<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
GAZELLE (HOPPECUPEN)
HOPPECUPEN
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 750.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 1.000.000 kr. Også for alle 3-6-årige hopper.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-12 Plass : 7-9-12

1 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -20 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 2100 1 Plass 345 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 6 19/11 - 05 / 13 2120 28,2 137
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Sørlandets Travpark 5 03/11 - 04 / 13 2180 28,0 g 74
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 12 2140 28,2 539
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 7 08/9 - 09 / 4 2140 27,2 62
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 1 18/8 - 08 / 6 1620 25,3 27
2 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 2 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Bjerke Travbane 3 14/11 - 07 / 11 2100 26,9a 161
e. Storeng Silva v. Elding A. Akselsen Sørlandets Travpark 4 03/11 - 04 / 14 2180 28,0 g 844
Lovise Mohaugen-Knut Andresen G. Austevoll Momarken Travbane 2 30/10 - 05 / 8 2160 30,4 134
A. Akselsen Lovise Mohaugen L. Kolle Drammen Travbane - 22/10 - 02 / 3 2120 dg 245
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 06 / 9 2100 28,6a 344
3 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 3 Plass 299 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 05 / 1 2100 28,5 121
e. Polar Fortuna v. Braute D. Dalen Biri Travbane 3 09/11 - 04 / 3 2100 29,3 205
Sonja Hansen /Hokksund D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 05 / 3 1609 27,8a 119
D. Dalen Sonja Hansen D. Dalen Drammen Travbane 2 18/10 - 01 / 2 2100 28,1a 142
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Holm Drammen Travbane 6 11/10 - 01 / 8 1700 26,3ag 367
4 2019: -8 -0 -1 -0 -5 -23 000 2018: -28 -1 -4 -3 -12 -140 500
S.G. Jerv Blesa 4 Plass 252 527
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven R. Hop Bergen Travpark 0 22/11 - 06 / 8 2120 29,8 100
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder R. Hop Bergen Travpark - 15/11 - 05 / 1 2100 dg 53
Stall Jervbleso Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 03/11 - 04 / 7 2180 27,9 233
E. Høitomt Mari Mykkeltvedt (T) V. Hop Bergen Travpark 3 27/10 - 08 / 13 2140 27,6 439
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Momarken Travbane 0 20/10 - 06 / 7 2160 28,6 259
5 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -32 212 2018: -24 -3 -3 -4 -7 -317 629
Vesle Maia 2120 1 Plass 600 007
8 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Romme 6 16/11 - 07 / 5 2140 25,2a 387
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel B. Humborstad Bjerke Travbane 2 31/10 - 05 / 5 2160 27,0 144
Stall Marie T.H. B. Humborstad Biri Travbane 2 13/10 - 05 / 8 2100 26,9a 82
B. Humborstad B. Humborstad Sørlandets Travpark 6 06/10 - 05 / 9 2140 26,5a 142
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Hagmyren 0 15/9 - 08 / 10 2160 26,2 g 367
6 2018: -13 -4 -4 -0 -3 -659 510 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 2 Plass 731 510
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden F. Hamre Momarken Travbane 1 20/10 - 07 / 1 1640 24,9a 20
e. Paja Stjerna v. Pajaprins F. Hamre Färjestad 5 22/9 - 02 / 8 2180 27,0 50
Stall Ness Tjo T. Solberg Bjerke Travbane 8 09/9 - 04 / 5 2100 27,4ag 55
F. Hamre T. Solberg Bjerke Travbane 2 27/8 - 03 / 9 2100 28,1a 11
Mørkblå/lysblå todelt, reklame T. Solberg Drammen Travbane 1 11/8 - 07 / 2 1700 25,2a 11
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -24 -2 -3 -4 -10 -204 500
Kap Tilly 3 Plass 589 500
10 år SVARTBRUN HP v.Spikeld G. Mikkelsen Forus Travbane 2 20/11 - 03 / 1 2060 27,0 43
e. Kap Nora v. Nordli Svarten G. Mikkelsen Forus Travbane 4 13/11 - 05 / 9 2080 27,2 177
Hilde Håland /Klepp Stasjon G. Mikkelsen Forus Travbane 2 06/11 - 07 / 4 2040 26,9 327
G. Mikkelsen Hilde Håland G. Mikkelsen Forus Travbane 4 23/10 - 07 / 1 2040 28,3 g 90
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane - 16/10 - 04 / 6 2590 dg 91
8 2019: -6 -0 -1 -2 -2 -54 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -361 550
