<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
METSONS LØP

Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -1 -1 -0 -3 -30 000 2018: -10 -1 -2 -3 -0 -45 000
Aarbakks Evelyn 1 Plass 114 000
6 år BRUN HP v.Rapp Best O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 7 1700 br a 248
e. Fjære Besta v. Spiktoto O. Østre Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 04 / 6 1700 29,6ag 423
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 04 / 8 1700 31,4ag 53
Tom Erik Solberg (T) Anniken Mastereid T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 25/3 - 05 / 12 2120 33,1 79
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 3 07/3 - 09 / 7 1640 31,5 48
2 2019: -4 -0 -0 -2 -2 -17 500 2018: -15 -2 -5 -2 -6 -94 500
Sitje Rapp 2 Plass 132 000
6 år MØRKBR V v.Rapp Best H. Storås Drammen Travbane 4 30/10 - 04 / 1 2100 31,8a 40
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Bjerke Travbane 3 10/10 - 04 / 9 1640 29,1 29
Team Rapp J. Undem Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 06 / 8 1700 29,2a 84
Johan Herbjørn Undem (T) Petter Hvistendahl J. Undem Bjerke Travbane 2 12/9 - 03 / 13 2160 31,3 477
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 01 / 11 2100 31,7a 184
3 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -13 500 2018: -15 -1 -1 -3 -4 -47 000
Lolly Løva 3 Plass 109 583
10 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 11/11 - 02 / 1 1660 31,3 33
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 04 / 9 1700 30,8a 200
Stall Thosigi Jr. K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 06 / 12 1700 29,9a 239
Kristian Bjørnerød (T) Sidsel Kjeve K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 20/9 - 01 / 3 1609 29,3a 121
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 1 06/9 - 02 / 8 1700 31,0a 149
4 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 4 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 4 1640 31,4 g 461
e. Klingilita v. Elding A. Låhne Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 8 1700 dg a 466
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Drammen Travbane 2 27/9 - 02 / 1 2100 30,7a 565
Anders Magne Låhne (A) A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 08 / 1 2120 31,6 g 294
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 10 2100 33,5a 837
5 2019: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2018: -16 -2 -4 -0 -6 -99 947
Tangen Saga 5 Plass 149 947
5 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 14/11 - 06 / 5 2140 30,2 176
e. Tangen Mai v. Røder O. Kjenner Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 3 2140 32,9 g 392
Hanne Meisingset /Jessheim O. Kjenner Momarken Travbane 1 18/9 - 01 / 5 2140 30,5a 171
Magnus Teien Gundersen (S) Olav Mikkelborg (T) J. Mjølnerød Årjäng 8 26/8 - 04 / 3 1640 29,9 91
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 12 2100 30,9a 84
6 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -42 000
Jæger N.A. 6 Plass 104 500
6 år BRUN V v.Wik Stjernen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 15/11 - 05 / 11 1609 dg a 188
e. Buer Dina v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 02/11 - 08 / 2 2609 dg a 28
Inger Nygård-Øyvind Aske Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 01 / 10 2100 31,1a 74
Åsbjørn Tengsareid (T) Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 05 / 9 1609 29,0ag 119
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 03/8 - 03 / 2 2100 dg a 59
7 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -18 -1 -3 -1 -9 -70 000
Songe Mai 7 Plass 99 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen P. Kals Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 02 / 3 1700 28,9a 58
e. Eike Borka v. Bork Rigel P. Kals Sørlandets Travpark 7 21/10 - 06 / 10 2160 30,0 619
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen P. Kals Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 04 / 12 1700 30,9a 374
Per Vetle Kals (S) Rune Stea Christiansen P. Kals Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 06 / 3 1700 29,5a 137
Gull M/rødt sidefelt og ermer. J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 07 / 7 1609 28,1a 232
8 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -39 264 2018: -9 -0 -4 -1 -3 -45 000
Tronmar 8 Plass 135 764
7 år RØD V v.Dotterud Teddy T. Hanestad Bjerke Travbane 0 25/9 - 04 / 7 1609 30,6a 76
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Biri Travbane 2 13/7 - 03 / 3 1609 29,7a 31
Liv Thea Hanestad /Roverud T. Hanestad Kongsvinger Travbane 2 04/7 - 03 / 8 1600 28,3a 255
Terje Hanestad (A) T. Hanestad Momarken Travbane 6 19/6 - 01 / 8 2140 31,2a 292
brun m/hvit og grønn stolpe T. Hanestad Momarken Travbane 2 31/5 - 04 / 8 2140 30,7a 52
9 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 9 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin A. Valstad Biri Travbane 5 16/11 - 01 / 11 2120 29,9 g 323
e. Pålsflya v. Pål Even A. Valstad Bjerke Travbane 1 31/10 - 09 / 9 1640 29,8 115
Mona Syvertsen /Brandbu O. Østre Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 10 2120 dg g 44
Anita Valstad Hagmann (S) Mona Syvertsen A. Valstad Momarken Travbane 3 02/10 - 07 / 5 2140 31,3a 73
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Drammen Travbane 0 27/9 - 02 / 2 2100 32,9ag 50
10 2019: -9 -1 -2 -1 -1 -36 000 2018: -24 -0 -1 -1 -11 -48 500
Lørdagsgodt 10 Plass 136 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 7 2140 33,9ag 494
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 03/10 - 01 / 8 2160 dg 540
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 18/9 - 01 / 11 2140 31,3a 304
Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 03/9 - 03 / 7 2100 33,1ag 592
svart m/gult & hvitt H. Holm Kala Landbane 2 12/8 - 03 / 5 1920 30,9 g 100
11 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -49 500
Langlands Teddy 11 Plass 76 500
5 år GUL V v.Dotterud Teddy D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 3 2100 32,0a 141
e. Tellus Frøya v. Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 7 1700 32,8ag 51
Beate Oksum-Knut Tore Brog D. Dalen Drammen Travbane 1 18/10 - 02 / 3 2100 31,8a 34
Dag-Sveinung Dalen (T) Beate Oksum D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 04 / 1 2100 32,1 127
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 02 / 9 2100 32,3a 145
12 2019: -7 -1 -0 -2 -0 -24 000 2018: -22 -0 -4 -1 -8 -53 000
A.H. Svarten 12 Plass 98 000
5 år SVART V v.Skibber L. Kolle Drammen Travbane 0 08/11 - 01 / 8 2100 32,3ag 207
e. Bø Katinka v. Vital Pil L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 02 / 1 1700 29,9a 302
Andres Hegna-Grethe Hegna L. Kolle Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 5 2100 33,0ag 124
Lars Anvar Kolle (T) Arthur Bø (T) L. Kolle Bjerke Travbane - 03/10 - 01 / 1 2140 dg 107
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 06 / 6 1700 29,9a 749