<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.38,5 og bedre, 40 m. for tid 1.36,5 og bedre, 60 m. for tid 1.34,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,5 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-7 Plass : 5-8-7

1 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -7 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000
Lille Ville Mo 2040 1 Plass 13 000
5 år BRUN HP v.Lykke Knut H. Holm Harstad Travpark 6 10/11 - 01 / 2 2060 42,1 g 84
e. Frøken Lille Ville v. Pål Even L. Sandvik Harstad Travpark 6 08/7 - 08 / 2 2060 40,7 g 330
Rune Ervik-Henriette Mikkelsen M. Høitomt Bodø Travbane 0 23/6 - 07 / 1 2100 42,0 58
H. Holm Henriette Mikkelsen L. Vebostad Harstad Travpark P 10/6 - 20 / 3 2060 41,7 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Vebostad Harstad Travpark - 19/5 - 20 / 3 2040 dgpp N
2 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Olga 2 Plass 6 000
6 år SVART HP v.Krageboen S. Paulusma Harstad Travpark 3 10/11 - 01 / 1 2060 39,5 112
e. Torpa Gro v. Spikeld S. Paulusma Harstad Travpark P 27/10 - 20 / 3 2060 39,4 P
Sofia Margareta Paulusma-Sjoerd Paulusma S. Paulusma Harstad Travpark N 13/10 - 21 / 1 2040 39,9 N
S. Paulusma S. Paulusma Harstad Travpark N 29/9 - 20 / 1 2040 42,3 g N
blå m/røde ermer, hvit stjerne S. Paulusma Harstad Travpark - 15/9 - 08 / 2 2060 dg 378
3 2019: -4 -0 -1 -2 -0 -14 000 2018: -4 -2 -0 -1 -1 -30 000
Lørje Philipa 2060 1 Plass 44 000
10 år BORKET HP v.Briskeby Philip H. Horpestad Harstad Travpark 1 27/10 - 01 / 1 2060 37,1 30
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel H. Holm Harstad Travpark 5 13/10 - 05 / 1 2040 37,8 rg 40
Merethe Helen Ravn /Harstad D. Dalen Harstad Travpark P 15/9 - 20 / 2 2060 36,8 P
H. Nygård Merethe Helèn Ravn
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl
4 2018: -12 -0 -1 -1 -3 -12 587 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjärn Viktor* (S) 2 Plass 12 587
9 år M.BRUN V v.Alm Viktor M. Niva Harstad Travpark 4 10/11 - 01 / 3 2080 39,6 g 75
e. Stjärn Spika (S) v. Spikeld M. Niva Rovaniemi 3 01/11 - 01 / 0 2160 38,8 37
Sverige M. Niva Rovaniemi 2 21/10 - 01 / 0 2120 38,1 55
M. Niva M. Niva Rovaniemi - 07/10 - 01 / 0 2100 dg 174
Svart/hvit/gul med reklame. M. Niva Rovaniemi 0 30/9 - 02 / 5 2100 38,0 g 1498
5 2019: -7 -2 -0 -2 -1 -36 000 2018: -11 -2 -4 -1 -3 -58 750
Stjerne Fia 2080 1 Plass 94 750
6 år BRUN HP v.Briskeby Philip M. Eggum Harstad Travpark 2 10/11 - 01 / 4 2100 36,8 g 45
e. Spikny v. Spikeld M. Eggum Harstad Travpark 4 27/10 - 01 / 2 2100 37,7 g 41
Tore Eilertsen-Heidi Beate Andreassen L. Trudvang Harstad Travpark 2 13/10 - 05 / 2 2040 36,9 g 54
M. Eggum Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark 4 15/9 - 08 / 3 2080 36,2 138
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek M. Eggum Harstad Travpark 4 18/8 - 05 / 1 2040 37,5 66
6 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -15 000 2018: -12 -1 -1 -2 -6 -40 250
Brønnlund Thelma 2 Plass 55 250
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy M. Ringberg Harstad Travpark 5 10/11 - 01 / 6 2120 37,8 51
