<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
GEIR LIE HESTEUTSTYRS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 12.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000
Milliemill 1 Plass 12 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Svarten J. Undem Klosterskogen Travbane - 19/11 - 07 / 3 2100 dg 281
e. Spik Tassa v. Spikeld J. Undem Klosterskogen Travbane 7 01/11 - 03 / 10 2120 36,0 g 534
Øystein Simonsen /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 07 / 4 2100 35,2ag 101
Johan Herbjørn Undem (T) Øystein Simonsen J. Undem Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 07 / 9 2100 35,9 631
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Roe Klosterskogen Travbane - 16/8 - 08 / 7 2100 dg 471
2 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -13 000 2018: -8 -1 -0 -1 -5 -26 500
Borka Støvern 2 Plass 39 500
7 år BORKET V v.Norheim Faksen D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 19/11 - 07 / 8 2120 36,7 g 44
e. Tang Borka v. Bork Rigel F. Hansen Jarlsberg Travbane 8 02/9 - 02 / 10 2120 34,5 g 562
Bjarne Snersrud-Siv Homstvedt F. Hansen Drammen Travbane 0 26/7 - 04 / 8 2100 33,6a 357
Dag-Sveinung Dalen (T) Bjarne Snersrud F. Hansen Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 08 / 10 2100 34,9 700
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek F. Hansen Biri Travbane 7 11/5 - 08 / 2 2100 38,0 g 204
3 2019: -12 -1 -0 -0 -6 -23 995 2018: -10 -0 -0 -1 -3 -10 491
Briskeby Stjernen 3 Plass 37 986
5 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Biri Travbane 7 23/11 - 08 / 4 2100 36,5 g 72
e. Briskebyrappa v. Rappfot O. Østre Drammen Travbane 7 22/10 - 09 / 1 2100 37,6 g 123
Børre Knutsen /Bodø G. Austevoll Årjäng - 07/10 - 01 / 5 2140 dg 461
Hans Chr. Holm (T) Merete Viksås O. Østre Biri Travbane - 09/3 - 08 / 5 2100 dg 394
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Østre Drammen Travbane 12 20/12 - 07 / 9 2100 44,5 g 185
4 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -8 895 2018: -5 -0 -1 -1 -3 -17 500
Stjerna Vår 4 Plass 26 395
6 år BRUN HP v.Horgen Tore G. Austevoll Momarken Travbane 3 11/11 - 08 / 6 2140 36,1 73
e. Stjernedrøm v. Gam Vinter G. Austevoll Momarken Travbane 4 30/10 - 08 / 3 2140 36,9 141
Bjørn Liseter-Bjørg Aune S. Eilefsen Biri Travbane 0 15/12 - 08 / 1 2100 br 422
Gunnar Austevoll (T) Bjørn Liseter S. Eilefsen Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 3 2140 39,7 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Kjenner Momarken Travbane 30/11 - 22 / 9 2160 58,8 B
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -1 -2 -2 -20 000
Sisseline 5 Plass 23 000
5 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 04/11 - 07 / 2 2140 36,5 176
e. Modena v. Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane 6 30/10 - 08 / 5 2140 38,0 95
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 09/10 - 09 / 4 2140 38,5 g 32
Ole-Christian Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 12/9 - 23 / 8 2160 37,6 P
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek
6 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -40 500 2018: -6 -0 -0 -0 -6 -14 500
Omer Stjerna 6 Plass 55 000
5 år BRUN HP v.Keik Jo E. Knutsen Biri Travbane 6 16/9 - 08 / 6 2100 36,7 g 197
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) E. Knutsen Kala Landbane 5 12/8 - 04 / 11 1920 33,7 512
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 7 26/7 - 08 / 5 2100 36,4 g 363
Ernst-Petter Knutsen (A) Helge Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 07 / 3 2100 35,3 g 58
Rød m/svart reklame E. Knutsen Momarken Travbane 6 10/7 - 07 / 9 2140 36,1 g 74
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Glafaksa 1 Plass 23 000
15 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 12 2120 36,3 1495
e. Ladina v. Finstad Lars I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane P 25/10 - 20 / 1 2100 39,8 P
Ingolf Herbjørnrød-Lise Herbjørnrød I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 13 2140 37,5 g 988
Ingolf Herbjørnrød (A) I. Herbjørnrød Momarken Travbane 0 30/11 - 07 / 5 2140 36,6 g 606
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 6 30/10 - 09 / 10 2120 37,8 g 337
8 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 2 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/11 - 01 / 10 2160 33,3 196
e. Frisli Modi v. Moe Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 08 / 1 2100 34,5 43
Geir Ole Olsen /Porsgrunn O. Østre Jarlsberg Travbane 7 28/9 - 04 / 9 2120 33,6 176
Eirik Høitomt (T) Geir Ole Olsen D. Dalen Biri Travbane 5 16/9 - 08 / 9 2100 36,7 154
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 02 / 9 2100 33,5 712
9 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -16 000 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -38 000
Madde 3 Plass 54 000
4 år SVART HP v.Moe Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 07 / 11 2120 34,9 g 99
e. Spik Tassa v. Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 4 2120 36,3 96
Øystein Simonsen /Skien H. Holm Jarlsberg Travbane 2 12/10 - 07 / 6 2100 34,7a 119
Tom Erik Solberg (T) Øystein Simonsen T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 13/9 - 07 / 1 2100 36,5 90
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 08 / 3 2100 40,1 g 510
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -1 -1 -2 -32 491
Bokli Odin 1 Plass 32 491
4 år BRUN V v.Odins Eld V. Hop Drammen Travbane 5 08/11 - 02 / 9 2100 34,4ag 23
e. Bokli Rikka v. Elding V. Hop Drammen Travbane 2 22/10 - 09 / 7 2140 33,5 82
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 08 / 4 2120 35,0 g 113
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane - 19/8 - 03 / 14 2160 dg 163
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Årjäng 0 07/8 - 08 / 7 2160 33,9 g 51
11 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 2 Plass 26 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy A. Wright Drammen Travbane 7 28/6 - 03 / 1 1700 35,4arg 253
e. Schumina v. Schuvar A. Wright Jarlsberg Travbane - 01/6 - 05 / 9 1609 dg a 998
Audun Tandberg-Reidun Bøhn A. Wright Drammen Travbane 0 19/4 - 03 / 10 2100 36,7ag 287
Asbjørn Wright (T) A. Wright Momarken Travbane 4 17/4 - 07 / 7 2140 35,9ag 304
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Momarken Travbane - 29/3 - 07 / 1 2140 dg 640
12 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -14 -0 -2 -2 -4 -36 000
Sevrus 1 Plass 54 000
5 år SVART V v.Bork Odin C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 5 2120 dg g 358
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 03 / 14 2140 33,4 1609
Team Time H. Tvedt Jarlsberg Travbane - 13/6 - 05 / 9 2120 dg 843
Connie Engebråthen (T) H. Tvedt Jarlsberg Travbane - 01/6 - 05 / 5 1609 dg a 197
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. H. Tvedt Klosterskogen Travbane 6 30/4 - 08 / 2 2100 32,5a 39
13 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 2 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 10 1640 br g 430
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 03 / 6 2100 33,6a 84
Stall Frønes E. Gravdal Momarken Travbane 0 30/10 - 04 / 5 2140 39,8 408
Eivind Gravdal (T) Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Drammen Travbane 3 18/10 - 02 / 2 2100 31,9a 64
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Momarken Travbane 0 02/10 - 02 / 4 2160 35,2 240