<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
UNGDOMSGRUPPA BIRI TRAVBANES LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 9.001 kr., 40 m. ved 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-4-12 Plass : 11-4-12

1 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -10 -0 -0 -1 -3 -10 491
Briskeby Stjernen 2100 1 Plass 20 491
5 år BRUN V v.Moe Odin Å. Tengsareid Drammen Travbane - 26/11 - 09 / 3 2100 dg 402
e. Briskebyrappa v. Rappfot O. Østre Biri Travbane 7 23/11 - 08 / 4 2100 36,5 g 72
Børre Knutsen /Bodø O. Østre Drammen Travbane 7 22/10 - 09 / 1 2100 37,6 g 123
O. Østre Merete Viksås G. Austevoll Årjäng - 07/10 - 01 / 5 2140 dg 461
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane - 09/3 - 08 / 5 2100 dg 394
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
S.K.'s Nordstjerne 2 Plass 6 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven D. Dalen Biri Travbane - 23/11 - 08 / 5 2100 dg 169
e. Demi v. Alm Silver T. Lindbak Momarken Travbane P 11/11 - 20 / 6 2160 40,0 P
Cathrin Sandsengen-Ronny Sandsengen T. Lindbak Biri Travbane - 31/8 - 24 / 3 2100 dgpp N
T. Lindbak K. Roe Klosterskogen Travbane 06/10 - 21 / 2 1700 55,3 g B
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr K. Roe Klosterskogen Travbane 15/9 - 20 / 6 1720 53,7 B
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -14 000
Brutal 3 Plass 17 500
7 år SVART V v.Lome Elden H. Brendengen Bjerke Travbane 4 13/11 - 02 / 6 2100 33,7a 750
e. Bø Rene v. Alm Hellin H. Brendengen Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 04 / 2 2100 39,3 g 177
Hanne Brendengen /Gran H. Brendengen Biri Travbane 4 16/9 - 08 / 11 2100 36,7 459
H. Brendengen Jo Svenstad (T) H. Brendengen Biri Travbane 5 24/8 - 09 / 10 2100 38,0 g 662
Svart m/oransje stjerner, belte&mansj H. Brendengen Biri Travbane 0 29/6 - 08 / 6 2100 38,1 210
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -2 -0 -0 -12 000
Komnes Borka 4 Plass 15 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin S. Fossen Momarken Travbane 2 11/11 - 08 / 2 2140 34,8 546
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Momarken Travbane P 06/3 - 20 / 3 2160 42,6 g P
Stig Ingar Fossen /Aurskog S. Fossen Bjerke Travbane 19/7 - 20 / 6 1660 49,8 B
S. Fossen S. Fossen Momarken Travbane 15/6 - 22 / 2 2160 53,9 g B
blå m/rødt kryss og ermer
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -5 000
Mira Perla 5 Plass 5 000
5 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 09/11 - 01 / 2 2100 38,9 60
e. Mirastjerna v. Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 31/8 - 24 / 6 2100 39,2 P
Øyvind Ruttenborg /Biri
Ø. Ruttenborg
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
6 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 886 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulven Tine 2120 1 Plass 13 886
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Bjerke Travbane - 21/11 - 01 / 4 2140 dg 372
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Momarken Travbane 8 11/11 - 08 / 11 2160 37,0 g 258
Thorstein Roen /Grindvoll C. Eskilsson Romme 4 26/10 - 02 / 7 1640 33,4 g 472
D. Dalen Bjørn Steinseth (T) A. Stensen Biri Travbane 3 19/10 - 08 / 2 2100 37,2 339
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 07 / 8 2100 40,0 g 186
7 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -17 000
Godinåsprinsen 2 Plass 23 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet E. Holm Bjerke Travbane 5 13/11 - 02 / 5 2100 33,8a 299
e. Slåtsve Tora v. Elding E. Holm Biri Travbane 4 28/10 - 02 / 3 2100 35,1 g 281
Martin Øveraasen /Åsmarka E. Holm Biri Travbane 2 19/10 - 08 / 6 2100 35,7 118
E. Holm E. Holm Biri Travbane P 30/9 - 20 / 10 2120 36,5 P
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame D. Aarum Årjäng - 07/7 - 05 / 1 2140 dg 132
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -20 947
Opseth Alsvinn 3 Plass 20 947
5 år SVART V v.Bork Odin K. Frick Romme 7 23/11 - 08 / 15 2160 38,1 91
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter B. Steinseth Biri Travbane 1 09/11 - 01 / 1 2100 37,3 g 15
Stall Ravinni B. Steinseth Biri Travbane 5 19/10 - 08 / 1 2100 37,4 g 121
H. Holm Elen Marie Opseth B. Steinseth Bjerke Travbane P 15/8 - 21 / 1 2140 37,2 g P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 4 Plass 24 412
7 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Romme 5 26/10 - 02 / 8 1660 32,3 251
e. Gransdamo v. Golan B. Steinseth Biri Travbane 4 19/10 - 04 / 2 2100 34,2 354
Elise Engelstad /Løten B. Steinseth Klosterskogen Travbane 7 14/10 - 08 / 5 2100 36,0 g 64
B. Steinseth O. Østre Momarken Travbane - 09/10 - 09 / 2 2140 dg 23
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 28/9 - 04 / 8 2100 34,4 g 238
10 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -10 500 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -17 000
Ramstad Kristian 5 Plass 27 500
4 år BRUN H v.Norheim Faksen M. Gundersen Biri Travbane 7 16/11 - 03 / 1 2100 34,2 118
e. Lia Topsa v. Braute M. Gundersen Bjerke Travbane 4 24/10 - 09 / 4 2140 34,6 65
Stall Bare Bulder G. Gundersen Biri Travbane - 19/10 - 08 / 5 2100 dg 48
M. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane P 10/10 - 21 / 2 2140 36,8 P
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Momarken Travbane 13/6 - 22 / 4 2160 54,3 g B
11 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 2140 1 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/11 - 01 / 7 2160 br g 114
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 3 08/11 - 02 / 6 2100 33,8a 68
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/10 - 02 / 5 2100 35,9a 61
E. Høitomt Bent Olav Wigdal E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 04 / 11 2120 33,3 g 57
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Sem Drammen Travbane 5 22/9 - 03 / 3 2100 34,2 94
12 2018: -8 -0 -1 -2 -4 -25 500 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Santer 2 Plass 27 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 21/11 - 01 / 3 2140 33,9 373
e. Santi v. Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 04/11 - 07 / 3 2160 39,1 g 62
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Midtfjeld Biri Travbane 2 28/10 - 02 / 8 2100 34,7 818
A. Stensen Trygve Bjørge P. Sem Kongsvinger Travbane 8 04/7 - 01 / 3 1600 36,9 259
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Biri Travbane 4 15/6 - 02 / 9 2100 36,0 219