Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
MCKINNEY BOYS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-7-1 Plass : 8-7-1

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 875 2018: -14 -2 -1 -1 -4 -72 046
Sycamore Broline* (S) 2100 1 Plass 77 921
5 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Lindberg Örebro 4 02/11 - 10 / 7 1609 15,3ag 365
e. Timberlassie (US) v. Pine Chip* (US) K. Lindberg Bjerke Travbane 4 23/10 - 03 / 3 1609 17,0ag 38
Sverige P. Nilsen Årjäng 0 07/10 - 04 / 13 2160 16,8 606
K. Lindberg K. Lindberg Årjäng 4 15/9 - 04 / 2 2140 16,6a 74
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit D. Aarum Årjäng 0 26/4 - 07 / 4 2160 20,3 g 362
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -20 -0 -0 -0 -15 -45 500
O.M. Erinus (S) 2 Plass 71 500
5 år BRUN V v.Improve Ås* (S) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 17/11 - 12 / 6 1609 17,0a 238
e. Impatient Paige (US) v. Donerail* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 13/11 - 04 / 11 2100 17,4a 560
Karianne Hasselgård /Aremark E. Rennesvik Momarken Travbane 6 04/11 - 02 / 9 2140 18,1a 276
E. Rennesvik Kari M. Hasselgård E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 23/10 - 03 / 7 1609 18,5ag 493
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek K. Malmin Bjerke Travbane 5 02/10 - 03 / 2 1609 18,0a 198
3 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -17 -0 -2 -3 -4 -45 000
S.K.'s El Capitano 3 Plass 55 000
5 år RØD V v.Juliano Rags V. Hop Bjerke Travbane 3 20/11 - 02 / 4 2100 17,6ag 23
e. Tipsy Silvio (S) v. Lindy's Crown (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 15/11 - 02 / 8 2100 17,2a 74
Helge Olav Asphaug-Hilde Kåsastul L. Kolle Bjerke Travbane 6 06/11 - 01 / 12 2100 17,3a 2254
O. Østre Kjell Vidar Braaten (T) G. Austevoll Drammen Travbane 0 04/10 - 05 / 11 2100 19,1ag 186
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Austevoll Momarken Travbane 0 23/9 - 02 / 12 2140 18,8a 255
4 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -11 -0 -1 -2 -6 -36 250
Stand Up 4 Plass 78 250
7 år BRUN H v.Gigant Neo* (S) J. Revheim Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 03 / 5 2100 18,1a 252
e. Lovely Lexby v. Speedy Tomali (US) J. Revheim Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 01 / 11 2100 16,7a 592
John Revheim /Ramnes J. Revheim Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 04 / 1 2100 17,9a 274
E. Høitomt John Revheim (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 14/9 - 02 / 6 1609 15,1a 142
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 04 / 9 2100 17,9a 57
5 2019: -6 -0 -1 -2 -3 -30 000 2018: -10 -1 -0 -3 -4 -55 500
Ecko 5 Plass 85 500
4 år MØRKBR H v.Gentle Tilly (S) V. Hop Bjerke Travbane 4 06/11 - 01 / 3 2100 17,1a 291
e. Eck Jola v. Felix Santana* (DE) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 01 / 10 2100 16,9a 212
Hellekås Holding AS /Hørte V. Hop Drammen Travbane 4 04/10 - 05 / 12 2100 18,8a 38
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bergen Travpark 3 12/7 - 02 / 7 2100 18,0 31
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Roe Bjerke Travbane 4 20/6 - 01 / 9 2100 16,9a 132
6 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -28 500 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000
The Best Knight 6 Plass 78 500
6 år BRUN H v.Strong Knight H. Holm Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 02 / 4 2100 17,2a 55
e. Fran Alexandra v. Valley Sentry* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 5 2140 20,2 g P
Gabrielle Brandt Sundstøl /Rakkestad R. Brandt Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 05 / 7 1609 16,4a 763
H. Holm Silje Sundstøl R. Brandt Momarken Travbane 0 20/6 - 02 / 8 2640 19,8a 205
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl R. Brandt Momarken Travbane 3 15/6 - 04 / 10 2140 17,5a 173
7 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -12 000 2018: -14 -0 -4 -1 -5 -51 500
Thaia Sund 7 Plass 105 000
9 år MØRKBR HP v.Thai Tanic E. Grohs Jarlsberg Travbane 5 15/11 - 04 / 5 2100 18,0a 612
e. Oliv Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) E. Grohs Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 01 / 6 1700 16,8a 277
Tom Grohs-Tommy L. Grimersen E. Grohs Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 01 / 2 2100 19,8a 273
E. Grohs Tom Grohs E. Grohs Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 03 / 4 2100 18,1a 606
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Jarlsberg Travbane 6 12/10 - 01 / 5 2100 16,8a 1326
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -0 -2 -5 -74 806
On Track Paul (S) 8 Plass 74 806
4 år BRUN H v.Timoko* (FR) M. Pedersen Bjerke Travbane - 13/11 - 04 / 9 2100 dg a 199
e. Devi di Jesolo (IT) v. Pine Chip* (US) M. Pedersen Momarken Travbane - 04/11 - 02 / 6 2140 dg a 21
4 Glade Gutter + 1 Gammal Kjerring. M. Pedersen Bjerke Travbane 5 15/10 - 02 / 5 2100 16,6a 65
M. Pedersen M. Pedersen Biri Travbane 5 30/9 - 01 / 1 2100 16,2a 141
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane 3 18/9 - 02 / 7 2100 18,1a 38
9 2018: -11 -1 -2 -2 -3 -55 051 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tom Ki 9 Plass 55 051
4 år SVART V v.Dream Vacation* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 6 14/11 - 02 / 10 2100 16,7a 367
e. Wienna Laylock v. Smasher* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 23/10 - 03 / 9 1609 17,3ag 31
Svein Våler-Tore Sandmoen K. Johansen Bjerke Travbane 4 15/10 - 02 / 2 2100 16,6a 137
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 3 02/10 - 03 / 2 2140 18,2a 76
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Romme 0 22/9 - 06 / 6 2140 18,1a 88
10 2018: -10 -0 -1 -2 -3 -26 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Mamie's Constitution 10 Plass 62 500
8 år MØRKBR V v.Boardwalk Hall* (US) D. Dalen Biri Travbane 0 09/11 - 05 / 7 1609 17,9a 654
e. Mamie's Lucia v. Active Bowler (S) D. Dalen Bjerke Travbane 3 23/10 - 03 / 1 1609 16,4a 222
Veslemøy Tveter Alm-Tommy Ytterdahl M. Fremstad Biri Travbane 0 05/10 - 07 / 3 2100 19,2a 1264
D. Dalen Veslemøy Tveter Alm P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 17/4 - 03 / 9 1640 20,1a 639
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Biri Travbane 5 06/4 - 04 / 7 2100 19,8a 151