<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:00 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Let's Do It 1640 1 Plass 0
2 år BR.SKIMMEL V v.Judge Joe* (US)
e. Just Do It v. Tap In* (US)
Stall Ting Tar Tid
M. Øyo Linda Kristoffersen
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
St. Maxime Decoy 2 Plass 0
2 år BRUN H v.Voltigeur de Myrt* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 12/9 - 20 / 2 1640 dgpp N
e. Top Car Wash Girl* (DE) v. Abano As* (DE) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 05/9 - 20 / 2 1640 dgpp N
Lyngdal Trav- og Hestesportslag-Tom Forkerud
K. Malmin Tom Forkerud (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Quality Dancer 3 Plass 0
3 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) K. Pedersen Bjerke Travbane 31/10 - 20 / 3 1640 25,1 B
e. Quality Girl (S) v. S.J.'s Photo* (US)
Kristine Wego /Disenå
K. Pedersen
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Provence Decoy 4 Plass 0
2 år BRUN H v.Our Love (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 12/9 - 22 / 4 1640 37,2 N
e. Sophisticated v. Korean* (FR) Å. Tengsareid Drammen Travbane - 06/9 - 21 / 2 1700 dgpp N
Tom Forkerud /Skotterud
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fidanza 5 Plass 5 000
3 år BRUN HP v.Pastor Stephen (US) K. Johansen Bjerke Travbane - 03/10 - 20 / 3 1640 dgpp N
e. Birka Håleryd (S) v. Love You* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 12/9 - 20 / 3 1640 30,6 g B
Øistein Eriksen-Janet Tøen
E. Høitomt Øistein Eriksen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
The Normal One 6 Plass 0
2 år SVART H v.Orlando Vici (FR)
e. One By One v. Fast Photo* (US)
Stall Helt Unormalt
D. Dalen Geir Kihle (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
U'n I 7 Plass 0
2 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) J. Undem Klosterskogen Travbane 16/8 - 21 / 4 1700 34,5 B
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo
Johan Herbjørn Undem /Skien
J. Undem
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sitje Solan 1660 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Smedheim Solan D. Dalen Jarlsberg Travbane 10/9 - 22 / 8 2120 59,3 B
e. Alva v. Elding
Arvid Johansen /Skien
M. Gundersen Johan Herbjørn Undem (T)
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mini Mira 2 Plass 0
2 år BRUN HP v.Særpefanten O. Kjenner Bjerke Travbane 12/9 - 21 / 10 1660 05,7 N
e. Bork Jill v. Atom Vinter J. Theodorsen Bjerke Travbane 15/8 - 20 / 6 1660 brp N
Stall Vilje
J. Theodorsen
Oransje m/svart ruter og ermer
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skøy Oda 3 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Moe Odin E. Schem Bjerke Travbane - 21/11 - 20 / 9 1660 dgpp N
e. Skøylill v. Ravn Jahn E. Schem Jarlsberg Travbane 14/9 - 22 / 5 2120 51,7 B
Øystein Dale /Ås
E. Schem
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjernediva 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.Horgen Tore
e. Faste Vinta v. Järvsöfaks (S)
Kristine Kihle /Stange
V. Hop Geir Kihle (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mo Mio 5 Plass 0
2 år BRUN H v.Åsajerven B. Steinseth Bjerke Travbane - 21/11 - 20 / 6 1660 dgpp N
e. Schudona v. Spikeld T. Bronken Biri Travbane 24/8 - 23 / 2 2100 59,6 B
Jega Holding AS /Frekhaug
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
13 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gulheim Brage 1680 1 Plass 0
3 år BRUN H v.Lome Brage
e. Gulheim Raia v. Gam Vinter
Sonja Gulheim-Håkon Gulheim
O. Mikkelborg Håkon Gulheim (A)
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Løset Lystig 2 Plass 0
2 år LYSBRUN H v.Dotterud Teddy
e. Løset Faksi v. Fakse* (S)
Ingelsrud gård DA /Tobøl
G. Austevoll Veslemøy Tveter Alm
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
15 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jerven U.N. 3 Plass 0
2 år SVART H v.Åsajerven L. Kolle Jarlsberg Travbane 10/9 - 22 / 9 2120 59,4 B
e. Pernillemor v. Kos Knekten
Marianne Undem /Skien
L. Kolle Johan Herbjørn Undem (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl