 0 29/7 - 05 / 8 1609 14,4a 473
4 2019: -8 -0 -0 -1 -5 -31 500 2018: -24 -2 -1 -3 -9 -88 000
Dante Kievitshof (DE) 4 Plass 246 893
9 år BRUN V v.Super Arnie* (US) V. Tjomsland Forus Travbane - 01/11 - 01 / 10 2040 dg a 55
e. Innovazione (DE) v. Armbro Goal* (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 21/10 - 05 / 1 1609 dg a 57
Stine Birkeland /Søgne V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 01/10 - 05 / 2 2100 15,2a 54
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 22/9 - 06 / 5 2140 15,7a 433
Mørkeblå m/reklame. V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 11/9 - 05 / 4 2140 15,3a 401
5 2019: -8 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -23 -2 -0 -4 -8 -82 000
Odd Supergirl 5 Plass 207 000
6 år LYSBRUN HP v.Thai Tanic A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 09 / 9 2100 16,0a 133
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) E. Lindkvist Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 07 / 4 2100 17,6a 49
Stall Odd Team A. Akselsen Momarken Travbane 0 20/10 - 05 / 9 2140 15,4a 1353
A. Akselsen Odd Paulsen A. Akselsen Drammen Travbane 0 27/9 - 04 / 9 2100 17,9a 99
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 6 05/9 - 07 / 1 2100 15,2a 360
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -47 000
B.B. Photo 6 Plass 258 000
9 år BRUN V v.Super Photo Kosmos* (US) B. Bjørnstad Drammen Travbane 4 22/10 - 08 / 5 2100 19,4 232
e. B.B. News v. Super News (US) M. Kanstad Biri Travbane 0 05/10 - 06 / 3 2100 17,7a 225
Øyvind Reigstad-Didrik Haugland G. Stenberg Jarlsberg Travbane 6 10/9 - 05 / 4 2100 15,6a 175
C. Winge Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Drammen Travbane 1 23/8 - 05 / 6 1700 15,1a 299
Lilla m/hvitt skråbånd, ve sidef, ermr G. Stenberg Drammen Travbane 5 16/8 - 05 / 10 1700 15,9a 443
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -0 -1 -12 -46 000
Victoria Lund (DK) 7 Plass 256 782
8 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) A. Valstad Biri Travbane 6 16/11 - 04 / 2 2100 18,4a 597
e. Kate Lund (DK) v. Action Hall* (US) G. Smeby Momarken Travbane 0 11/11 - 05 / 3 1640 15,3a 834
Beate Holmstrøm-Geir Smeby J. Lindqvist Jarlsberg Travbane 7 02/11 - 04 / 6 2100 18,2a 392
G. Smeby Beate Holmstrøm (T) A. Valstad Drammen Travbane 6 22/10 - 08 / 7 2120 19,7 465
Hvit/svart skrådelt m/rutemønster,rekl A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 03 / 1 2100 br a 570
8 2018: -22 -2 -4 -3 -5 -115 500 2017: -16 -2 -1 -2 -7 -67 500
Victor Hastrup (DK) 8 Plass 273 393
8 år BRUN V v.Beaumont Hanover* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 08/11 - 06 / 6 1700 15,6a 83
e. Isabella Hastrup (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 05 / 4 2100 15,6a 89
Stall Victory Pole In L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/10 - 07 / 7 1609 13,9a 667
L. Kolle Per Gottling (T) S. Brynemo Klosterskogen Travbane - 01/10 - 05 / 3 2100 dg a 89
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 05 / 3 2100 17,2a 90
9 2019: -9 -0 -0 -1 -6 -27 000 2018: -26 -2 -2 -4 -8 -127 000
Cromwells Shadow 9 Plass 217 500
7 år BRUN V v.Cromwell (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 18/11 - 06 / 5 2140 18,7a 343
e. Thai Hot Spot v. Super News (US) R. Haghighat Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 07 / 11 2120 19,5 g 60
Terje Abrahamsen-Magne Lia P. Kals Sørlandets Travpark 5 22/9 - 06 / 2 2140 15,9a 674
G. Mikkelsen Terje Abrahamsen R. Haghighat Sørlandets Travpark 5 11/9 - 03 / 2 2140 17,7 g 651
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 25/8 - 06 / 9 2140 17,6a 641
10 2018: -17 -0 -0 -0 -8 -23 500 2017: -20 -2 -1 -3 -6 -74 000
Aladyforyou (DK) 10 Plass 191 622
6 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) P. Kals Sørlandets Travpark 0 18/11 - 06 / 7 2140 18,1a 483
e. Lotus Flower (DK) v. Buckfinder* (US) P. Kals Sørlandets Travpark 0 25/8 - 06 / 7 2140 20,7ag 248
Reidun Brottveit /Kristiansand S H. Tvedt Sørlandets Travpark - 12/8 - 05 / 3 2140 dg a 326
P. Kals Silje-R. Brottveit J. Dagsvold Sørlandets Travpark - 29/7 - 05 / 3 1609 dg a 318
Gull M/rødt sidefelt og ermer. E. Rennesvik Drammen Travbane 4 19/7 - 05 / 1 2100 15,3a 154