<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-11-4 Plass : 1-11-4

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -2 -1 -0 -0 -34 000
Victoria R. 2100 1 Plass 34 000
4 år BRUN HP v.Moe Odin O. Østre Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 7 2160 38,7 P
e. Haralds Linnea v. Lykkefot P. Midtfjeld Momarken Travbane 30/5 - 12 / 3 2160 56,1 B
Stall Pysjaa P. Midtfjeld Momarken Travbane 19/5 - 22 / 5 2160 48,5 B
O. Østre
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sinedd 2 Plass 2 000
7 år SVART V v.Spikeld D. Dalen Momarken Travbane P 04/11 - 20 / 4 2160 40,2 P
e. Føynlands Donna v. Lome Elden K. Andersen Jarlsberg Travbane 31/5 - 23 / 1 2100 52,4 B
Egil Hem /Halden K. Andersen Jarlsberg Travbane 10/5 - 20 / 2 2100 50,0 B
A. Akselsen Egil Hem
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
3 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -7 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nuvre Faks 3 Plass 9 500
11 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 8 01/11 - 03 / 1 2100 37,0 113
e. Nuvre Tussa v. Troll Jahn A. Frønes Klosterskogen Travbane P 16/8 - 20 / 1 2100 41,0 P
Halvor Øyen /Sauland
A. Frønes Halvor Øyen
Mørkblå m/burg. ermer, reklame
4 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500
Tillit 4 Plass 30 500
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Kjenner Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 9 2140 39,0 g 486
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S) D. Dalen Drammen Travbane 6 08/11 - 02 / 7 2100 34,5a 271
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund M. Sørvik Drammen Travbane 0 22/10 - 09 / 3 2100 40,9 562
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Momarken Travbane - 09/10 - 09 / 1 2140 dg 565
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Sørvik Jarlsberg Travbane - 28/9 - 04 / 5 2100 dg 646
5 2019: -11 -2 -2 -0 -3 -55 000 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Kolbu Hjørdis 5 Plass 62 000
6 år SVART HP v.Lome Elden D. Dalen Drammen Travbane P 30/10 - 20 / 1 2100 39,2 g P
e. Mijomi v. Kjøstad Jo H. Skiaker Biri Travbane 14/8 - 23 / 7 2120 56,6 B
Per Øyvind Einarsen-Yvonne Einarsen H. Skiaker Biri Travbane 10/7 - 24 / 5 2100 57,3 B
M. Gundersen Per Øyvind Einarsen
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500
Norheim Atlas 6 Plass 7 500
6 år SVART V v.Norheim Faksen A. Valstad Momarken Travbane 5 30/10 - 08 / 1 2140 37,8 219
e. Schuma v. Schuvar O. Østre Jarlsberg Travbane - 12/10 - 07 / 1 2100 dg a 82
Marit Synnøve Mathisen /Rakkestad O. Østre Momarken Travbane P 18/9 - 20 / 4 2160 36,7 P
T. Solberg Marit Synnøve Mathisen O. Kjenner Bjerke Travbane - 07/6 - 22 / 10 2180 dgpp N
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Tvedt Momarken Travbane N 15/11 - 20 / 7 2160 55,5 g N
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Missingmyr Gutten 7 Plass 4 000
4 år MØRKBR H v.Horgen Tore B. Strømnes Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 8 2140 44,1 g 652
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 07 / 9 2100 43,1ag 176
Bjørn Strømnes-Jenny Martine Theodorsen B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 07 / 2 2100 41,4 491
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Momarken Travbane 0 18/9 - 07 / 5 2140 39,6 544
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 0 08/8 - 01 / 1 2100 br a 166
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -11 000
Hovde Elden 8 Plass 14 000
7 år SVART H v.Hovdesvarten E. Høitomt Biri Travbane 5 09/11 - 01 / 3 2100 40,2 59
e. Alsaker Sissel v. Bokli Eld E. Høitomt Biri Travbane 7 19/10 - 08 / 4 2100 37,8 g 85
Torgeir Ruud-Knut Ola K. Ruud J. Rasmussen Biri Travbane P 24/8 - 20 / 6 2120 41,7 g P
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -5 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Stolt Elma 9 Plass 7 500
4 år BRUN HP v.Åsajerven O. Sagholen Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 8 2160 46,3 g P
e. Stolt Embla v. Lome Elden
Odin Viken /Høylandet
O. Sagholen
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
10 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -11 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Gjærla Stjerna 10 Plass 15 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 07 / 8 2100 38,0 g 127
e. Lille Gjærla v. Prins Juventus G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 12/10 - 07 / 7 2100 38,9ag 82
Vebjørn Anholt-Rita Dahl Anholt G. Flåten Jarlsberg Travbane P 01/6 - 21 / 7 2120 37,0 P
G. Flåten Vebjørn Anholt Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 18/8 - 22 / 10 2120 dgpp N
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame T. Borg Jarlsberg Travbane 29/10 - 21 / 6 2120 53,0 B
11 2019: -4 -0 -2 -1 -0 -18 000 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -8 000
Skeie Ida 11 Plass 26 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 7 2120 38,0 g P
e. Gam Garbo v. Elding
Jan Th. Holthe /Langangen
L. Kolle Jan Th. Holthe
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl