Neste løp >>>
Start ca kl. 18:10 V4-1
GILLE BAUSAS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 16.001 kr.
For 3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-3 Plass : 8-1-3

1 2019: -5 -0 -1 -2 -1 -30 000 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -38 500
Linntilla 2140 1 Plass 68 500
7 år BORKET HP v.Mediaas Odin D. Dalen Momarken Travbane - 11/11 - 08 / 1 2140 dg 38
e. Moshus Linn v. Slogum Bjørn D. Dalen Momarken Travbane 2 30/10 - 08 / 11 2140 36,5 g 377
Christine Masser-Thomas Enhuus D. Dalen Momarken Travbane P 02/10 - 20 / 6 2160 38,3 P
V. Hop Christine E. Masser
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000
Holen Mai 2 Plass 28 500
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy O. Østre Momarken Travbane 7 11/11 - 08 / 12 2160 36,4 243
e. Hongslo Jossa v. Rigel Jo C. Hande Momarken Travbane P 19/8 - 20 / 5 2160 38,7 P
Christina A. Hande-Emilie B. Hande E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 08 / 6 2100 34,7 460
O. Østre Christina A. Hande (A) E. Gravdal Momarken Travbane 7 20/6 - 07 / 9 2160 37,6 593
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Gravdal Klosterskogen Travbane 7 15/6 - 08 / 9 2120 35,3 1343
3 2018: -8 -0 -1 -2 -4 -25 500 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Santer 3 Plass 27 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 04/11 - 07 / 3 2160 39,1 g 62
e. Santi v. Moe Odin P. Midtfjeld Biri Travbane 2 28/10 - 02 / 8 2100 34,7 818
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Kongsvinger Travbane 8 04/7 - 01 / 3 1600 36,9 259
P. Midtfjeld Trygve Bjørge K. Johansen Biri Travbane 4 15/6 - 02 / 9 2100 36,0 219
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Sem Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 08 / 9 2100 40,8 g 570
4 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 886 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulven Tine 4 Plass 13 886
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Momarken Travbane 8 11/11 - 08 / 11 2160 37,0 g 258
e. Ulvendokka v. Skøiar C. Eskilsson Romme 4 26/10 - 02 / 7 1640 33,4 g 472
Thorstein Roen /Grindvoll A. Stensen Biri Travbane 3 19/10 - 08 / 2 2100 37,2 339
B. Steinseth O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 07 / 8 2100 40,0 g 186
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj E. Høitomt Momarken Travbane 7 18/9 - 07 / 9 2140 37,5 208
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -17 000
Turbo Teddy 2160 1 Plass 17 000
4 år SVART V v.Dotterud Teddy T. Solberg Momarken Travbane 4 11/11 - 08 / 14 2160 35,3 g 88
e. Rapp Hege v. Pål Even L. Kolle Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 3 2100 dg 96
Christine Johannessen-Erik Gunnar Hansen O. Østre Kala Landbane - 12/8 - 01 / 1 1900 dg 80
L. Kolle Christine Johannessen O. Østre Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 02 / 2 2100 33,1a 459
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 7 29/6 - 08 / 13 2120 33,5 g 200
6 2019: -3 -0 -3 -0 -0 -32 000 2018: -7 -3 -2 -0 -0 -106 417
Tangen Tøff 2 Plass 138 417
4 år SVART V v.Åsajerven J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 02 / 2 2100 30,4a 24
e. Tangen Rikke v. Elding C. Kjenner Årjäng 0 14/8 - 06 / 5 2140 36,1 35
Signe Kvaale Nilsen-Gun Strandberg J. Mjølnerød Årjäng 2 07/8 - 08 / 10 2160 30,4 54
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 10/7 - 07 / 7 2140 34,5 26
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane P 12/6 - 20 / 5 2160 39,8 P
7 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 3 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Drammen Travbane 3 08/11 - 02 / 6 2100 33,8a 68
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/10 - 02 / 5 2100 35,9a 61
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 04 / 11 2120 33,3 g 57
E. Høitomt Bent Olav Wigdal P. Sem Drammen Travbane 5 22/9 - 03 / 3 2100 34,2 94
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 6 31/8 - 01 / 3 2100 33,2 155
8 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -23 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -42 000
Stjerne Kos 4 Plass 65 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 04 / 7 2100 34,0 13
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin E. Høitomt Forus Travbane 2 04/9 - 01 / 6 2060 32,2 33
Cay Normann Hovstad /Grendi D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 08 / 8 2100 34,8 g 24
D. Dalen Cay Normann Hovstad A. Berås Sørlandets Travpark P 11/7 - 20 / 4 2160 35,0 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 25/9 - 24 / 3 2140 49,3 g B
9 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -26 000 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -45 000
Bjørnemyr Tore 5 Plass 71 000
4 år LYSBRUN H v.Horgen Tore G. Gundersen Biri Travbane 2 16/11 - 03 / 12 2120 32,3 409
e. Bjørnemyr Fresa v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 2 24/10 - 09 / 8 2160 33,0 40
Stall Tore På Sporet G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 07 / 3 2100 35,0 17
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 9 2180 32,8 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 12/7 - 20 / 3 1660 47,7 g B
10 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 6 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven J. Undem Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 08 / 1 2100 34,5 43
e. Frisli Modi v. Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 7 28/9 - 04 / 9 2120 33,6 176
Geir Ole Olsen /Porsgrunn D. Dalen Biri Travbane 5 16/9 - 08 / 9 2100 36,7 154
G. Austevoll Geir Ole Olsen O. Østre Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 02 / 9 2100 33,5 712
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Undem Jarlsberg Travbane 8 05/8 - 08 / 2 2100 39,0 g 127
11 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -11 -30 500
Solør Tobbi 7 Plass 30 500
5 år SVART V v.Skibber M. Gundersen Bjerke Travbane 6 10/10 - 09 / 10 2160 35,4 247
e. Solør May v. Bokli Balder E. Høitomt Biri Travbane 6 30/9 - 08 / 3 2100 37,0 g 74
Stall Elvestad E. Høitomt Bjerke Travbane 6 05/9 - 01 / 7 2160 33,4 176
M. Gundersen Trond Erik Hagen K. Johansen Bjerke Travbane 8 15/8 - 09 / 5 2140 34,3 g 338
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Momarken Travbane 7 17/7 - 03 / 12 2160 34,5 62
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -9 -30 044
Tors Spik* (S) 8 Plass 30 044
4 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 6 13/11 - 02 / 7 2100 34,0ag 130
e. Valle Lisa v. Braute M. Andersson Färjestad 6 05/11 - 08 / 10 2160 35,2 g 239
Sverige K. Johansen Bjerke Travbane 8 05/9 - 01 / 3 2140 36,3 g 249
T. Solberg Thor O. Mikalsen P. Nilsen Momarken Travbane 0 19/8 - 03 / 8 2160 35,6 g 768
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Nilsen Årjäng 8 13/7 - 02 / 9 2160 38,7 401