<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
GUNNAR BRATBERGS LØP
MAX 400 POENG - DATOLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 420.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-4 Plass : 5-7-4

1 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 698 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ilikeitlikethat* (S) 2100 1 Plass 312 059
7 år SVARTBRUN H v.Crazed* (US) H. Rudqvist Rättvik 4 29/9 - 06 / 1 1640 15,2a 35
e. Dido Hanover* (US) v. Andover Hall* (US) R. Arnerløf Färjestad 0 10/9 - 09 / 2 2140 15,7a 383
Sverige P. Johansson Örebro 7 18/6 - 03 / 11 1609 14,0ag 411
P. Nilsson Per C. Johansson (T) M. Hultman Årjäng 0 01/6 - 05 / 1 1640 12,8a 162
Svart, rött axelp, vitt bröstband; röd P. Johansson Färjestad P 09/4 - 50 / 4 2140 20,0 P
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -17 -2 -0 -1 -3 -95 000
Skylander Hill 2 Plass 339 000
6 år MØRKBR H v.Thai Tanic O. Østre Bjerke Travbane - 14/11 - 04 / 4 2100 dg a 178
e. Glady L. v. Buvetier D'aunou* (FR) O. Østre Biri Travbane 0 05/10 - 03 / 7 1609 15,7a 149
Per Øyvind Hoksrud /Sundebru V. Hop Bjerke Travbane 0 08/9 - 05 / 5 2100 17,2a 148
O. Østre Jan-Arne Raab (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 6 2100 br ag 452
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 5 08/8 - 03 / 3 1609 13,5a 114
3 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -14 736 2017: -4 -0 -1 -1 -0 -10 665
Torps Chivas* (S) 3 Plass 364 943
12 år LYSBRUN V v.Victory Party (US) D. Karlsson Åby 1 10/11 - 02 / 7 2140 16,2a 429
e. Twinkel Star* (S) v. Desert Night (US) M. Ivarsson Örebro 8 25/10 - 07 / 3 2100 15,6a 617
Sverige P. Nilsen Bjerke Travbane 0 15/10 - 03 / 5 2100 15,4a 296
E. Rennesvik Dan R. Carlsson N. Stenquist Åmål 0 12/8 - 08 / 3 2080 16,6a 100
Blå, rött bröstband; blå P. Ådefors Färjestad 0 28/5 - 06 / 9 2140 16,1a 258
4 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -22 000 2018: -16 -1 -2 -3 -6 -142 000
Andova 4 Plass 372 500
8 år SVART HP v.Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 03/11 - 03 / 4 2140 15,7 904
e. Prestige November (DE) v. General November (DE) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 06 / 1 1700 16,4a 131
Lars Christian Larsen-Cecilie Jensen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 15/10 - 03 / 11 2100 14,9a 336
Å. Tengsareid Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 06 / 7 1700 14,4a 180
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 12/5 - 07 / 1 2100 14,2a 385
5 2018: -9 -1 -0 -0 -4 -33 500 2017: -12 -3 -2 -1 -2 -114 500
J.C. Royale 5 Plass 407 500
8 år RØD V v.Super Photo Kosmos* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 14/11 - 04 / 1 2100 16,1a 81
e. Jenny Pierji (FR) v. Biesolo* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 24/10 - 08 / 14 2100 14,7a 111
Marianne Dæhlen-Tormod Dæhlen K. Johansen Bjerke Travbane 4 10/10 - 06 / 6 2100 14,6a 337
G. Austevoll Erland Holm (T) E. Holm Biri Travbane - 30/9 - 06 / 7 2100 dg a 266
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Johansen Bjerke Travbane 4 12/9 - 08 / 10 2100 15,0a 521
6 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -18 -0 -3 -2 -7 -59 491
The Secret Light (DK) 6 Plass 394 912
9 år BRUN V v.Great Challenger (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 06/11 - 05 / 4 2100 dg a 49
e. Frk. Supergill (DK) v. Supergill* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 06 / 11 1700 16,1a 183
Hegna Maskin AS /Stathelle E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/10 - 03 / 4 2100 14,8a 58
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) M. Gundersen Biri Travbane 4 30/9 - 06 / 9 2100 15,6a 202
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Kontio Färjestad 0 13/8 - 06 / 8 3160 17,1 200
7 2019: -7 -1 -0 -0 -2 -23 000 2018: -17 -0 -7 -0 -5 -95 000
Tracy Kronos (IT) 7 Plass 413 264
7 år BRUN HP v.Raja Mirchi* (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 17/10 - 06 / 7 2100 15,3a 225
e. Mythical Kronos* (IT) v. Yankee Glide* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 02/10 - 05 / 11 2140 16,4a 165
Kjell Skatvedt /Sandefjord Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 22/9 - 02 / 4 2140 15,9ag 80
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 14/9 - 04 / 7 2100 14,5a 317
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 2 19/7 - 05 / 7 2100 15,0a 27
8 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -12 058
Gassman's Evert* (S) 8 Plass 366 832
10 år SVARTBRUN V v.Finish* (FI) D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/10 - 08 / 12 2100 18,4ag 876
e. Nola Broline* (S) v. Homesick (US) O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 06 / 10 2100 15,7a 387
Sverige K. Malmin Bjerke Travbane 4 18/9 - 05 / 10 2100 15,3a 170
D. Dalen Trond Anderssen (T) D. Dalen Biri Travbane 5 31/8 - 02 / 2 2100 15,9a 528
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 6 13/8 - 03 / 7 2100 16,0a 214
9 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 348
Urlo Spritz (IT) 9 Plass 343 600
6 år BRUN V v.Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 06/11 - 04 / 8 1609 14,5a 144
e. My Fair D.L. (IT) v. Toss Out* (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 24/10 - 08 / 10 2100 15,3a 527
Finntack R&D AS /Vinterbro K. Malmin Biri Travbane 0 19/10 - 01 / 6 1620 14,3 719
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 25/6 - 04 / 8 2100 16,2a 381
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Pistone San Siro 0 04/2 - 04 / 2 1650 15,5a 142