Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 255.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-8-12 Plass : 10-8-12

1 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 2100 1 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 9 2100 30,7ag 450
e. Gylden Rappa v. Kal Luis G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/11 - 06 / 11 2100 30,1a 258
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 3 1609 26,3a 237
J. Drageset J. Drageset Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 06 / 3 2100 28,6a 138
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Sørlandets Travpark 0 22/9 - 05 / 3 1609 26,8a 278
2 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 2 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 7 2100 29,8a 864
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Momarken Travbane 0 04/11 - 04 / 8 2180 31,2 g 251
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Drammen Travbane 3 30/10 - 04 / 8 2100 31,8ag 62
R. Sveen R. Sveen Drammen Travbane 6 18/10 - 01 / 1 2100 28,5a 310
brun m/røde seler R. Sveen Bjerke Travbane 5 03/10 - 08 / 1 2100 28,4ag 459
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -1 -0 -2 -70 541
Lens Gutt 3 Plass 231 313
5 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 0 27/8 - 06 / 7 2600 28,7a 1471
e. Dolliel v. Spikeld O. Østre Kala Landbane 6 12/8 - 06 / 4 1900 27,6 g 49
Jarle Wik /Skjeberg O. Østre Östersund 0 25/7 - 09 / 8 2140 27,5ag 1849
O. Østre Jarle Wik O. Østre Östersund 6 15/7 - 04 / 5 2140 25,9a 63
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Hagmyren 2 02/7 - 04 / 6 2140 25,8a 438
4 2019: -14 -1 -2 -3 -4 -66 581 2018: -17 -3 -3 -1 -5 -96 500
Løve Lomen 4 Plass 288 581
8 år BRUN V v.Lome Elden H. Holm Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 10 2140 30,4 g 971
e. Løve Jerka v. Auvin (S) I. Lamvik Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 07 / 3 2100 br g 496
Thomas Simonsen-Kjetil Hove L. Kolle Bjerke Travbane 0 30/5 - 02 / 3 2600 28,3a 487
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) I. Lamvik Bjerke Travbane 3 02/5 - 04 / 6 2160 30,9 29
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek I. Lamvik Jarlsberg Travbane 2 22/4 - 03 / 3 2100 28,4 204
5 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 5 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 04 / 7 1700 28,8ag 56
e. Torpa Kry v. Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 0 03/11 - 04 / 9 2180 28,5 846
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 06 / 7 2100 28,6a 171
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Forus Travbane 0 15/9 - 05 / 5 2060 28,7 g 59
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 6 2160 28,3 345
6 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -23 000
Vangs Odin 6 Plass 219 000
9 år BRUN V v.Tangen Scott Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 12 2100 29,5a 740
e. Aceta v. Ilmin Å. Tengsareid Biri Travbane 3 28/10 - 04 / 5 2100 30,6a 159
Geir Berger /Langhus M. Gundersen Drammen Travbane - 18/3 - 02 / 7 2100 dg a 288
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) K. Malmin Momarken Travbane - 06/3 - 06 / 9 2140 dg a 170
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Malmin Bjerke Travbane 0 31/1 - 09 / 10 2160 30,8 293
7 2018: -14 -4 -2 -0 -5 -113 000 2017: -14 -3 -7 -1 -3 -106 000
Loke 7 Plass 240 500
6 år SVART V v.Bork Odin J. Eriksen Forus Travbane 4 06/11 - 05 / 8 2060 28,4 72
e. Grøtte Perla v. Pål Even T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 03 / 3 2100 28,3a 46
Team For Fulle Mugger J. Eriksen Forus Travbane 1 07/10 - 05 / 6 2040 28,8 34
T. Solberg Grethe Cecilie Skaar T. Solberg Bjerke Travbane 4 19/9 - 04 / 8 2100 29,4a 70
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 2 08/9 - 02 / 4 2140 27,7 112
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -3 -0 -8 -92 000
Brenne Balder 8 Plass 260 500
12 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 12 2100 30,8a 117
e. Gullterna v. Haakesjur K. Ødegaard Momarken Travbane 5 20/10 - 06 / 14 2180 27,2 g 156
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 03/10 - 08 / 11 2100 28,8ag 48
K. Ødegaard Line Marie Andersen (R) K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 08/9 - 06 / 4 2100 26,0a 154
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 15/8 - 06 / 12 2100 27,2a 79
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -2 -3 -5 -63 000
Reinfaks 9 Plass 203 700
8 år MØRKBR V v.Voje Faks H. Holm Bjerke Travbane 0 13/11 - 03 / 4 1609 30,1a 76
e. Bakkmo Fuksa v. Braute H. Holm Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 02 / 7 2100 30,6a 125
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen L. Kolle Drammen Travbane 5 27/9 - 03 / 4 1700 28,9a 46
H. Holm Per Gottling (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 22/9 - 05 / 1 1609 27,0a 151
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 06/9 - 05 / 12 2100 30,0a 55
10 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 10 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet J. Undem Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 05 / 11 2140 28,3 g 452
e. Ådnes Gro v. Elding J. Undem Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 03 / 4 2100 29,5a 358
Øivind Mikkelsen /Lunde E. Høitomt Drammen Travbane 5 11/10 - 01 / 7 1700 25,9a 284
J. Undem Øivind Mikkelsen A. Andersen Drammen Travbane 0 30/8 - 04 / 5 2100 33,2a 535
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek A. Andersen Sørlandets Travpark 0 12/8 - 08 / 2 1609 31,5ag 353
11 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -18 -5 -1 -3 -3 -159 695
Vik Jet 11 Plass 253 195
10 år SVART V v.Nordli Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 9 2100 28,7ar 32
e. Vik Jill v. Spikeld J. Blekkan Sørlandets Travpark 0 06/10 - 07 / 9 2140 28,1a 318
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn T. Solberg Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 5 2100 27,5a 159
V. Hop Gunn Tove S. Buaas C. Jepson Åmål 1 27/8 - 07 / 5 2480 30,9 11
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Jepson Årjäng 1 07/8 - 03 / 8 2140 28,1a 36
12 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -47 500 2018: -26 -0 -5 -5 -10 -111 500
Hellestvedt Trym 12 Plass 292 400
7 år SVART V v.Voje Faks U. Ohlsson Bjerke Travbane 2 17/11 - 02 / 1 2100 28,8a 83
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 05 / 8 2140 29,1 152
Kirstine Barth /Herre E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 03 / 2 2100 28,7ag 58
E. Høitomt Jostein Barth (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 06 / 1 2100 28,1a 68
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 06/10 - 07 / 1 2140 28,3a 561