<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
MODUM TRAVSELSKAPS LØP
HOPPELØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 195.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -18 -1 -2 -2 -5 -72 000
T.H. Thermina 1 Plass 202 500
7 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) M. Gundersen Momarken Travbane 0 30/10 - 05 / 5 2140 36,9 77
e. Ruskeli Frøya v. Moe Odin M. Gundersen Biri Travbane 2 19/10 - 02 / 4 1609 26,9a 20
Katrine Holm-Trond Nordahl M. Gundersen Bjerke Travbane 1 03/10 - 05 / 10 1609 27,9a 189
Magnus Teien Gundersen (S) Heidi Moen (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 02 / 8 1609 29,1a 158
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 5 12/9 - 05 / 4 2100 29,9a 311
2 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -39 500
Bjønnum Jerka 2 Plass 143 500
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 05 / 12 1609 27,5ag 344
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 10 2100 31,0ag 354
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 02 / 6 2100 30,7a 112
Adrian Solberg Akselsen (S) Janne Aadna A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 02 / 3 1609 29,2a 133
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 5 2100 34,6 g 206
3 2019: -4 -0 -2 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -5 -1 -2 -53 000
Valle Tina 3 Plass 233 832
8 år SVART HP v.Briskeby Philip B. Steinseth Biri Travbane 0 09/11 - 06 / 3 2100 31,2a 76
e. Høiby Eldy v. Høiby Kongen J. Øveraasen Momarken Travbane 3 02/10 - 08 / 3 2140 32,2 25
Viggo Aleksandersen-Sølvi Steen B. Steinseth Drammen Travbane 2 27/9 - 03 / 6 1700 28,2a 42
Bjørn Steinseth (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 4 2100 29,0a 146
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 5 29/3 - 04 / 12 1640 28,1a 383
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -9 -58 000
Brenne Brunett 4 Plass 153 500
8 år BRUN HP v.Spikeld V. Hop Momarken Travbane 5 30/10 - 02 / 6 1640 31,4a 224
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll V. Hop Drammen Travbane 2 22/10 - 05 / 9 2100 30,8a 138
Wenche Hole-Svein Hole V. Hop Biri Travbane 3 19/10 - 02 / 1 1609 27,5a 577
Åsbjørn Tengsareid (T) Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 10/10 - 02 / 5 2140 30,7 369
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Drammen Travbane 4 27/9 - 03 / 7 1700 28,6a 85
5 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -2 -6 -105 000
Vetla Vinna 5 Plass 187 000
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 6 2100 31,7a 42
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Biri Travbane 1 19/10 - 02 / 5 1609 26,7a 66
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 03 / 2 2100 28,3 142
Arnt-Sverre Røren (A) A. Røren Drammen Travbane 1 22/9 - 02 / 5 2100 29,9a 15
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Jarlsberg Travbane 3 14/9 - 05 / 8 2100 27,9a 956
6 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -25 500 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -20 500
Solhøy Gunn 6 Plass 207 000
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 04 / 12 1700 28,6a 569
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel A. Tønnesen Klosterskogen Travbane 5 01/11 - 06 / 6 2100 30,1a 315
Stall Frønes E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 26/10 - 02 / 4 2100 30,1a 388
Eivind Gravdal (T) Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Drammen Travbane 0 18/10 - 01 / 9 2100 28,6a 496
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl A. Tønnesen Jarlsberg Travbane 7 12/10 - 03 / 1 2100 29,2 1426
7 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 7 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Jarlsberg Travbane 3 15/11 - 05 / 9 1609 26,8a 254
e. Høgda Vesla v. Elding M. Gundersen Sørlandets Travpark 0 03/11 - 04 / 5 2160 29,0 601
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen M. Gundersen Drammen Travbane 3 22/10 - 05 / 7 2100 30,8a 92
Tom Erik Solberg (T) Bjørn Gustavsen L. Kolle Drammen Travbane 0 11/10 - 01 / 2 1700 26,9ag 238
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 03 / 3 2100 29,1a 64
8 2019: -6 -0 -2 -0 -2 -25 500 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 500
Goroso Sjarmen 8 Plass 149 500
9 år BRUN HP v.Tangen Scott G. Flåten Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 8 2160 br g 343
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 8 2100 33,8ag 368
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Drammen Travbane 2 30/8 - 01 / 4 2100 30,5a 167
Geir Flåten (T) Siv Johanne Ørstad A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 1 2100 40,2a 1066
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame F. Hansen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 4 1700 30,2ag 75
9 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -8 000 2018: -12 -1 -2 -1 -1 -52 472
Rinde Rutha 9 Plass 118 472
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 02 / 2 1700 31,4a 136
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Momarken Travbane 0 06/5 - 03 / 6 2140 br a 53
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Årjäng 1 26/4 - 06 / 6 1660 28,3 137
Gunnar Austevoll (T) Kari Kristensen G. Austevoll Drammen Travbane 3 12/4 - 01 / 5 1700 29,5ag 52
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 04/4 - 01 / 5 1609 30,9a 54
10 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 10 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Jarlsberg Travbane - 15/11 - 05 / 5 1609 dg a 287
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 8 1609 28,5a 643
Maria Andreassen /Stavern V. Hop Drammen Travbane 4 04/10 - 04 / 3 1700 29,4a 311
Vidar Hop (T) Maria Andreassen (P) V. Hop Jarlsberg Travbane 6 21/9 - 02 / 2 1609 29,7a 248
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane - 01/9 - 05 / 2 2100 dg 880
11 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -50 000
Ejo Blesa 11 Plass 169 136
7 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Bjerke Travbane 0 14/11 - 06 / 12 2160 29,6 1156
e. Sør Svarta v. Pål Even L. Trudvang Momarken Travbane - 02/10 - 08 / 2 2140 dg 121
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk L. Trudvang Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 04 / 4 2100 31,8 g 309
Lars Anvar Kolle (T) Thomas Antonsen (A) A. Valstad Biri Travbane 2 31/8 - 09 / 1 2120 30,8 127
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl C. Antonsen Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 07 / 5 1700 29,2a 44
12 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 12 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Biri Travbane 0 09/11 - 04 / 5 2100 29,6 721
e. Lygna Larsi v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 30/10 - 05 / 1 2140 32,2 273
Stall Lygnasæter E. Høitomt Biri Travbane 5 19/10 - 02 / 6 1609 28,4ag 205
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 9 2100 29,8a 144
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 17/8 - 05 / 3 1609 26,0a 145