<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
TORDENFLYS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-3-11 Plass : 10-3-11

1 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -37 000 2018: -14 -2 -0 -2 -2 -49 000
Hønn Spik 2100 1 Plass 172 212
10 år SVART V v.Spikeld O. Mikkelborg Biri Travbane 3 16/11 - 01 / 10 2120 29,9 129
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 11 2160 31,5 34
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 30/10 - 04 / 2 2100 31,7a 96
O. Mikkelborg Tore Borgli O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 09/10 - 06 / 3 2140 31,3a 130
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 1 30/9 - 03 / 5 2100 30,6a 530
2 2018: -5 -2 -0 -2 -1 -53 000 2017: -6 -2 -2 -1 -0 -58 909
Lome Bajas 2 Plass 143 909
5 år BRUN V v.H.G. Balder V. Hop Jarlsberg Travbane 5 15/11 - 05 / 2 1609 26,9a 47
e. Lomerosa v. Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/10 - 02 / 3 2100 29,8a 25
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 1 17/10 - 04 / 5 2100 28,9a 22
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 03/10 - 01 / 9 2160 31,3 13
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 18/9 - 04 / 3 2100 29,5a 16
3 2019: -4 -1 -2 -0 -0 -50 000 2018: -14 -2 -4 -1 -4 -102 000
Solva 3 Plass 201 000
6 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Jarlsberg Travbane 4 15/11 - 05 / 6 1609 26,9ag 81
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Bjerke Travbane 0 23/10 - 04 / 1 2100 br ag 26
Anders Bye /Røyse P. Sem Bjerke Travbane 2 03/10 - 05 / 2 1609 27,9a 270
P. Sem Anders Bye P. Sem Bjerke Travbane 4 18/9 - 04 / 9 2100 29,8a 71
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Kongsvinger Travbane 6 04/7 - 04 / 3 1600 28,2ag 37
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 4 Plass 142 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos B. Andreassen Bjerke Travbane 3 07/11 - 04 / 1 2100 30,9a 266
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen H. Holm Bjerke Travbane - 23/10 - 04 / 2 2100 dg ar 144
Erland Flaten /Aurdal H. Holm Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 7 1609 29,8ag 226
B. Andreassen Erland Flaten L. Trudvang Bjerke Travbane - 12/9 - 05 / 7 2100 dg a 287
Hvit m/rød sirkel, hals og mansjetter H. Holm Bjerke Travbane 4 07/9 - 01 / 5 2100 28,1ag 355
5 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trons Vilje 5 Plass 146 000
7 år SVART V v.Lome Elden K. Ødegaard Biri Travbane 1 09/11 - 06 / 7 2100 29,0a 27
e. Trons Britta v. Spang Best K. Ødegaard Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 9 2120 28,9 g P
Julie Dahl /Skiptvet J. Eilertsen Drammen Travbane N 02/8 - 21 / 1 2100 36,2 rg N
K. Ødegaard D. Dalen Bjerke Travbane - 18/6 - 03 / 12 2100 dg a 183
blå m/rød bunn. K. Malmin Bjerke Travbane - 09/5 - 02 / 7 2160 dg 37
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -2 -0 -2 -41 000
Steine Faksen 6 Plass 156 500
8 år MØRKBR V v.Trø Faks T. Fløysand Bjerke Travbane 1 07/11 - 04 / 6 2100 30,6a 21
e. Steine Lindi v. Sjefen K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 02 / 7 2100 29,3a 49
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss K. Malmin Bjerke Travbane 2 17/10 - 04 / 10 2100 28,9a 166
K. Malmin Morten Louis Johnsen T. Erga Forus Travbane 7 05/6 - 03 / 5 2060 30,7 269
Mørkblå med gul reklame/bånd P. Erga Forus Travbane 6 22/5 - 06 / 13 2060 30,4 318
7 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -26 000 2018: -22 -1 -2 -3 -5 -72 000
Vesle Jerva 7 Plass 171 000
10 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Biri Travbane 4 09/11 - 06 / 9 2100 30,1a 347
e. Høgda Helda v. Elding S. Kurås Orkdal Tråvpark 0 28/10 - 03 / 4 2120 36,9 g PK
Kari Aunhaug /Løkken Verk K. Johansen Biri Travbane 3 05/10 - 01 / 9 2100 31,3a 433
A. Stensen Kari Aunhaug A. Stensen Leangen Travbane 0 10/9 - 04 / 12 1640 30,5ag 703
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 0 20/8 - 04 / 14 2160 br g 269
8 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 8 Plass 167 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott O. Kjenner Momarken Travbane 6 30/10 - 02 / 11 1640 31,4ag 946
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen O. Kjenner Bjerke Travbane 2 23/10 - 04 / 7 2100 30,3a 165
Carina Simonsen-Ronny Simonsen O. Kjenner Drammen Travbane 0 11/10 - 01 / 3 1700 27,2a 629
O. Kjenner Carina Simonsen M. Gundersen Bjerke Travbane 4 02/10 - 05 / 10 2100 30,9a 359
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Silven Åmål 0 28/9 - 04 / 12 2480 31,1ag 557
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -3 -2 -2 -41 000
Hilton Molander 9 Plass 163 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Schem Biri Travbane 3 09/11 - 06 / 2 2100 29,7a 52
e. Molanda v. Moe Odin E. Schem Bjerke Travbane 2 02/10 - 05 / 9 2100 30,6a 61
Stein Galgerud-Vigdis Galgerud E. Schem Biri Travbane 4 16/9 - 06 / 2 2100 29,0a 40
E. Schem Stein Galgerud E. Schem Bjerke Travbane 2 13/8 - 04 / 6 2100 29,9a 68
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane - 07/3 - 02 / 1 2100 dg a 27
10 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 10 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Biri Travbane 2 09/11 - 06 / 5 2100 29,7ag 45
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld K. Johansen Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 3 2100 30,3ag 111
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Biri Travbane 1 05/10 - 01 / 4 2100 31,1a 16
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 2 18/9 - 04 / 7 2100 29,0a 74
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 05 / 14 2120 29,2 224
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -0 -2 -2 -38 491
Frivoll Borken 11 Plass 174 491
6 år BORKET V v.Bork Odin S. Wassberg Bergen Travpark 1 03/11 - 04 / 8 2180 30,3 36
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor P. Buer Bergen Travpark 4 18/10 - 06 / 5 2120 30,1 39
Margrethe Nilsen-Tor Eng P. Buer Bergen Travpark 0 11/10 - 07 / 3 2100 31,3 g 74
T. Solberg Margrethe Nilsen (A) T. Solberg Jarlsberg Travbane - 08/7 - 01 / 9 2120 dg 245
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Arvika 0 26/6 - 06 / 15 2120 31,1 g 321
12 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 12 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 05 / 3 1609 27,3a 156
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Momarken Travbane - 30/10 - 02 / 2 1640 dg a 155
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Drammen Travbane 1 22/10 - 05 / 5 2100 30,1a 47
H. Eggen Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Bjerke Travbane 3 17/10 - 04 / 3 2100 29,2a 679
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek E. Gravdal Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 4 2140 33,0a 198