<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
V5-3
DD-1
STEGGBESTS LØP (GRUNNLAGSFORDEL HOPPER)
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 410.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 500.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-9 Plass : 6-5-9

1 2019: -6 -0 -1 -2 -2 -54 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -361 550
Mine 2100 1 Plass 510 604
6 år SVART HP v.Lome Elden E. Rennesvik Biri Travbane 5 13/10 - 06 / 13 2140 27,9 240
e. Minti v. Minpil D. Aarum Färjestad 1 22/9 - 02 / 5 2160 26,1 60
Hovel Helmen /Gran D. Aarum Romme 3 14/9 - 03 / 3 1640 27,6a 25
D. Dalen Hovel Helmen (A) D. Dalen Biri Travbane 2 24/8 - 02 / 3 1609 26,6a 29
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Alsen Gävle 3 18/8 - 12 / 11 2140 27,0a 48
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -6 -2 -1 -7 -227 000
Mietor 2 Plass 399 000
6 år MØRKBR V v.Alm Viktor G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 05 / 3 2100 30,1a 239
e. Troll Mie v. Spikeld G. Austevoll Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 4 2100 28,9 g 372
Kjell Løvdal /Vegårshei G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 2 2140 26,5a 368
E. Høitomt Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Momarken Travbane 5 23/9 - 01 / 4 2140 28,5a 99
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 1 12/9 - 01 / 2 2600 29,8a 23
3 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 3 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 1 31/10 - 08 / 1 2100 26,4a 69
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 0 13/10 - 07 / 8 2640 27,6 543
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Hagmyren 4 15/9 - 08 / 1 2140 25,8 78
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 02/9 - 06 / 7 1609 23,8a 28
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 01 / 1 2609 27,5a 76
4 2018: -9 -0 -2 -1 -1 -32 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Våler Flaks 4 Plass 398 500
9 år MØRKBR V v.Stjerne Faks B. Humborstad Biri Travbane 0 30/9 - 05 / 1 1609 26,6a 378
e. Dally Jerka v. Lund Jerker B. Humborstad Momarken Travbane 0 18/9 - 05 / 9 2140 29,2ag 439
Gudmundur A. Arnason /Grinder K. Johansen Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 9 2100 28,5a 830
H. Eggen Gudmundur A. Arnason K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 06 / 8 1609 26,2ag 274
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek K. Johansen Bjerke Travbane 3 09/5 - 08 / 2 2100 25,9a 474
5 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -25 000 2018: -19 -5 -3 -1 -3 -329 620
Kiro Bia Balderina 5 Plass 640 120
8 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Momarken Travbane 5 11/11 - 06 / 8 2140 28,9ag 161
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 9 1609 26,5ag 60
Stall Ki-Ro B. Steinseth Biri Travbane 1 13/10 - 05 / 3 2100 26,8a 211
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 30/9 - 05 / 11 1609 26,6a 53
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Frick Romme 1 14/9 - 03 / 8 1640 27,5a 89
6 2018: -13 -7 -3 -1 -0 -309 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bossum Faksen 6 Plass 459 666
9 år MØRKBR H v.Voje Faks J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 11/11 - 06 / 7 2140 28,7a 23
e. Fjell Lappa v. Pål Even O. Kjenner Biri Travbane 1 13/10 - 08 / 2 2100 27,7 64
Ole-Jonny Hansen /Manstad O. Kjenner Bjerke Travbane 2 08/9 - 06 / 10 2100 25,5a 67
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 03 / 5 2100 27,0 40
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Momarken Travbane - 30/6 - 04 / 15 2160 dg 22
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 7 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Romme 5 03/11 - 08 / 5 2140 26,5 127
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 1 17/10 - 09 / 4 2140 27,3 53
Stall Ida Christine A. Akselsen Årjäng 1 07/10 - 07 / 6 2140 25,7 37
A. Akselsen Per Gunnar Roos B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 13/8 - 01 / 8 2609 dg a 47
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 01 / 1 2100 26,3a 32
8 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 8 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks T. Solberg Bjerke Travbane - 14/11 - 03 / 6 2140 dg 165
e. Komnes Sol v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 3 31/10 - 05 / 2 2140 28,1 79
Merete Viksås /Roa O. Kylin-Blom Gävle 0 25/10 - 10 / 1 1640 31,4ag 32
T. Solberg Merete Viksås O. Østre Biri Travbane 3 13/10 - 05 / 4 2100 26,9a 34
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Årjäng 5 07/10 - 07 / 8 2160 25,4 174
9 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 9 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Gävle 1 25/10 - 10 / 2 1640 26,0a 48
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Bergsåker 2 28/9 - 04 / 8 1640 25,5a 142
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Bergsåker 0 28/9 - 10 / 12 2180 29,8 g 31
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 23/9 - 05 / 3 2140 28,0a 104
burgunder m/gul hestesko & to ermringe K. Malmin Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 11 2160 29,3 g 130
10 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -16 -1 -3 -2 -4 -75 745
Hvatt Ronja 10 Plass 462 123
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Bjerke Travbane 0 14/11 - 03 / 4 2140 27,5 347
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 04 / 2 2100 28,4a 112
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Biri Travbane 0 13/10 - 05 / 9 2100 27,9a 189
P. Hvattum P. Hvattum Biri Travbane 0 05/10 - 05 / 1 1609 26,4ag 38
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 01 / 1 1609 23,2a 64
11 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 11 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 6 2140 30,6a 386
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Bjerke Travbane 2 31/10 - 08 / 9 2100 27,1a 380
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Momarken Travbane 3 18/9 - 05 / 3 2140 28,5a 329
T. Lindbak T. Lindbak Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 09 / 10 2500 30,2a 246
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Biri Travbane 0 17/8 - 01 / 3 2100 27,9a 185
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -5 -3 -0 -7 -200 360
Vollanfaks* (S) 12 Plass 414 139
8 år SVART V v.Järvsöfaks (S) P. Nilsen Momarken Travbane 2 11/11 - 06 / 5 2140 28,5ag 33
e. Vollanfrøkna* v. Elding P. Nilsen Bjerke Travbane 5 17/10 - 09 / 15 2160 26,9 52
Sverige P. Nilsen Årjäng 6 07/10 - 07 / 12 2160 25,4 160
P. Nilsen P. Nilsen Åmål 5 29/7 - 04 / 3 2480 29,4ag 68
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Årjäng - 14/7 - 07 / 3 2140 dg g 95