Mine 4 Plass 510 604
6 år SVART HP v.Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 1 2100 28,4a 131
e. Minti v. Minpil E. Rennesvik Biri Travbane 5 13/10 - 06 / 13 2140 27,9 240
Hovel Helmen /Gran D. Aarum Färjestad 1 22/9 - 02 / 5 2160 26,1 60
E. Rennesvik Hovel Helmen (A) D. Aarum Romme 3 14/9 - 03 / 3 1640 27,6a 25
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek D. Dalen Biri Travbane 2 24/8 - 02 / 3 1609 26,6a 29
9 2019: -4 -0 -1 -1 -1 -32 000 2018: -26 -1 -6 -0 -8 -218 500
Oriola 5 Plass 792 500
7 år SVART HP v.Åsajerven P. Buer Forus Travbane 4 20/11 - 03 / 4 2080 26,3 42
e. Minardi v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 03/11 - 07 / 7 1660 24,9 224
Olav Knutsen /Nærbø P. Buer Bergen Travpark 2 11/10 - 03 / 6 2120 26,4 37
L. Kolle Olav Knutsen L. Hjetland Forus Travbane - 07/10 - 03 / 9 1640 dg 16
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Hjetland Sørlandets Travpark 2 22/9 - 01 / 4 2200 27,8 39
10 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -13 -2 -0 -3 -3 -277 046
Mjølner Torine 6 Plass 703 470
5 år MØRKBR HP v.Spikeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 14/11 - 03 / 7 2160 26,4 179
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 20/10 - 07 / 8 1640 25,2a 37
Jan Roar Mjølnerød /Halden C. Kjenner Färjestad 3 22/9 - 02 / 7 2180 26,6 294
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 09/9 - 04 / 1 2100 26,9a 126
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 27/8 - 03 / 5 2100 28,0a 153
11 2019: -5 -2 -1 -0 -2 -136 500 2018: -16 -3 -2 -1 -6 -179 000
Lykkje May 7 Plass 559 500
5 år SVART HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Forus Travbane 1 20/11 - 03 / 3 2060 26,7 42
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Momarken Travbane 5 20/10 - 07 / 6 1640 25,7a 54
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Forus Travbane 2 15/9 - 05 / 10 2080 26,8 80
M. Gundersen Kjetil Djøseland (T) K. Djøseland Bjerke Travbane 7 09/9 - 04 / 4 2100 27,4ag 253
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Djøseland Bjerke Travbane 2 27/8 - 02 / 6 2100 28,2a 98
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 8 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 14/11 - 03 / 5 2140 26,6 139
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 1 31/10 - 05 / 1 2140 27,7 233
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Biri Travbane 6 13/10 - 05 / 10 2100 27,7ag 145
G. Austevoll Tom Bjølgerud A. Robertsen Bjerke Travbane - 03/10 - 04 / 6 2100 dg a 84
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 01 / 7 2120 27,6 33
13 2019: -4 -3 -0 -0 -1 -165 000 2018: -21 -7 -2 -4 -3 -695 731
Brenne Blissi 2140 1 Plass 1 978 498
6 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/10 - 05 / 11 2200 26,5 r 13
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 1 13/10 - 06 / 14 2160 26,5 18
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 08/9 - 09 / 12 2180 24,5 21
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 23/8 - 01 / 7 2180 24,9 18
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 1 28/7 - 05 / 14 2140 26,4 13
14 2018: -16 -3 -4 -4 -0 -237 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 2 Plass 897 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Forus Travbane 3 20/11 - 03 / 7 2100 25,4 29
e. Lontå v. Elding O. Gudmestad Forus Travbane 3 13/11 - 09 / 1 1600 25,5 53
Anita Larsen /Sveio G. Gudmestad Sørlandets Travpark 2 03/11 - 09 / 1 2140 26,5 134
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 2 16/10 - 02 / 1 1600 25,3 85
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl O. Gudmestad Bergen Travpark 1 04/10 - 06 / 8 2160 26,1 16
15 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 3 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Bjerke Travbane 1 14/11 - 03 / 9 2180 24,5 106
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Kylin-Blom Bollnäs 4 08/11 - 09 / 3 2140 25,9 97
Merete Viksås /Roa O. Østre Bjerke Travbane 5 31/10 - 05 / 9 2180 27,0 47
O. Østre Merete Viksås E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/9 - 08 / 10 2140 25,5 g 95
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 1 12/9 - 06 / 12 2100 25,2a 85