Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
EIKSENTERET JARENS LØP
FORMLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 275.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 375.000 kr som ikke har seiret f.o.m. 01.01.18 som har fullført minst 5 totalisatorløp f.o.m. 1. januar 2018.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-6 Plass : 2-4-6

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -14 991
Bol Odin 1609 1 Plass 354 709
6 år SVART V v.Moe Odin J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 21/11 - 03 / 12 2180 29,9 84
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) O. Reime Momarken Travbane 5 23/9 - 05 / 7 2140 28,3a 235
Heine Bernhus-Lisbeth L. Bernhus O. Østre Bjerke Travbane - 12/9 - 01 / 7 2600 dg a 49
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 3 2640 28,3 g 291
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 4 13/8 - 01 / 4 2609 27,4a 145
2 2019: -12 -1 -3 -3 -1 -85 000 2018: -20 -5 -2 -1 -3 -164 500
Thale 2 Plass 286 500
6 år SVART HP v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane 3 14/11 - 06 / 10 2160 29,4 g 104
e. Tora Stjerna v. Spikeld O. Mikkelborg Biri Travbane - 28/10 - 04 / 3 2100 dg a 27
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 15/10 - 01 / 10 2100 29,5a 395
H. Holm Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 02/10 - 05 / 3 2100 dg a 75
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Østre Bjerke Travbane 0 04/8 - 07 / 5 2140 30,9 g 177
3 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -29 500
Lome Frikk 3 Plass 236 621
8 år SVART V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/11 - 03 / 6 1609 27,9a 198
e. Lome Lerka v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 24/10 - 06 / 1 1609 26,0a 178
Vidar Olsen-Mette Iversen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 20/9 - 05 / 4 1609 27,8a 72
Å. Tengsareid Vidar Olsen Å. Tengsareid Biri Travbane 4 24/8 - 03 / 5 1620 28,3 106
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 02/8 - 03 / 7 1700 27,4a 139
4 2019: -10 -0 -1 -2 -3 -38 000 2018: -18 -4 -2 -1 -2 -146 000
Smedtulla 4 Plass 313 000
7 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Biri Travbane 2 09/11 - 04 / 6 2100 28,6 31
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 7 2100 31,1ag 114
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 22/10 - 02 / 1 2100 27,1 68
D. Dalen Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 03/10 - 08 / 6 2100 28,5ag 250
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Pedersen Biri Travbane 4 31/8 - 09 / 6 2140 30,4 83
5 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -27 474 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 5 Plass 402 849
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 1 27/11 - 03 / 1 2100 28,5a 48
e. Mørtvedt Mari v. Elding M. Gundersen Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 4 2140 30,0a 358
Frank Andre Skubberud /Ørje O. Østre Bjerke Travbane 0 08/9 - 11 / 1 2100 26,8ag 771
M. Gundersen Frank A. Skubberud Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 19/8 - 01 / 3 2160 26,8 311
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame Å. Tengsareid Biri Travbane 4 10/8 - 04 / 6 2100 30,8a 232
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 6 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor O. Østre Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 11 1609 26,7a 375
e. Friskina v. Rigel Jo B. Steinseth Bjerke Travbane 0 17/10 - 05 / 1 1609 25,7a 595
Stall L.E.K. B. Steinseth Biri Travbane 5 05/10 - 05 / 4 1609 26,1a 532
B. Steinseth Leif Skogen O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 05 / 2 1609 26,3ag 363
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 0 18/9 - 05 / 6 2140 29,0a 219
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -16 000
Mentor Mort 7 Plass 265 216
14 år SVART H v.Mentor Mollyn T. Witberg Biri Travbane P 16/9 - 23 / 1 2100 33,5 P
e. Stjerne Dolly v. Finstadmort T. Witberg Momarken Travbane 4 04/7 - 05 / 5 2140 28,9a 524
Tore Witberg /Stange T. Witberg Momarken Travbane 0 19/5 - 07 / 5 1640 27,3a 359
T. Witberg T. Witberg Klosterskogen Travbane 5 04/5 - 01 / 9 2100 27,8a 491
grønn og gul triangelmønstret T. Witberg Jarlsberg Travbane 6 28/4 - 01 / 2 2100 28,7a 207
8 2018: -12 -2 -2 -0 -7 -119 599 2017: -12 -3 -2 -2 -3 -92 236
Vangli Lykke 8 Plass 240 590
8 år MØRKBR HP v.Fakse* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/11 - 03 / 5 1609 29,2a 75
e. Hornmo Stjerna v. Eng Svarten B. Steinseth Bjerke Travbane 6 24/10 - 06 / 8 1609 26,3ag 305
Anne Elin Hansen /Sørskogbygda B. Steinseth Romme 6 12/10 - 05 / 5 1640 27,0 g 35
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) U. Eriksson Romme 2 14/9 - 03 / 4 1640 27,6a 82
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame B. Steinseth Biri Travbane 6 24/8 - 03 / 9 1620 28,4 g 56