Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
K. NORDHAGEN's LØP
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 115.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-3-9 Plass : 8-3-9

1 2019: -6 -0 -1 -3 -0 -27 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Vest Odin 2100 1 Plass 130 500
6 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 9 2160 32,5 277
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel V. Hop Biri Travbane 6 04/11 - 02 / 11 2140 30,3 133
Stall Benny V. Hop Bjerke Travbane 6 25/10 - 05 / 6 2100 30,2ag 129
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 6 2160 32,2 g 46
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Biri Travbane 1 13/10 - 04 / 8 2100 32,8ag 25
2 2018: -15 -0 -0 -0 -4 -10 895 2017: -16 -0 -2 -1 -7 -35 337
Prins Balder* 2 Plass 107 395
9 år SVART V v.Lome Elden H. Kulblik Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 7 2120 30,6 395
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 2 2140 32,4 443
Sverige F. Jansson Romme 0 26/10 - 09 / 4 2140 dist 615
G. Kylen Marie Morfeldt H. Kulblik Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 4 2100 31,7a 364
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. M. Gundersen Drammen Travbane 6 04/10 - 04 / 9 1700 30,1a 520
3 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 3 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 10 2160 31,3 207
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Biri Travbane 6 28/10 - 03 / 11 2100 31,0a 513
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 9 2100 30,2a 2595
S. Fossen S. Fossen Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 8 2140 31,5a 637
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Momarken Travbane 0 18/9 - 01 / 4 2140 31,3a 259
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -5 -1 -7 -219 655
Skeie Stjerna 4 Plass 423 655
5 år BRUN HP v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 05 / 1 1609 26,4a 22
e. Gam Garbo v. Elding Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 20/10 - 07 / 4 1640 25,4a 253
Annett S. Gulbrandsen /Askim B. Goop Färjestad 0 22/9 - 02 / 9 2180 br 95
L. Kolle Annett S. Gulbrandsen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 09/9 - 04 / 9 2100 27,0a 326
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 27/8 - 01 / 6 2100 28,6a 68
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -7 -0 -1 -2 -4 -39 000
Silviana 5 Plass 97 000
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 11 2160 35,9 341
e. Uldina v. Elding J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 03/9 - 03 / 10 2100 32,7a 226
Ivar Henriksen /Brumunddal J. Kvikstad Biri Travbane 6 15/9 - 05 / 12 1609 27,4a 302
D. Dalen Ivar Henriksen J. Kvikstad Biri Travbane 4 11/8 - 04 / 12 2120 30,2 62
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Kvikstad Biri Travbane 4 28/7 - 06 / 4 2100 29,2a 179
6 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -30 000 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -25 000
Faste Jerva 6 Plass 142 000
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven L. Kolle Biri Travbane 4 28/10 - 03 / 3 2100 31,0a 68
e. Faste Eldina v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 2 2100 29,7a 158
Steffen Halvorsrud-Jon Lien L. Kolle Momarken Travbane 2 09/10 - 06 / 2 2140 31,2a 269
V. Hop Geir Kihle (T) V. Hop Bjerke Travbane - 11/4 - 02 / 4 2160 dg 157
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 4 02/4 - 01 / 7 2140 31,6a 73
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -3 -1 -2 -35 500
Skjeggejomi 7 Plass 79 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden A. Stensen Biri Travbane 0 30/9 - 03 / 7 2100 32,6a 394
e. Skjeggeblessa v. Braute O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 15 2160 30,7 302
Marianne Mølmen /Gjøvik O. Mikkelborg Biri Travbane 4 27/7 - 03 / 4 2100 30,8a 232
A. Stensen Marianne Mølmen O. Mikkelborg Biri Travbane 2 13/7 - 04 / 11 2120 30,8 117
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 3 27/6 - 01 / 6 1640 28,9 167
8 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -25 000 2018: -16 -2 -3 -1 -2 -71 000
Odin Faks 8 Plass 153 500
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) T. Fløysand Momarken Travbane 2 11/11 - 04 / 15 2160 30,5 61
e. Perla Mi v. Moe Odin T. Fløysand Momarken Travbane 2 04/11 - 04 / 3 2140 29,8 112
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Fløysand Momarken Travbane - 30/10 - 04 / 11 2160 dg 97
T. Fløysand Martine Wessel (T) O. Østre Bjerke Travbane 1 24/10 - 04 / 1 2140 31,2 305
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek A. Valstad Klosterskogen Travbane - 13/9 - 04 / 1 2100 dg 447
9 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -21 000 2018: -13 -3 -1 -2 -3 -112 500
Sikvelands Bork 9 Plass 133 500
4 år BORKET V v.Bork Odin A. Valstad Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 02 / 1 2100 30,5 303
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Robertsen Momarken Travbane 4 04/11 - 04 / 1 2140 31,0 39
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Biri Travbane 1 13/10 - 03 / 4 2100 29,8a 203
A. Hagmann Jon Magne Vik A. Valstad Momarken Travbane 6 09/10 - 06 / 5 2140 31,5a 87
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane 3 26/9 - 03 / 4 1640 28,7 48