<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:35 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1700 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
St. Maxime Decoy 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Voltigeur de Myrt* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 12/9 - 20 / 2 1640 dgpp N
e. Top Car Wash Girl* (DE) v. Abano As* (DE) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 05/9 - 20 / 2 1640 dgpp N
Lyngdal Trav- og Hestesportslag-Tom Forkerud
Åsbjørn Tengsareid (T) Tom Forkerud (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Provence Decoy 2 Plass 0
2 år BRUN H v.Our Love (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 12/9 - 22 / 4 1640 37,2 N
e. Sophisticated v. Korean* (FR) Å. Tengsareid Drammen Travbane - 06/9 - 21 / 2 1700 dgpp N
Tom Forkerud /Skotterud
Eirik Høitomt (T) Tom Forkerud (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Birk Rapp 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Klosterskogen Travbane 13/9 - 22 / 6 1720 56,2 B
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten V. Hop Jarlsberg Travbane 02/9 - 22 / 7 2120 53,0 B
Tina Bø Bakka-Ida Bø Bakka
Lars Anvar Kolle (T) Arthur Bø (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storeng Stili 2 Plass 0
2 år BRUN HP v.Fjord Jerven P. Gravdal Drammen Travbane 06/9 - 21 / 9 1720 57,2 B
e. Storeng Stina v. Mentor Mollyn
Hovslager Hembre AS /Lier
Per-Erik Gravdal (A) Kristian Hembre
hvit m/rosa skråbånd og ermringer
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykke Mari 3 Plass 0
2 år BRUN HP v.Skibber J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 19/11 - 21 / 4 1720 dg N
e. Langaard Tiril v. Braute S. Jessen Klosterskogen Travbane 08/11 - 20 / 1 1700 dg N
Bente K.L. Jørgensen /Skien
Jan Rune Gaustad (T) Bente K.L. Jørgensen
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solina 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.Smedheim Solan Ø. Ruttenborg Biri Travbane 16/9 - 22 / 1 2100 58,4 r N
e. Kringelandsolina v. Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 31/8 - 21 / 5 2100 57,3 B
Terje Slettum-Morten Pettersen
Bjørn Steinseth (T)
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mio Nova 5 Plass 0
2 år SVART HP v.Doktor Jaros* S. Jessen Klosterskogen Travbane 19/11 - 21 / 5 1720 04,6 g N
e. Mio Perla v. Krembest
Knut Magne Straume /Drangedal
Simen Bjørbæk Jessen (T)
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Arne Martin 6 Plass 0
2 år BRUN H v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 30/8 - 22 / 4 2120 59,0 B
e. Stine v. Spikeld
Eivind Gravdal /Hof
Eivind Gravdal (T)
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alta Stjerna 7 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Bork Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 13/9 - 21 / 2 1700 02,4 B
e. Embra v. Spikeld
Einar Henneseid /Drangedal
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl