<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 56.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-8 Plass : 6-3-8

1 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -10 -0 -1 -3 -5 -34 000
Helmin Lykke 2100 1 Plass 39 000
8 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld S. Helmen Bjerke Travbane 7 13/11 - 02 / 8 2100 34,2a 207
e. Risendals Blesa v. Spang Best S. Helmen Bjerke Travbane 3 31/10 - 01 / 2 2140 33,3 361
Iver Helmen /Gran S. Helmen Bjerke Travbane 4 02/10 - 02 / 1 2100 36,0a 76
S. Helmen O. Østre Bjerke Travbane 2 05/9 - 01 / 2 2140 32,9 g 133
grønn m/brunt hestehode S. Helmen Biri Travbane 0 17/8 - 03 / 13 2120 34,2 332
2 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 2 Plass 47 000
7 år SVART HP v.Stiv Kuling V. Hop Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 1 2100 33,7 223
e. Gylden Vår v. Bork Rigel G. Austevoll Drammen Travbane 0 02/8 - 04 / 5 2100 33,7ag 239
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen V. Hop Biri Travbane 2 22/7 - 03 / 2 2100 32,0 144
V. Hop Magnus Billing V. Hop Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 2 2140 32,9 421
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 01 / 8 1620 33,3 27
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -9 -0 -2 -2 -3 -34 500
Mo Oda 3 Plass 48 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 4 08/11 - 02 / 3 2100 34,0ag 56
e. Schudona v. Spikeld H. Holm Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 03 / 13 2120 35,5 g 83
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Momarken Travbane 3 15/5 - 08 / 10 2160 34,4 72
H. Holm Monica Borge E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 10/5 - 08 / 9 2120 34,1 235
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 22/4 - 04 / 8 2100 34,0a 72
4 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -25 000
Sands Terna 4 Plass 57 900
8 år BRUN HP v.Særpefanten M. Gundersen Jarlsberg Travbane 8 26/10 - 04 / 11 2120 37,5 459
e. Kleppan Sjura v. Braute A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 6 2100 34,3 g 864
Toril Haraldsen /Sandefjord M. Gundersen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 10 / 1 2140 br ag 491
M. Gundersen Toril Haraldsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 01/7 - 03 / 9 2140 32,7 g 1278
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 04 / 7 2100 37,1ag 172
5 2019: -5 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -29 000
Goroso Lusianna 5 Plass 46 000
5 år M.BRUN HP v.Åsajerven G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 08/11 - 02 / 6 2100 35,0ag 113
e. Valle Møy v. Sjefen G. Austevoll Bjerke Travbane 6 31/10 - 01 / 10 2160 33,8 g 139
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad G. Austevoll Bjerke Travbane 3 10/10 - 09 / 9 2160 33,6 28
G. Austevoll Siv Johanne Ørstad K. Kvasnes Drammen Travbane 3 22/9 - 03 / 4 2120 32,0 62
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 13/9 - 06 / 1 2100 32,2a 120
6 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 2120 1 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 0 17/10 - 01 / 10 2160 31,7 64
e. Solli Mai v. Bokli Eld E. Rennesvik Bergsåker 4 28/9 - 11 / 5 1660 30,5 g 49
Birger Opheim /Ekne A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 04 / 9 2120 31,6 125
A. Akselsen Andreas Opheim (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 06 / 6 2100 31,7ag 64
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 2 2140 32,5 g 34
7 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 2 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten A. Frønes Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 2 1700 dg a 323
e. Kleppan Turi v. Braute A. Frønes Momarken Travbane - 02/10 - 07 / 2 2140 dg a 126
Toril Haraldsen /Sandefjord A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 2 1700 31,0ag 526
A. Frønes Toril Haraldsen A. Frønes Jarlsberg Travbane - 13/8 - 05 / 12 1609 dg a 531
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 6 2140 34,1 g 484
8 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -33 000
Borkflya 3 Plass 74 500
8 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Drammen Travbane - 06/9 - 02 / 1 1700 dg a 93
e. Eldhusflya v. Elding G. Aga Drammen Travbane 0 16/8 - 02 / 3 2100 34,2ag 115
Aina Skar-Geir Aga G. Aga Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 3 2140 32,1 448
Å. Tengsareid Aina Skar G. Aga Drammen Travbane 4 19/7 - 01 / 4 2100 33,2ag 93
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Aga Drammen Travbane 5 28/6 - 03 / 6 1700 32,5ag 52
9 2018: -5 -2 -1 -1 -1 -44 000 2017: -2 -0 -0 -2 -0 -7 500
Lex Spika 4 Plass 51 500
7 år SVART HP v.Spikeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 03 / 6 2100 30,8a 45
e. Miljona v. Lex Jon E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 04 / 8 2100 31,8a 24
Trine-Lise Weman /Vestfossen M. Sørvik Momarken Travbane 3 29/3 - 07 / 2 2140 33,8 rg 65
E. Høitomt Trine-Lise Weman M. Sørvik Sørlandets Travpark 1 14/1 - 07 / 4 2160 34,0 r 74
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Sørvik Drammen Travbane 3 20/12 - 07 / 2 2100 36,3 179
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -1 -0 -2 -51 000
Rådim Vår 5 Plass 78 000
7 år SVART HP v.Gonagas O. Østre Bjerke Travbane 4 14/11 - 01 / 3 1640 31,0 308
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 2 1640 33,0 g 219
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 6 24/1 - 03 / 9 1640 34,8 g 83
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 2 10/1 - 01 / 8 2160 33,0 133
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 05 / 2 2100 33,8ag 221