<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
LYGNASÆTERS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-11 Plass : 3-1-11

1 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 500 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mo Ronja 2100 1 Plass 151 250
10 år MØRKBR HP v.Slettvoll Rambo B. Humborstad Bjerke Travbane 5 07/11 - 04 / 5 2100 31,2a 482
e. Tori Jenta v. Alm Rigel D. Dalen Momarken Travbane 0 23/9 - 04 / 4 2140 30,9 166
Stall 3 R. Halvorsen Bergen Travpark 0 18/1 - 03 / 10 1620 33,2 g 244
H. Kulblik Liv Haslie R. Halvorsen Bergen Travpark 4 07/12 - 04 / 5 2120 33,6 g 54
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj R. Halvorsen Bergen Travpark 3 16/11 - 04 / 9 2100 30,0a 608
2 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 2 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 6 21/11 - 05 / 5 2140 32,1 g 384
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Momarken Travbane 6 11/11 - 04 / 3 2140 31,8 g 58
Stall Ida Christine B. Steinseth Biri Travbane 0 28/10 - 03 / 4 2100 31,7ag 226
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 04 / 1 1700 31,6ag 55
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 30/9 - 03 / 10 2100 31,0a 102
3 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 3 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Biri Travbane 2 23/11 - 01 / 3 2100 29,4a 344
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 10 2160 31,3 207
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Biri Travbane 6 28/10 - 03 / 11 2100 31,0a 513
S. Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 9 2100 30,2a 2595
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 8 2140 31,5a 637
4 2019: -6 -0 -1 -3 -0 -27 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Vest Odin 4 Plass 130 500
6 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 0 23/11 - 01 / 1 2100 33,1a 85
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel V. Hop Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 9 2160 32,5 277
Stall Benny V. Hop Biri Travbane 6 04/11 - 02 / 11 2140 30,3 133
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) V. Hop Bjerke Travbane 6 25/10 - 05 / 6 2100 30,2ag 129
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 6 2160 32,2 g 46
5 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -20 -1 -0 -3 -8 -53 000
Turbofaksen 5 Plass 105 000
6 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 4 1700 30,9ag 172
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 24/10 - 04 / 2 2140 32,1 572
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 10/10 - 04 / 7 1640 29,5 150
C. Engebråthen C. Engebråthen Drammen Travbane 3 04/10 - 04 / 2 1700 29,1a 194
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 06 / 1 1700 30,1a 194
6 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 6 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 11 2140 dg 184
e. Perle Maria v. Spikeld G. Austevoll Drammen Travbane 3 08/11 - 01 / 6 2100 31,2ag 46
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Drammen Travbane - 22/10 - 01 / 7 2160 dg 43
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 4 1700 dg a 161
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Biri Travbane 6 30/9 - 03 / 1 2100 31,0ag 160
7 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -8 000 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -11 000
Spiktrollet 7 Plass 119 200
7 år BORKET V v.Horgen Tore B. Steinseth Biri Travbane 4 16/11 - 01 / 6 2120 29,9 78
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld K. Sand Bjerke Travbane 4 07/11 - 04 / 4 2100 31,0a 194
Synnøve Struck /Rendalen K. Sand Biri Travbane P 28/10 - 20 / 3 2120 35,4 P
K. Sand Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 6 2100 31,8ag 66
Lysgul m/to svarte skråbånd & hestesko B. Steinseth Bjerke Travbane 6 06/9 - 05 / 9 1640 29,7 28
8 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Komnes Martin 8 Plass 131 000
8 år MØRKBR V v.Trø Faks L. Pedersen Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 3 2140 31,8 212
e. Maud v. Moe Odin O. Østre Momarken Travbane 7 11/11 - 04 / 4 2140 31,8 202
Bjørn Arvid Steineide /Heidal K. Johansen Biri Travbane 7 22/12 - 01 / 9 1609 30,4a 359
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) T. Bronken Biri Travbane 0 08/12 - 01 / 11 2100 36,1a 350
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam B. Steinseth Momarken Travbane 0 28/9 - 01 / 3 1640 28,9a 51
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -0 -0 -3 -6 -35 500
Liheim Prins 9 Plass 99 694
11 år SVART V v.Prins Juventus M. Valstad Leangen Travbane 0 05/11 - 06 / 10 2180 31,8 585
e. Stortrø Stjerna v. Elding M. Valstad Leangen Travbane 4 15/10 - 07 / 2 1640 29,6 710
Olav Korssjøen /Vingelen E. Brækken Leangen Travbane 0 08/10 - 08 / 7 1640 33,2 424
D. Dalen Olav Korssjøen (A) M. Valstad Leangen Travbane 3 17/9 - 09 / 1 2140 30,6 239
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Brækken Leangen Travbane 0 10/9 - 04 / 3 1640 30,5ag 1084
10 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -23 -1 -1 -1 -11 -76 954
Victoria Solbacka 10 Plass 127 416
7 år SVART HP v.Åsajerven U. Ohlsson Romme 1 16/11 - 12 / 1 2140 32,3 39
e. Polar Pila v. Pilmin E. Høitomt Drammen Travbane 4 08/11 - 01 / 4 2100 31,5a 312
Stall Solbacka V. Hop Momarken Travbane 4 30/10 - 04 / 8 2160 34,6 236
E. Høitomt Frode Larsen E. Høitomt Momarken Travbane - 09/10 - 06 / 1 2140 dg a 217
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Mahony Åmål - 28/9 - 04 / 10 2480 dg a 842
11 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 11 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 3 2120 33,1 g 45
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Momarken Travbane 3 11/11 - 04 / 7 2160 30,6 g 83
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Biri Travbane 1 28/10 - 03 / 10 2100 30,7a 155
H. Storås H. Storås Biri Travbane 6 19/10 - 05 / 8 2120 31,7 g 52
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Biri Travbane 2 05/10 - 08 / 4 2120 30,7 62