<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
HANSENS RØKERIS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 5.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hickomaniac 1 Plass 15 000
8 år BRUN V v.Federal Flex* (US) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 14/11 - 10 / 3 2140 22,7 g 808
e. Hilarious Face (S) v. Pine Chip* (US) H. Horpestad Jarlsberg Travbane - 26/10 - 08 / 5 2100 dg 569
Camilla Borgen-Elisabeth Opsahl Borgen H. Horpestad Drammen Travbane P 27/9 - 20 / 1 2100 21,8 g P
Henning Nygård (A) Camilla Borgen A. Stensen Biri Travbane 22/11 - 20 / 2 2100 30,6 g B
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl
2 2019: -4 -0 -2 -0 -2 -21 000 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -14 000
Fanny va Bene 2 Plass 35 000
4 år MØRKBR HP v.Cecena Ås (S) J. Undem Jarlsberg Travbane 5 26/10 - 08 / 3 2100 22,5 g 155
e. Wiona Laylock v. Foreign Office* (FR) J. Undem Drammen Travbane P 18/10 - 21 / 3 2100 21,9 P
Petter Hvistendahl /Fyresdal A. Heisholt Klosterskogen Travbane 17/8 - 21 / 2 1700 27,3 B
Johan Herbjørn Undem (T) Petter Hvistendahl A. Heisholt Klosterskogen Travbane 30/7 - 21 / 1 1700 31,5 B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Casero G.B. 3 Plass 4 000
5 år MØRKBR V v.Calcutta Hall (US) H. Andersen Jarlsberg Travbane P 12/10 - 21 / 1 2100 22,1 P
e. Cat Manzi v. Alf Palema* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane N 24/5 - 20 / 1 2100 29,6 g N
Gitte Christine Berntsen /Skien
Hans Even Andersen (A) Gitte Christine Berntsen
rød m/hvitt sk.stk. sorte seler og erm
4 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2018: -4 -0 -0 -1 -3 -12 000
Effi's Wonder 4 Plass 22 000
4 år MØRKBR HP v.Rite On Line (US) D. Dalen Drammen Travbane P 08/11 - 20 / 1 2100 21,8 P
e. French Image v. Cigar Bar (US) O. Østre Drammen Travbane 17/10 - 21 / 1 1700 28,2 B
Guro G. Hals /Hokksund D. Dalen Drammen Travbane 07/9 - 21 / 1 2100 33,2 g B
Dag-Sveinung Dalen (T) Guro G. Hals
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
5 2019: -4 -1 -0 -2 -1 -35 500 2018: -4 -0 -2 -1 -0 -28 491
Sappho Wiking 5 Plass 63 991
4 år SVART HP v.Muscles Wiking B.R. J. Sjunnesson Jägersro - 11/9 - 02 / 5 2140 dv 42
e. Athena B.R. v. Andover Hall* (US) J. Dahlgaard Skive P 23/7 - 91 / 4 2020 20,0 P
Stall All Inn
Åsbjørn Tengsareid (T) Anders Lundstrøm Wolden (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -9 000
Titana Voice 6 Plass 11 000
6 år SVART HP v.Thai Tanic G. Austevoll Bjerke Travbane 8 14/11 - 10 / 9 2140 20,1 238
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) G. Austevoll Drammen Travbane P 18/10 - 21 / 2 2100 22,0 P
Trygve Plassen-Aili Nistad T. Desserud Drammen Travbane N 04/10 - 21 / 1 2100 23,5 N
Truls Desserud (A) Trygve Plassen T. Desserud Drammen Travbane N 06/9 - 20 / 4 2100 24,7 N
mørkblå m/lysblå og hvit v.
7 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -29 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -24 000
Thai Paradise 7 Plass 53 000
4 år BRUN H v.Maharajah* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 3 2100 21,2 P
e. Thai Mahal v. Andover Hall* (US)
Steinar Larsen /Sande I Vestfold
Lars Anvar Kolle (T) Jan Kristian Waaler (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Messi Orlando S.K. 8 Plass 2 000
3 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) E. Høitomt Biri Travbane P 09/11 - 20 / 2 2100 21,4 P
e. Love To Love (S) v. Kosar* (US) G. Gundersen Biri Travbane 01/9 - 22 / 2 2100 26,7 B
Team Messi
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000
Goldman Line S.S. 9 Plass 14 000
4 år BRUN V v.Rite On Line (US) B. Steinseth Biri Travbane P 13/7 - 20 / 6 2120 22,4 g P
e. Roseann Song S.S. v. Freezing Cold* (US) T. Bronken Biri Travbane 01/9 - 22 / 5 2100 33,8 g B
Svein Sparby-Aase Moe T. Bronken Biri Travbane 11/8 - 22 / 1 2100 32,7 B
Bjørn Steinseth (T)
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj