<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
LAJE og FELLESKJØPET AVD. LENA's LØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-2 Plass : 6-10-2

1 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500
Myhreng Trym 2100 1 Plass 14 500
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 11/11 - 08 / 7 2140 37,1 89
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven K. Johansen Biri Travbane 4 30/9 - 07 / 9 2100 36,9 62
Kjersti Skofsrud /Trøgstad Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 18/9 - 07 / 8 2140 36,6 g 76
Å. Tengsareid Trond Skofsrud (T) T. Skofsrud Biri Travbane 0 24/8 - 09 / 5 2100 38,6 g 108
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Skofsrud Jarlsberg Travbane P 13/8 - 21 / 2 2120 37,4 P
2 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 474 2018: -6 -2 -0 -2 -2 -38 000
Granli Scott 2 Plass 43 474
5 år BORKET V v.Tangen Scott K. Brenden Biri Travbane 1 09/11 - 09 / 4 2100 37,0 92
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden K. Brenden Momarken Travbane 7 30/10 - 08 / 6 2140 38,6 278
Finn Gjems /Granli K. Brenden Biri Travbane 5 30/9 - 07 / 2 2100 38,1 158
K. Brenden Finn Gjems K. Brenden Biri Travbane P 24/8 - 20 / 3 2100 38,6 g P
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Biri Travbane N 15/7 - 20 / 4 2100 43,4 N
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 491
Solør Odin 3 Plass 4 491
4 år MØRKBR V v.Bork Odin D. Aarum Färjestad - 05/11 - 08 / 9 2140 dg 322
e. Solør May v. Bokli Balder D. Dalen Biri Travbane 8 19/10 - 08 / 8 2100 38,6 184
Stall Elvestad D. Dalen Biri Travbane 7 30/9 - 07 / 1 2100 38,3 241
B. Steinseth Trond Erik Hagen E. Høitomt Momarken Travbane P 17/7 - 20 / 4 2160 43,1 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 15/11 - 20 / 1 1640 48,7 B
4 2019: -12 -1 -0 -0 -6 -23 995 2018: -10 -0 -0 -1 -3 -10 491
Briskeby Stjernen 4 Plass 37 986
5 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Drammen Travbane 7 22/10 - 09 / 1 2100 37,6 g 123
e. Briskebyrappa v. Rappfot G. Austevoll Årjäng - 07/10 - 01 / 5 2140 dg 461
Børre Knutsen /Bodø O. Østre Biri Travbane - 09/3 - 08 / 5 2100 dg 394
O. Østre Merete Viksås O. Østre Drammen Travbane 12 20/12 - 07 / 9 2100 44,5 g 185
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane - 05/12 - 08 / 3 2140 dg 107
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
S.K.'s Nordstjerne 5 Plass 6 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven T. Lindbak Momarken Travbane P 11/11 - 20 / 6 2160 40,0 P
e. Demi v. Alm Silver T. Lindbak Biri Travbane - 31/8 - 24 / 3 2100 dgpp N
Cathrin Sandsengen-Ronny Sandsengen K. Roe Klosterskogen Travbane 06/10 - 21 / 2 1700 55,3 g B
D. Dalen Trond Lindbak (T) K. Roe Klosterskogen Travbane 15/9 - 20 / 6 1720 53,7 B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
6 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000
Oliver Viking 6 Plass 23 000
4 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Biri Travbane - 16/11 - 03 / 3 2100 dg 257
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane 7 24/10 - 09 / 1 2140 36,4 g 76
Terje Limoseth /Bybrua E. Holm Biri Travbane P 31/8 - 24 / 2 2100 37,9 P
E. Høitomt Erland Holm (T) E. Holm Biri Travbane 11/8 - 23 / 5 2100 51,1 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Holm Biri Travbane 23/7 - 22 / 1 2100 54,5 B
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500
Prins Gilbert 7 Plass 4 500
12 år SVART V v.Engli Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 4 19/10 - 08 / 3 2100 37,3 g 288
e. Bestul Stjerna v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 6 30/9 - 07 / 5 2100 38,1 g 223
Gudbrand O. Skiaker /Jaren B. Steinseth Biri Travbane P 31/8 - 24 / 5 2100 38,0 g P
O. Mikkelborg Gudbrand O. Skiaker O. Østre Bjerke Travbane - 07/11 - 22 / 3 2160 dgpp N