e. Brønnlund Kora v. Korbest D. Dalen Harstad Travpark 7 15/9 - 08 / 8 2120 36,9 g 134
Terje Jensen-Toni Jensen T. Jensen Lofoten Travpark 4 08/9 - 01 / 1 2220 36,2 g PK
T. Jensen M. Ringberg Harstad Travpark 8 18/8 - 05 / 8 2080 36,0 g 146
oransje m/hvit t og hvite ermer S. Jakobsen Harstad Travpark 0 04/8 - 02 / 1 2040 36,0 g 373
7 2019: -6 -3 -1 -0 -0 -46 000 2018: -12 -1 -1 -2 -4 -59 000
Mille My 3 Plass 105 000
5 år HV. OG BR. HP v.Lome Elden M. Ringberg Harstad Travpark 2 27/10 - 01 / 4 2120 34,7 55
e. Hongslo Sokka v. Pålex K.* (S) M. Ringberg Harstad Travpark 3 13/10 - 05 / 3 2060 36,6 407
Kjell Ole Ervik-Iselin M. Ervik Risheim M. Ringberg Harstad Travpark 5 29/9 - 08 / 3 2060 38,6 213
M. Ringberg Kjell Ole Ervik H. Holm Harstad Travpark - 15/9 - 08 / 6 2100 dg 82
blå m/MGR på hvitt skråbånd L. Kolle Harstad Travpark 7 18/8 - 05 / 4 2060 36,8 115
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -2 -2 -0 -0 -60 000
Hovtun Faks 4 Plass 67 500
5 år SVART V v.Voje Faks L. Sandvik Harstad Travpark 1 13/10 - 05 / 4 2060 36,0 23
e. Wessel Stjerna v. Elding L. Sandvik Harstad Travpark 1 29/9 - 08 / 1 2040 35,2 60
Ernst Olsen /Gimsøysand L. Sandvik Harstad Travpark 2 15/9 - 08 / 1 2060 36,8 113
L. Sandvik Ernst Olsen S. Jakobsen Lofoten Travpark P 08/9 - 20 / 1 2200 37,0 g P
Blå m/grå sidef, grønn/hvit søm, rek S. Eilertsen Harstad Travpark 3 28/10 - 01 / 1 2040 47,7 g 56
9 2019: -6 -2 -2 -0 -2 -42 000 2018: -6 -2 -0 -2 -2 -61 000
Sjøvoll Anna 5 Plass 103 000
5 år SVART HP v.Dotterud Teddy S. Pettersen Harstad Travpark 3 27/10 - 01 / 3 2120 35,6 19
e. Polar Almina v. Lome Elden S. Pettersen Harstad Travpark 3 29/9 - 08 / 4 2060 37,0 g 19
Alf-Einar Jørgensen /Harstad S. Pettersen Harstad Travpark 1 15/9 - 08 / 4 2080 35,8 21
S. Pettersen Alf-Einar Jørgensen (T) S. Pettersen Harstad Travpark 1 18/8 - 05 / 2 2040 36,5 g 57
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Pettersen Harstad Travpark P 08/7 - 21 / 1 2040 37,5 P
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -1 -0 -1 -7 -34 500
Lian Prinsen 2100 1 Plass 97 500
8 år BRUN V v.Vinning Kos M. Øvergård Harstad Travpark 6 27/10 - 05 / 2 2040 35,5a 807
e. Hjelset Tuva v. Troll Jahn M. Øvergård Harstad Travpark 6 13/10 - 05 / 6 2080 36,1 67
Kjell-Oddvar Simonsen /Engan D. Dalen Bodø Travbane 3 02/9 - 02 / 5 2140 33,7 193
M. Øvergård Kjell-Oddvar Simonsen (A) S. Bendiksen Bodø Travbane 5 21/7 - 08 / 4 2160 36,5 r 179
Grønn m/hvitt brystbånd, S & ermring K. Simonsen Bodø Travbane 6 23/6 - 07 / 9 2180 37,9 r 27
11 2018: -13 -1 -2 -1 -8 -67 350 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Il 2 Plass 67 350
4 år SVART HP v.Bork Odin S. Jakobsen Harstad Travpark 1 10/11 - 01 / 5 2120 35,9 20
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin S. Paulusma Harstad Travpark 8 13/10 - 05 / 8 2080 41,2 135
Sjoerd Paulusma-Maj Rita B. Paulusma S. Paulusma Harstad Travpark 2 29/9 - 08 / 2 2060 35,2 99
S. Jakobsen Sjoerd Paulusma (A) S. Jakobsen Harstad Travpark 3 15/9 - 08 / 5 2100 35,2 g 97
Grå m/gul sele,grå/gu skstk,hv erm,rek S. Paulusma Lofoten Travpark 5 08/9 - 01 / 2 2220 36,5 g PK