<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:05 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Evander 1640 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Horgen Tore O. Reime Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 7 1660 09,4 N
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll
Kai Egil Olseng /Skjeberg
O. Østre
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ramstad Frekken 2 Plass 0
2 år BRUN H v.Norheim Faksen G. Gundersen Bjerke Travbane 05/9 - 20 / 7 1660 02,9 B
e. Lia Topsa v. Braute
Stall Frekken
G. Gundersen Andreas Opheim (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rive Trolla 3 Plass 0
2 år BRUN HP v.Fjord Jerven L. Kolle Bjerke Travbane 12/9 - 20 / 10 1660 59,0 g B
e. Førlands Trolla v. Järvsöfaks (S)
Inger-Johanne Grelland /Torød
V. Hop Geir Kihle (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lesja Tara 4 Plass 0
2 år SVART HP v.Norheim Faksen
e. Spik Tara v. Spikeld
Stall Årgangstopp
L. Kolle Geir Kihle (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Pålly 5 Plass 0
2 år BORKET HP v.Smedheim Solan M. Gundersen Biri Travbane 22/7 - 21 / 1 2100 55,8 B
e. Spik Pålly v. Spikeld
Cathrine Stikbakke-Dag Stikbakke
M. Gundersen Cathrine Stikbakke
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mo Mio 1660 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Åsajerven T. Bronken Biri Travbane 24/8 - 23 / 2 2100 59,6 B
e. Schudona v. Spikeld
Jega Holding AS /Frekhaug
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Krem Tora 2 Plass 0
2 år BORKET HP v.Lome Brage M. Sørvik Bjerke Travbane 12/9 - 21 / 11 1660 03,1 g B
e. Krem Eva v. Krembest
Tore Gislerud /Vestfossen
E. Høitomt Martine O. Sørvik (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torø Teddy 3 Plass 0
2 år BRUN H v.Dotterud Teddy K. Lunde Bjerke Travbane 12/9 - 20 / 12 1660 00,5 g B
e. Lynlill v. Spang Best
Marit Lundby /Tangen
K. Lunde Jo Lunde
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skøy Oda 4 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Moe Odin E. Schem Jarlsberg Travbane 14/9 - 22 / 5 2120 51,7 B
e. Skøylill v. Ravn Jahn
Øystein Dale /Ås
E. Schem
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Ternar 5 Plass 0
2 år BRUN H v.Særpefanten
e. Slogum Il v. Ilmin
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe