Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 DNTs UNGHESTSERIE - HOPPER
DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-årige hopper med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000
Opera Stjerna 1 Plass 19 000
4 år BRUN HP v.H.G. Balder S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 07 / 3 2100 36,6 88
e. Haugestad Opera v. Åsajerven K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 16/7 - 20 / 3 2100 38,7 P
Dag Magne Magnussen-Vivi-Ann Gravklev S. Jessen Klosterskogen Travbane 27/11 - 22 / 3 1700 54,4 B
Simen Bjørbæk Jessen (T) Dag Magne Magnussen S. Jessen Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 11 2120 59,2 B
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek
2 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -59 999
Spang Prinsessa 1 Plass 59 999
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy O. Østre Bjerke Travbane 4 22/11 - 03 / 5 2100 31,3a 431
e. Marigull v. Lome Elden O. Østre Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 10 2120 34,3 g 205
Merete Viksås /Roa O. Slåttland Jarlsberg Travbane 8 02/11 - 03 / 8 2100 34,4ag 207
Tom Erik Solberg (T) Merete Viksås F. Fransson Romme - 04/10 - 06 / 8 1660 dg 172
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 5 26/9 - 09 / 7 2160 32,5 g 57
3 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -21 500 2018: -7 -0 -2 -0 -5 -49 000
Lykkje Idunn 2 Plass 70 500
4 år SVART HP v.Norheim Svenn L. Kolle Bjerke Travbane 6 07/11 - 03 / 3 2140 33,0 165
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 04 / 5 2100 34,0 110
Stall En God Tone L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 08 / 6 2100 34,6 118
Lars Anvar Kolle (T) Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 05/7 - 08 / 11 2100 35,5 277
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 8 2120 36,0 P
4 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -7 -1 -3 -0 -2 -74 139
Dale Anne 3 Plass 92 139
4 år MØRKBR HP v.Moe Svarten R. Kruse Bjerke Travbane 2 07/11 - 03 / 6 2140 32,2 120
e. Vinter Gry v. Spikeld R. Kruse Årjäng 2 07/10 - 01 / 2 2140 33,8 45
Arne Johannessen /Skiptvet R. Kruse Bjerke Travbane 0 26/9 - 09 / 4 2140 34,8 g 101
Robert Kruse (A) Arne Johannessen R. Kruse Momarken Travbane 8 17/7 - 03 / 5 2140 36,5 g 37
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Momarken Travbane 2 10/7 - 07 / 6 2140 34,5 294
5 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -16 -1 -1 -1 -7 -57 000
Spang Lotta 4 Plass 64 000
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden O. Østre Biri Travbane 3 16/11 - 08 / 1 2100 35,4 g 136
e. Spang Frøya v. Spang Best L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 28/9 - 04 / 12 2120 34,2 g 172
Anders Nyborg /Stange Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/8 - 01 / 4 2100 34,8ag 294
Vidar Hop (T) Ole Tom Nyborg (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 15/8 - 09 / 2 2140 34,5 g 302
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 4 2100 33,6 353
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -4 -52 000
Voje Faksa 5 Plass 52 000
4 år SVART HP v.Hellin Faxen G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 08/11 - 07 / 7 2120 33,5 26
e. Voje Lykka v. Lykkebron* G. Flåten Bjerke Travbane 6 24/10 - 09 / 9 2160 35,1 g 147
Stall Bøhæringane, Bø I Telemark L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 08 / 5 2120 35,4 144
Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 07 / 4 2100 36,6 g 58
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane P 03/8 - 21 / 6 2120 36,0 P
7 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -29 500 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -33 000
Åsa O.K. 6 Plass 62 500
4 år SVART HP v.Åsajerven H. Tvedt Bjerke Travbane 4 07/11 - 03 / 5 2140 32,6 g 93
e. Torpa Kry v. Moe Odin H. Tvedt Sørlandets Travpark 4 21/10 - 08 / 3 2140 33,2 g 96
Vidar Wilson-Mette Holm Wilson H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 04 / 7 2100 34,1 g 63
Eirik Høitomt (T) Vidar Wilson J. Dagsvold Sørlandets Travpark - 25/8 - 08 / 1 2140 dg 438
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Dagsvold Sørlandets Travpark P 29/7 - 20 / 3 2160 35,9 P
8 2019: -7 -0 -0 -0 -6 -21 000 2018: -12 -0 -0 -0 -8 -39 912
Krita 7 Plass 60 912
4 år SVART HP v.Tekno Odin H. Holm Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 5 2120 33,6 433
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Bjerke Travbane 8 07/11 - 03 / 8 2140 34,0 g 322
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Bjerke Travbane 4 26/9 - 09 / 3 2140 32,8 171
Hans Chr. Holm (T) Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Momarken Travbane 7 19/8 - 03 / 2 2140 35,6 g 760
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 9 2120 36,6 678
9 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -24 500 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -32 651
Nygaards Nena 8 Plass 57 151
4 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Färjestad 4 15/10 - 01 / 7 2160 34,4 14
e. Nygaards Vinna v. Sjefen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 3 2100 32,6a 132
Kari Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Dannero 5 29/7 - 05 / 4 2140 32,9a 48
Ole-Christian Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Årjäng 1 13/7 - 02 / 4 2140 35,7 41
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Biri Travbane 7 08/6 - 08 / 1 2100 34,0 53