<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
TET
V75-RESERVE
Varmblods 1700 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige høyest 450.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-2 Plass : 7-1-2

1 2019: -5 -1 -1 -0 -1 -27 000 2018: -19 -1 -6 -3 -6 -110 148
Zeen av Ekbacka (S) 1700 1 Plass 304 572
8 år BRUN V v.Olimede* (FR) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 06 / 3 1700 15,2a 38
e. Memory of Rags (S) v. Shan Rags A. Akselsen Bergen Travpark 2 27/10 - 01 / 4 2100 15,8a 33
Laila Thue /Steinsholt A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 05 / 8 2100 15,3a 60
A. Akselsen Laila Thue (A) O. Østre Sørlandets Travpark 2 22/9 - 06 / 9 2140 15,3a 56
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Årjäng 1 14/8 - 04 / 12 2140 16,6a 315
2 2019: -5 -2 -0 -1 -2 -54 500 2018: -17 -2 -1 -3 -3 -81 000
Marchetti 2 Plass 507 500
7 år BRUN H v.Jetstile H. Storås Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 05 / 7 2100 14,4a 236
e. Casablanca D. (DE) v. Rise And Shine (NL) H. Storås Bjerke Travbane 0 31/10 - 04 / 9 2100 15,8a 408
Ragnar Hagelund /Auli H. Storås Drammen Travbane 2 11/10 - 05 / 8 1700 14,7a 94
E. Høitomt Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Momarken Travbane 4 02/10 - 06 / 4 2140 15,5a 113
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Storås Momarken Travbane 5 23/9 - 06 / 9 2140 15,7a 382
3 2019: -6 -1 -1 -1 -0 -29 000 2018: -29 -0 -2 -1 -14 -69 500
Önas Julius (S) 3 Plass 467 597
12 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 01 / 6 2100 19,0a 224
e. Picabo Street (S) v. Demilo Hanover* (US) M. Sørvik Biri Travbane 0 28/10 - 01 / 8 2100 16,4a 257
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand I. Lamvik Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 07 / 7 2100 18,2a 319
L. Trudvang Finn Arne Bakkeberg M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 01 / 4 1700 16,9a 232
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek C. Hande Biri Travbane 0 16/9 - 03 / 7 2100 16,9a 290
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -0 -3 -6 -158 491
Uendy Z.S. (IT) 4 Plass 428 048
6 år MØRKBR HP v.Gruccione Jet (IT) O. Østre Bjerke Travbane 0 21/11 - 07 / 4 1609 br ag 236
e. Deledda R.L. (IT) v. Park Avenue Joe* (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 06 / 10 2609 16,4a 451
Per Arne Skjelsvik /Fredrikstad K. Malmin Biri Travbane 4 28/10 - 01 / 4 2100 15,3a 78
K. Malmin Trond Anderssen (T) O. Østre Bjerke Travbane 3 17/10 - 06 / 2 2100 14,9a 120
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Årjäng 0 07/10 - 05 / 7 1640 18,2ag 133
5 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -36 000 2018: -11 -2 -2 -1 -2 -63 991
Zoot Va Bene 5 Plass 354 050
9 år BRUN V v.From Above* (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 08/11 - 06 / 10 1700 15,5ag 111
e. Chippychip G.T.* v. Defi D'aunou* (FR) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 06 / 9 1700 16,4a 84
Hedda E. Assev /Kvelde G. Austevoll Momarken Travbane 0 19/6 - 06 / 6 1640 14,7ag 55
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 06 / 3 1700 13,6a 30
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 2 08/5 - 05 / 1 2140 14,2a 100
6 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -16 -6 -1 -1 -6 -260 500
Impression 6 Plass 342 500
7 år BRUN V v.Thai Tanic T. Solberg Bjerke Travbane 6 14/11 - 04 / 8 2100 16,2a 73
e. Tigerlily v. Pine Chip* (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 06 / 7 1700 16,2a 24
Stall Impression T. Solberg Forus Travbane 1 15/9 - 09 / 2 1600 13,2a 25
T. Solberg Tonje Fjelldalen T. Solberg Bjerke Travbane 1 23/8 - 06 / 3 1609 13,7a 85
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/7 - 05 / 9 1609 13,5a 19
7 2018: -13 -3 -2 -2 -4 -133 454 2017: -14 -2 -2 -2 -4 -135 000
Support Kindness 7 Plass 435 454
8 år BRUNSVART V v.Olimede* (FR) M. Høitomt Bjerke Travbane 3 14/11 - 04 / 5 2100 16,0a 113
e. Candy Hall v. Angus Hall* (US) E. Høitomt Biri Travbane 0 17/8 - 06 / 2 1609 13,5a 28
Lene Schjørlien-Henrik Schjørlien J. Untersteiner Axevalla 3 21/7 - 09 / 9 1640 12,6a 127
M. Høitomt Lene Schjørlien E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/6 - 09 / 6 1609 12,5a 24
Sølv m/svarte ermer, rød kant, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 1 19/6 - 06 / 4 1640 13,5a 24
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -3 -1 -4 -42 500
P.O. Super Star (S) 8 Plass 413 464
10 år BRUN V v.Super Arnie* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane - 01/10 - 01 / 1 1700 dg a 50
e. Mystic Joyment (S) v. Jeanne's Somolli* (US) L. Kolle Momarken Travbane 5 23/9 - 03 / 1 1640 14,6a 89
Geir Eivind Skjelde /Skien L. Kolle Drammen Travbane 2 06/9 - 01 / 1 1700 13,9a 317
L. Kolle Geir Eivind Skjelde L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 02 / 6 2500 18,0a 700
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 3 26/7 - 01 / 6 1700 14,1a 274
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Spirit Brodde (S) 9 Plass 442 525
11 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 06 / 9 2100 br ag 1893
e. Spirit Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) A. Andersen Sørlandets Travpark 0 26/5 - 04 / 3 2640 br g 498
Camilla E. Liavik /Skien A. Andersen Sørlandets Travpark 0 08/4 - 02 / 5 2140 16,2a 174
A. Andersen A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 01 / 2 2100 21,0ag 335
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Sørlandets Travpark 0 11/2 - 05 / 3 2140 19,6a 322
10 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 10 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) M. Berdalen Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 05 / 1 2100 13,9a 706
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) I. Lamvik Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 01 / 6 2100 18,7a 230
Lise Therese Halvorsen /Seljord M. Berdalen Jarlsberg Travbane 6 02/11 - 06 / 3 2100 16,8a 906
K. Dalsbotten Lise Therese Halvorsen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 06 / 4 1700 16,4a 586
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek C. Hande Drammen Travbane 2 18/10 - 04 / 2 1700 16,1a 46