<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
BAUS PJOKKENS LØP

Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-3-1 Plass : 9-3-1

1 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -14 -1 -3 -4 -4 -76 947
Voje Eld 2140 1 Plass 119 447
5 år SVART V v.Spikeld V. Hop Drammen Travbane 2 08/11 - 01 / 3 2100 31,1a 24
e. Voje Lykka v. Lykkebron* V. Hop Bjerke Travbane 2 24/10 - 04 / 7 2140 31,2 26
Marit Bø-Espen Bakka V. Hop Klosterskogen Travbane - 24/9 - 06 / 9 1700 dg a 17
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 02/9 - 07 / 5 1609 27,1a 21
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 01 / 6 2100 31,1a 198
2 2018: -15 -1 -3 -0 -7 -63 211 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -10 842
Tusse Faks 2 Plass 74 053
6 år HUSKBRUN H v.Voje Faks J. Mjølnerød Romme 5 16/11 - 10 / 7 2160 30,3 62
e. Hjelset Sofi v. Pål Even O. Kjenner Färjestad 6 05/11 - 05 / 6 2640 32,2 68
Terje Edh /Lillestrøm J. Mjølnerød Drammen Travbane 5 22/10 - 01 / 2 2140 31,8 56
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 12/9 - 03 / 10 2160 br g 158
burgunder m/gul hestesko & to ermringe T. Horpestad Årjäng 4 07/9 - 08 / 5 2160 30,6 54
3 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 3 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks S. Ruud Momarken Travbane 5 04/11 - 04 / 4 2140 31,0 86
e. Marthe Røder v. Røder E. Høitomt Bjerke Travbane 4 24/10 - 04 / 10 2140 31,3 146
Rune Wilberg-Trine Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 2 10/10 - 04 / 2 1640 28,9 81
E. Høitomt Rune Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/10 - 01 / 2 2140 32,4 96
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 5 30/9 - 03 / 11 2100 31,0a 446
4 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 4 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Bjerke Travbane 0 14/11 - 06 / 3 2140 31,2 1317
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 6 1609 dg a 791
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Momarken Travbane 4 18/9 - 01 / 3 2140 30,8a 206
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Bjerke Travbane 6 05/9 - 02 / 6 2160 31,0 g 402
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 01 / 3 2100 31,7a 314
5 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 5 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Momarken Travbane 6 11/11 - 04 / 3 2140 31,8 g 58
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Biri Travbane 0 28/10 - 03 / 4 2100 31,7ag 226
Stall Ida Christine B. Steinseth Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 04 / 1 1700 31,6ag 55
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Biri Travbane 0 30/9 - 03 / 10 2100 31,0a 102
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 11 2160 31,4 g 219
6 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 6 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Momarken Travbane 1 11/11 - 04 / 12 2160 30,4 110
e. Arien v. Lome Elden H. Tvedt Bergen Travpark 0 27/10 - 04 / 4 2120 32,5 g 514
Team Alle Skal Få T. Solberg Biri Travbane 2 13/10 - 03 / 2 2100 30,4a 52
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/8 - 09 / 8 2100 32,3a 375
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Aarum Årjäng 6 14/8 - 06 / 11 2160 33,1 g 195
7 2019: -5 -0 -2 -0 -3 -27 000 2018: -14 -1 -0 -0 -6 -34 991
Føynland Lykke 7 Plass 115 991
5 år SVART HP v.Moe Odin G. Flåten Momarken Travbane 4 11/11 - 02 / 2 1660 31,9 117
e. Lannem Siv v. Alm Viktor G. Flåten Bjerke Travbane 6 10/10 - 04 / 1 1640 29,4 316
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Drammen Travbane 7 04/10 - 04 / 5 1700 30,2ag 284
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 11 1700 30,5a 198
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 5 1609 29,6a 135
8 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -44 000
Årdals Lise 8 Plass 106 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Drammen Travbane - 08/11 - 01 / 2 2100 dg a 64
e. Nattens Dronning v. Sjefen H. Holm Bjerke Travbane 3 31/10 - 09 / 7 1640 29,8 g 45
Nina Bakken-Andreas Solbrekke H. Holm Biri Travbane 1 19/10 - 05 / 5 2100 31,4 g 73
H. Holm Nina Bakken (A) B. Steinseth Bjerke Travbane - 26/9 - 03 / 1 1640 dg 153
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 5 20/9 - 01 / 7 1609 29,4ag 289
9 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -31 000 2018: -14 -4 -5 -2 -2 -172 000
Vital Vinter 9 Plass 203 000
4 år BRUN V v.Moe Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 3 14/11 - 01 / 9 1640 30,2 g 61
e. Vital Sjanell v. Elding G. Austevoll Momarken Travbane 1 30/10 - 04 / 3 2140 33,0 79
Stall Vital Vinter D. Dalen Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 1 2140 32,5 g 58
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 01/10 - 02 / 1 2100 30,9a 57
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Løvdal Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 02 / 7 2100 31,5ag 18
10 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 401 2018: -15 -1 -1 -5 -6 -67 736
Gråberg Jokern 10 Plass 84 137
5 år MØRKBR H v.Joker Elden G. Austevoll Momarken Travbane 2 04/11 - 01 / 5 2140 33,1ag 68
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo O. Kjenner Drammen Travbane 4 22/10 - 01 / 3 2140 31,6 g 25
Anne-Lise Enger /Reinsvoll O. Kjenner Momarken Travbane 8 23/9 - 08 / 10 2180 34,0 g 86
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Bjerke Travbane 4 12/9 - 03 / 7 2140 32,4 332
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Drammen Travbane 1 06/9 - 03 / 9 2100 32,0a 100
11 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 11 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten G. Austevoll Drammen Travbane 3 08/11 - 01 / 6 2100 31,2ag 46
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Drammen Travbane - 22/10 - 01 / 7 2160 dg 43
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 4 1700 dg a 161
J. Bjerring J. Bjerring Biri Travbane 6 30/9 - 03 / 1 2100 31,0ag 160
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Biri Travbane 4 16/9 - 04 / 4 2120 31,8 59
12 2018: -6 -3 -1 -0 -0 -53 000 2017: -5 -2 -1 -1 -0 -42 000
Kjekk Pila 12 Plass 95 000
14 år BRUN HP v.Skøiar G. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/11 - 01 / 5 1640 28,7 18
e. Kjekk Sølvi v. Grans Trygg G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/10 - 01 / 3 1609 28,0a 46
Jens Hæreid Jacobsen /Brandbu H. Holm Bjerke Travbane 1 03/1 - 04 / 7 2140 32,1 57
G. Gundersen Jens Hæreid Jacobsen H. Holm Bjerke Travbane 2 20/12 - 02 / 1 2140 33,5 47
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Holm Drammen Travbane 3 05/12 - 03 / 1 2100 31,9 g 51