<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
TOTEN KJØTT og TOTENS SPAREBANK's LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-1 Plass : 2-6-1

1 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -24 -2 -4 -3 -12 -113 000
Z.M.'s Lyntroll 1609 1 Plass 204 000
7 år MØRKBR V v.Feseth Lynet A. Stensen Leangen Travbane 7 12/11 - 06 / 5 1640 28,6a 116
e. Ulltrolla v. Perle Troll A. Stensen Leangen Travbane 4 05/11 - 08 / 3 2140 30,5 111
Rolf Settem /Bolsøya A. Stensen Biri Travbane 1 28/10 - 04 / 6 2100 30,3a 265
L. Kolle Rolf Settem A. Lindgaard Leangen Travbane 7 20/10 - 05 / 1 2140 30,0a 561
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl B. Garberg Leangen Travbane 8 08/10 - 08 / 15 1660 30,1 113
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -0 -3 -3 -51 500
T.B.'s Minar 2 Plass 164 000
8 år BRUN V v.Feseth Lynet T. Wollebæk Biri Travbane 7 16/11 - 01 / 5 2120 30,3 145
e. Nordby Katla v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 1 2100 30,9a 124
Eli-Mina Antonsen /Tangen K. Johansen Bjerke Travbane 3 10/10 - 02 / 3 2140 29,3 145
O. Østre Eli-Mina Antonsen B. Steinseth Biri Travbane 0 05/10 - 01 / 2 2100 31,6a 105
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl B. Steinseth Momarken Travbane - 23/9 - 04 / 1 2140 dg 111
3 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -9 -4 -1 -1 -1 -95 500
Åls Faksen 3 Plass 221 500
7 år MØRKBR H v.Norheim Faksen D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 05 / 8 1609 26,4a 80
e. Griniblesa v. Grans Trygg D. Dalen Momarken Travbane 3 30/10 - 02 / 1 1640 30,1a 28
Stig Økern /Gran D. Dalen Drammen Travbane 2 11/10 - 01 / 1 1700 25,4a 40
D. Dalen Stig Økern D. Dalen Drammen Travbane 1 04/10 - 04 / 4 1700 28,5a 32
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 25/9 - 04 / 10 1609 29,7a 182
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -17 500
Lesja Titan 4 Plass 208 026
7 år SVART V v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 5 13/11 - 03 / 9 1609 29,0a 143
e. Alm Edel v. Lykke Gutten H. Holm Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 8 2100 31,5ag 30
Bjørn Svenkerud-Anine Andreassen H. Holm Bjerke Travbane 4 10/10 - 02 / 9 2160 28,7 432
H. Holm Bjørn Svenkerud M. Gundersen Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 4 2100 34,7 g 105
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Djøseland Forus Travbane - 19/12 - 03 / 2 2040 dg 370
5 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -17 -2 -2 -2 -7 -83 500
Spang Virmar 5 Plass 170 000
10 år BRUN V v.Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 5 09/11 - 06 / 4 2100 30,4a 47
e. Spang Koso v. Kos Knekten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 23/10 - 04 / 5 2100 30,0a 24
Stall Lindalen O. Mikkelborg Biri Travbane 2 05/10 - 01 / 3 2100 31,3a 62
O. Mikkelborg Terje Lindalen O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 23/9 - 04 / 3 2140 29,9 123
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 07/9 - 01 / 8 2100 29,2a 1253
6 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -21 000 2018: -20 -1 -6 -4 -6 -119 000
Kringlers Balder 6 Plass 175 000
5 år BRUN V v.H.G. Balder G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 15/11 - 05 / 7 1609 27,3ag 166
e. Korra v. Kos Knekten H. Kulblik Bjerke Travbane 2 07/11 - 04 / 8 2100 30,9a 247
Terje Samuelsen /Elnesvågen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 1 2100 40,1a 309
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Biri Travbane 5 05/10 - 01 / 7 2100 31,5ag 130
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 5 18/9 - 04 / 6 2100 30,5a 73
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -4 -2 -2 -4 -126 330
Valle Oda 7 Plass 192 330
6 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 2 13/11 - 03 / 5 1609 28,8ag 38
e. Valle Eldi v. Elding V. Hop Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 05 / 9 2100 28,3a 68
Stall Oda B. Steinseth Rättvik 2 01/9 - 06 / 13 2140 29,0a 16
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 1 17/8 - 07 / 4 2120 29,1 116
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 3 10/8 - 02 / 4 2100 33,7a 42
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -2 -3 -22 000
Tronga Gutten 8 Plass 184 500
11 år SVART H v.Bokli Eld K. Malmin Bjerke Travbane 3 17/11 - 02 / 10 2100 29,0a 881
e. Kos Era v. Kos Knekten K. Malmin Biri Travbane 4 28/10 - 04 / 2 2100 30,7a 170
Ragnar Olderløkken /Lalm G. Gundersen Bjerke Travbane 3 02/10 - 05 / 1 2100 30,7a 190
K. Malmin Ragnar Olderløkken K. Johansen Biri Travbane 5 16/9 - 06 / 6 2100 29,1a 347
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 0 20/10 - 08 / 7 2100 31,7ag 557
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -18 -1 -0 -1 -10 -73 558
Troll Ess 9 Plass 175 612
9 år SVART V v.Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 5 2100 33,1a 299
e. Trollrun v. Troll Jahn U. Eriksson Bergsåker 7 25/8 - 12 / 1 1640 27,6 579
Lars Garberg Kvåle /Fannrem G. Kanstad Leangen Travbane 11 14/7 - 04 / 11 2140 29,2a 210
Å. Tengsareid Lars Garberg Kvåle O. Lindqvist Hoting 7 07/7 - 04 / 12 2080 30,0 g 96
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Lindqvist Dannero 0 21/6 - 12 / 7 1640 27,6 g 20
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -3 -4 -88 500
Hommes Ferrari 10 Plass 186 500
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 15/10 - 01 / 11 2100 28,6ag 67
e. Kremtrolla v. Krembest E. Høitomt Bjerke Travbane 5 10/10 - 02 / 11 2160 29,0 42
Stall Hommes Ferrari E. Høitomt Momarken Travbane 3 02/10 - 04 / 6 1640 29,2ag 25
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Forus Travbane 3 15/9 - 03 / 5 2040 28,2 g 43
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 10/9 - 01 / 2 2100 27,0a 34