<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
MOLYNTORAS LØP
DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 295.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-9-2 Plass : 10-9-2

1 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 1609 1 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder J. Hansen Bjerke Travbane 4 14/11 - 07 / 6 2100 27,1ag 253
e. Mirastjerna v. Elding H. Skjoldal Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 9 1609 28,2a 556
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 6 2120 28,2 74
H. Skjoldal H. Skjoldal Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 06 / 10 2100 28,5a 164
hvit m/svarte ermer og vinkel,lilla sø H. Skjoldal Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 06 / 8 2100 28,2a 340
2 2019: -6 -1 -0 -0 -1 -29 000 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -111 652
Spydomann Ø.K. 2 Plass 311 972
6 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Drammen Travbane 7 22/10 - 02 / 8 2120 27,9 g 22
e. Spydhild v. Elding S. Wassberg Biri Travbane 0 13/10 - 07 / 3 2620 br g 192
Morten Langli /Oslo V. Hop Sørlandets Travpark 3 06/10 - 07 / 8 2140 27,4a 125
V. Hop Erik Killingmo (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 09 / 3 2500 28,6a 26
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 5 15/8 - 06 / 1 2100 27,2a 45
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -35 000
Vetle Jon 3 Plass 243 500
8 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 1 1609 28,8a 185
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 6 2100 29,9a 36
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Bjerke Travbane 4 26/9 - 04 / 1 1609 26,1a 96
A. Røren A. Røren Drammen Travbane 5 02/8 - 03 / 1 1700 26,4a 24
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 01 / 7 2100 28,5a 13
4 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 4 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder O. Østre Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 6 1609 28,6a 56
e. Aas Besta v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 3 24/10 - 06 / 2 1609 25,8a 346
Ida Brekke /Voss E. Høitomt Drammen Travbane 0 18/10 - 01 / 8 2100 29,3a 53
E. Høitomt Jan-Arne Raab (T) V. Hop Drammen Travbane 0 30/8 - 04 / 2 2100 29,8a 48
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eilertsen Drammen Travbane 5 19/7 - 03 / 9 1700 26,8a 137
5 2018: -12 -2 -2 -0 -7 -119 599 2017: -12 -3 -2 -2 -3 -92 236
Vangli Lykke 5 Plass 240 590
8 år MØRKBR HP v.Fakse* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 6 24/10 - 06 / 8 1609 26,3ag 305
e. Hornmo Stjerna v. Eng Svarten B. Steinseth Romme 6 12/10 - 05 / 5 1640 27,0 g 35
Anne Elin Hansen /Sørskogbygda U. Eriksson Romme 2 14/9 - 03 / 4 1640 27,6a 82
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 6 24/8 - 03 / 9 1620 28,4 g 56
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj U. Eriksson Bollnäs 4 09/8 - 05 / 4 1640 26,6a 183
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -29 500
Lome Frikk 6 Plass 236 621
8 år SVART V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 24/10 - 06 / 1 1609 26,0a 178
e. Lome Lerka v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 20/9 - 05 / 4 1609 27,8a 72
Vidar Olsen-Mette Iversen Å. Tengsareid Biri Travbane 4 24/8 - 03 / 5 1620 28,3 106
Å. Tengsareid Vidar Olsen Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 02/8 - 03 / 7 1700 27,4a 139
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Rennesvik Drammen Travbane 0 19/7 - 03 / 4 1700 28,4a 40
7 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 7 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin C. Kjenner Bjerke Travbane 6 14/11 - 07 / 9 2100 28,0a 489
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Drammen Travbane 4 22/10 - 02 / 5 2120 27,7 285
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 8 2100 29,3a 840
O. Kjenner Heine Bernhus O. Kjenner Drammen Travbane 6 04/10 - 01 / 4 2100 28,9a 176
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 0 12/7 - 03 / 6 1640 28,0ag 207
8 2019: -8 -0 -3 -0 -2 -33 000 2018: -19 -0 -3 -3 -9 -121 780
Torpa Oda 8 Plass 352 702
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Sørlandets Travpark 5 03/11 - 04 / 15 2180 28,0 467
e. Prinsessa v. Røder G. Austevoll Drammen Travbane 5 22/10 - 02 / 4 2120 27,8 262
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik M. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 12/10 - 03 / 10 2120 28,0 298
A. Akselsen Lovise Mohaugen G. Austevoll Drammen Travbane 2 04/10 - 01 / 5 2100 28,3a 121
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 04 / 9 2120 33,0 259
9 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -69 000 2018: -23 -7 -4 -3 -4 -237 000
Skauga Rasken 9 Plass 371 000
7 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 2 07/11 - 06 / 5 2100 29,6a 66
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 11 1609 26,5a 58
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Bjerke Travbane 1 03/10 - 08 / 3 2100 27,7a 23
A. Christensen A. Christensen Forus Travbane - 15/9 - 03 / 12 2060 dp 80
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 07 / 11 2100 26,5a 27
10 2018: -22 -2 -4 -7 -3 -119 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 10 Plass 261 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 3 07/11 - 06 / 4 2100 29,9a 76
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo E. Killingmo Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 03 / 9 2100 28,5a 119
May Viola Karlsen /Hamar T. Solberg Drammen Travbane 3 18/10 - 01 / 3 2100 28,2a 92
E. Killingmo C. Hande Momarken Travbane 2 02/10 - 08 / 4 2160 31,0 50
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. T. Solberg Bjerke Travbane 0 26/9 - 04 / 10 1609 27,9ag 101