<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
THON HOTEL LINNE-LØPET
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 105.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-10 Plass : 7-6-10

1 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000 2018: -14 -4 -2 -0 -2 -82 000
Tears In Heaven 2100 1 Plass 114 000
5 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) M. Høitomt Biri Travbane 2 16/11 - 02 / 5 1609 14,2a 37
e. Christina Rose (US) v. Chocolatier* (US) M. Høitomt Sørlandets Travpark - 03/11 - 05 / 11 2140 dg a 70
John Sigve Tjelta /Tjelta E. Høitomt Bjerke Travbane 0 29/8 - 05 / 9 2100 15,9a 237
M. Høitomt G. Tollefsen Forus Travbane - 24/7 - 05 / 7 2040 dg a 33
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek R. Wiig Bergen Travpark 1 12/7 - 01 / 2 2100 16,0 18
2 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -13 -3 -0 -1 -2 -63 877
Tahiti Lady (S) 2 Plass 109 877
5 år BRUN HP v.Goetmals Wood* (FR) V. Hop Leangen Travbane 0 29/9 - 04 / 7 2140 18,0ag 43
e. Lady Wrestler (US) v. Muscles Yankee* (US) V. Hop Åby 6 12/9 - 06 / 3 2140 14,4a 36
Stall Dåbbel Trøbbel V. Hop Bjerke Travbane 1 23/8 - 10 / 7 2100 14,6a 13
V. Hop Asgeir Rambjør V. Hop Bjerke Travbane 3 06/8 - 02 / 6 2100 15,8a 36
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 23/7 - 03 / 11 2100 15,2a 39
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -1 -4 -2 -51 000
Divine Salt 3 Plass 97 000
6 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) D. Dalen Drammen Travbane 1 30/10 - 02 / 6 2100 18,0a 31
e. Octavia Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) K. Johansen Drammen Travbane 3 11/10 - 03 / 7 2100 16,7a 97
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 04 / 1 2100 16,8a 57
D. Dalen Robert S. Fossen K. Johansen Momarken Travbane 2 19/8 - 02 / 7 2140 17,2a 83
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Bjerke Travbane 3 30/7 - 01 / 10 2100 16,5a 58
4 2018: -8 -2 -0 -0 -2 -39 000 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -39 030
Empress Act 4 Plass 78 030
4 år BRUN HP v.Muscle Mass* (US) E. Rennesvik Biri Travbane 0 16/11 - 02 / 4 1609 15,5a 83
e. Face My Act v. Berndt Hanover* (US) E. Rennesvik Momarken Travbane 0 17/4 - 05 / 1 2140 19,0 g 155
Stall Vin & Camembert E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 07 / 6 1609 17,1ag 34
E. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Rennesvik Biri Travbane 5 03/2 - 04 / 3 2100 17,6ag 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Rennesvik Biri Travbane 1 26/1 - 03 / 6 2100 18,2a 26
5 2019: -6 -0 -1 -1 -1 -20 000 2018: -15 -2 -2 -0 -4 -64 000
Coventina va Bene (S) 5 Plass 116 000
7 år BRUN HP v.Severino* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 07/11 - 05 / 10 2100 15,7a 260
e. Diamond Classique* (S) v. Diamond Way (DE) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/10 - 05 / 9 2100 16,6a 59
Ivar Andresen /Kolbu M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 12/10 - 06 / 1 2609 dg a 111
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 13/8 - 06 / 4 2100 15,2a 64
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 06/8 - 03 / 5 2100 15,8a 15
6 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -7 -0 -5 -128 000
Darling Simoni 6 Plass 128 000
4 år BRUN HP v.Great Challenger (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 04 / 3 2100 17,9a 20
e. Staro Darling (S) v. Love You* (FR) A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 03/11 - 08 / 10 2140 17,0a 225
Stall Kingslauget A. Akselsen Bjerke Travbane 2 24/10 - 03 / 10 2100 15,9a 53
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 12/10 - 01 / 1 2100 16,5a 23
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Bjerke Travbane 9 09/9 - 01 / 11 2100 15,9a 895
7 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -35 000 2018: -18 -2 -2 -2 -9 -106 500
Cecilie Halbak 7 Plass 141 500
5 år RØD HP v.Jocose* (S) A. Rasmussen Leangen Travbane 6 29/9 - 06 / 2 2640 18,5a 227
e. Hera Halbak v. Ganymede (FR) A. Stensen Bjerke Travbane 3 19/9 - 06 / 4 2100 16,5a 139
Stall Cecilie H. A. Stensen Bjerke Travbane 5 12/9 - 04 / 7 2100 17,0a 136
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Bjerke Travbane 3 29/8 - 02 / 1 2100 15,1a 275
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Rasmussen Bjerke Travbane 6 01/8 - 03 / 12 2100 17,1a 372
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 948 2018: -9 -0 -2 -1 -1 -35 146
Flying Garbo* (S) 8 Plass 72 165
6 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) K. Lindberg Solvalla 5 20/11 - 05 / 6 2160 16,9 433
e. Taste Ås (S) v. Sir Taurus* (US) K. Lindberg Färjestad 0 05/11 - 09 / 12 2140 17,1a 226
Sverige S. Koka Åmål 0 14/10 - 08 / 9 2080 18,5ag 44
K. Lindberg K. Lindberg Färjestad 2 01/10 - 07 / 8 2140 17,3 100
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit K. Lindberg Arvika - 19/7 - 08 / 3 2100 br ag 26
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -0 -1 -6 -71 000
Prime Directive (S) 9 Plass 99 503
5 år BRUN HP v.Enjoy Lavec* (S) O. Mikkelborg Biri Travbane 5 16/11 - 02 / 6 1609 15,3a 138
e. Sing for Me (S) v. Spotlite Lobell* (US) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 09/11 - 07 / 2 2100 br ag 99
Stall Damelaget O. Mikkelborg Biri Travbane 6 28/10 - 05 / 7 1609 16,8a 166
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 06/8 - 02 / 2 2100 17,0ag 98
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 5 13/7 - 01 / 5 2100 18,5a 16
10 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -15 603 2018: -10 -0 -1 -3 -3 -39 648
Merles Rapida* (S) 10 Plass 99 293
6 år BRUN HP v.Infinitif* (IT) T. Horpestad Färjestad 3 18/11 - 07 / 11 2140 16,1a 108
e. Merles Pearl* (CA) v. Shipps Speed (US) T. Horpestad Momarken Travbane 2 04/11 - 02 / 10 2140 17,3a 90
Sverige J. Sjøqvist Årjäng 3 15/9 - 01 / 2 2140 18,4 369
T. Horpestad N. Blom Årjäng P 07/9 - 13 / 2 2140 20,4 P
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst P. Norsell Årjäng 5 26/8 - 01 / 10 2140 17,9a 253