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Wollebæk Biri Travbane N 26/10 - 20 / 11 2120 53,8 g N
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -6 -15 000
Effy 2120 1 Plass 20 000
6 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Holm Biri Travbane 7 30/9 - 08 / 2 2100 37,5 g 376
e. Ellykke v. Bokli Balder G. Gundersen Biri Travbane 0 17/8 - 03 / 1 2100 36,0 232
Åge R. Haugen /Brumunddal M. Gundersen Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 2 2100 39,6 391
G. Gundersen Åge R. Haugen G. Austevoll Momarken Travbane 4 06/3 - 07 / 8 2140 35,9 183
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Biri Travbane 9 23/2 - 08 / 13 2120 35,8 954
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -11 500
Kringlers Tor 2 Plass 13 500
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) L. Kolle Biri Travbane 6 28/10 - 02 / 2 2100 35,2 g 298
e. Vikenmai v. Spang Best G. Austevoll Drammen Travbane 6 22/10 - 09 / 2 2100 36,0 g 129
Elin Andersgård Helle-Terje Helle G. Austevoll Biri Travbane 8 06/4 - 08 / 7 2120 39,9 63
L. Kolle Elin Andersgård Helle G. Austevoll Biri Travbane 3 23/3 - 07 / 12 2100 37,9 119
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 15/9 - 20 / 4 2120 39,3 P
10 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -58 000
Solmyr Arvid 2140 1 Plass 63 000
4 år BRUN V v.Hellin Faxen V. Hop Biri Travbane 1 16/11 - 03 / 6 2120 32,0 25
e. Norheim Odine v. Moe Odin V. Hop Biri Travbane 1 28/10 - 02 / 6 2100 34,3 14
Team Arvid E. Høitomt Biri Travbane 1 30/9 - 07 / 12 2100 34,6 55
V. Hop Geir Kihle (T) V. Hop Bjerke Travbane P 08/8 - 21 / 2 2140 38,2 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
11 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -10 401 2018: -10 -1 -0 -3 -4 -37 000
Spang Remina 2 Plass 70 401
7 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld I. Mysen Drammen Travbane 1 08/11 - 02 / 1 2100 33,6a 145
e. Tullmi v. Spang Best I. Mysen Momarken Travbane 3 08/5 - 08 / 9 2160 32,9 130
Iselin Mysen-Marinus A. Beck G. Austevoll Momarken Travbane 6 02/4 - 04 / 13 2180 34,2 185
I. Mysen K. Johansen Bjerke Travbane - 01/3 - 07 / 7 2100 dg a 174
Svart, røde ermer&sidef,gule ruter,rek K. Johansen Biri Travbane 3 16/2 - 08 / 8 2140 33,0 130
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -1 -0 -7 -23 023
Balder Tøffen S.K.* 3 Plass 56 288
7 år MØRKBR V v.H.G. Balder P. Thuresson Drammen Travbane 2 08/11 - 02 / 5 2100 33,7a 118
e. Spikelin v. Spikeld P. Thuresson Drammen Travbane 5 22/10 - 09 / 11 2140 34,0 103
Sverige P. Thuresson Åmål 5 14/10 - 02 / 3 2100 33,0 g 333
P. Thuresson P. Thuresson Momarken Travbane 4 02/10 - 02 / 1 2160 33,1 573
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Momarken Travbane 6 23/9 - 08 / 1 2160 33,4 415
13 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -17 000 2018: -7 -2 -1 -1 -3 -54 500
Nord Sjur 4 Plass 71 500
5 år SVART V v.Lome Elden J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 6 2160 32,8 63
e. Nydelig v. Pål Even J. Kvikstad Biri Travbane 1 17/8 - 03 / 7 2100 32,7 59
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Biri Travbane 2 10/8 - 08 / 1 2100 39,7 g 31
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Momarken Travbane 4 10/7 - 07 / 3 2140 35,2 78
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane P 29/6 - 21 / 2 2100 38,3 P
14 2019: -9 -1 -1 -2 -3 -43 500 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -25 833
Lannem Hera 5 Plass 92 333
5 år SVART HP v.Åsajerven K. Skrugstad Biri Travbane 5 16/11 - 08 / 3 2120 35,0 125
e. Lannem Frida v. Alm Viktor K. Skrugstad Biri Travbane 0 09/11 - 08 / 7 2120 br 365
Stall Soltun K. Skrugstad Biri Travbane 4 05/10 - 08 / 7 2120 32,4 356
K. Skrugstad K. Skrugstad Romme 3 11/8 - 02 / 1 2140 34,0 158
lysblå m/gullseler M. Gundersen Biri Travbane 5 22/7 - 03 / 8 2120 32,3 141