<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V4-4
V76-2
PETTER TIDEMANDS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 295.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-4 Plass : 2-5-4

1 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 1609 1 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Sørlandets Travpark 4 18/11 - 04 / 10 2160 28,9 325
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 01 / 10 2100 29,8a 279
Sigbjørn Baann /Sannidal H. Tvedt Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 05 / 2 2100 28,3a 68
J. Undem Sigbjørn Baann D. Dalen Drammen Travbane 1 23/8 - 01 / 9 1700 27,0a 54
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek D. Dalen Sørlandets Travpark 4 01/7 - 04 / 8 2160 28,7 126
2 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 2 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 4 14/11 - 03 / 1 2140 27,1 194
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn V. Hop Momarken Travbane 3 30/10 - 05 / 10 2160 30,4 99
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Drammen Travbane 5 18/10 - 01 / 7 2100 28,3a 20
V. Hop Kai Johansen (T) K. Johansen Drammen Travbane 3 04/10 - 01 / 10 2100 28,4a 23
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Biri Travbane 0 28/7 - 10 / 12 2100 27,2a 172
3 2018: -12 -2 -2 -0 -7 -119 599 2017: -12 -3 -2 -2 -3 -92 236
Vangli Lykke 3 Plass 240 590
8 år MØRKBR HP v.Fakse* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/11 - 03 / 5 1609 29,2a 75
e. Hornmo Stjerna v. Eng Svarten B. Steinseth Bjerke Travbane 6 24/10 - 06 / 8 1609 26,3ag 305
Anne Elin Hansen /Sørskogbygda B. Steinseth Romme 6 12/10 - 05 / 5 1640 27,0 g 35
B. Steinseth U. Eriksson Romme 2 14/9 - 03 / 4 1640 27,6a 82
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 6 24/8 - 03 / 9 1620 28,4 g 56
4 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 4 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden P. Kals Bjerke Travbane 5 14/11 - 07 / 2 2100 27,3a 140
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Momarken Travbane 4 30/10 - 05 / 9 2160 31,3 69
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 03 / 8 2120 26,7 185
S. Fossen H. Holm Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 3 2100 29,9ag 74
blå m/rødt kryss og ermer H. Holm Momarken Travbane 1 23/9 - 05 / 1 2140 27,9ag 354
5 2019: -8 -0 -3 -0 -2 -33 000 2018: -19 -0 -3 -3 -9 -121 780
Torpa Oda 5 Plass 352 702
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Bjerke Travbane 6 20/11 - 03 / 8 1609 27,6ag 275
e. Prinsessa v. Røder G. Austevoll Sørlandets Travpark 5 03/11 - 04 / 15 2180 28,0 467
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik G. Austevoll Drammen Travbane 5 22/10 - 02 / 4 2120 27,8 262
G. Austevoll Lovise Mohaugen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 12/10 - 03 / 10 2120 28,0 298
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 2 04/10 - 01 / 5 2100 28,3a 121
6 2019: -9 -0 -1 -0 -6 -31 500 2018: -15 -3 -3 -2 -4 -130 000
Engas Odelsjente 6 Plass 315 000
11 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane 7 19/11 - 05 / 4 2120 28,2 90
e. Gilma v. Bork Rigel A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 06 / 7 2100 28,1a 55
Tonje Johannessen /Skien A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 06 / 6 2100 28,5a 45
A. Frønes Tonje Johannessen T. Ellefsen Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 01 / 11 2100 30,6a 612
Mørkblå m/burg. ermer, reklame H. Ydersbond Bjerke Travbane 5 18/4 - 06 / 11 2100 28,4a 101
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -1 -36 500
Kolnes Karen 7 Plass 239 000
11 år SVART HP v.Fakse* (S) J. Rasmussen Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 1 2100 32,2a 838
e. Kolnes Lill v. Spikeld M. Rasmussen Bergen Travpark 0 19/7 - 01 / 9 2120 31,9 402
Malin S. Øveråsen /Biri L. Hauge Bergen Travpark 0 27/5 - 04 / 3 2100 29,8a 97
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) M. Rasmussen Haugaland Travpark 4 10/5 - 06 / 2 1800 29,3 112
blå m/bred gul v-formet stolpe L. Hauge Bergen Travpark 2 26/4 - 02 / 1 2100 28,9 52
8 2018: -20 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 8 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 2 2100 31,1a 328
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 11/10 - 01 / 9 1700 26,8a 110
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Drammen Travbane 1 27/9 - 03 / 2 1700 28,1a 68
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 05 / 9 2100 28,6a 252
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Drammen Travbane 2 23/8 - 01 / 1 1700 27,1a 36
9 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 9 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder H. Skjoldal Bjerke Travbane 4 20/11 - 03 / 1 1609 27,2a 303
e. Mirastjerna v. Elding J. Hansen Bjerke Travbane 4 14/11 - 07 / 6 2100 27,1ag 253
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal H. Skjoldal Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 9 1609 28,2a 556
H. Skjoldal E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 6 2120 28,2 74
hvit m/svarte ermer og vinkel,lilla sø H. Skjoldal Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 06 / 10 2100 28,5a 164
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -1 -4 -142 803
Stumne Luna 10 Plass 326 683
8 år SVART HP v.Bokli Balder C. Jepson Årjäng - 14/7 - 07 / 4 2140 dg 199
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* C. Jepson Åmål 3 27/6 - 05 / 3 2480 27,7 28
Stall Pengebingen C. Jepson Färjestad 1 07/5 - 08 / 2 2140 25,9 350
O. Østre Severin Aarskog G. Gundersen Biri Travbane 1 20/4 - 07 / 8 2100 27,9a 157
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 24/2 - 04 / 11 2180 br g 112
11 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 11 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 30/10 - 05 / 11 2160 32,3 g 154
e. Jilly v. Spikeld T. Solberg Momarken Travbane 7 20/10 - 06 / 9 2180 27,5 350
Trine Wilberg-Rune Wilberg T. Solberg Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 8 2120 30,2 rg 262
T. Solberg Rune Wilberg T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 06 / 1 2100 28,6a 73
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Färjestad 2 22/9 - 02 / 4 2160 27,4 820
12 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -23 000 2018: -16 -2 -3 -2 -5 -147 000
Mailund Jerva 12 Plass 280 778
6 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Biri Travbane 6 13/10 - 06 / 10 2120 28,9 79
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 4 08/9 - 09 / 2 2140 26,6 52
Terje Limoseth /Bybrua G. Austevoll Biri Travbane 0 24/8 - 03 / 3 1620 28,5 g 16
E. Høitomt Erland Holm (T) G. Austevoll Bjerke Travbane - 04/8 - 07 / 9 2160 dg 42
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 2 28/7 - 05 / 10 2120 27,4 62