<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
WILLTILLAS LØP
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr., 40 m. ved 780.001 kr., 60 m. ved 900.001 kr.
For 3-15-årige minst 305.001 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-8 Plass : 3-10-8

1 2019: -7 -0 -1 -2 -4 -33 000 2018: -17 -1 -3 -1 -2 -59 000
Arnspik 2140 1 Plass 375 500
10 år BRUN V v.Spikeld V. Hop Sørlandets Travpark - 03/11 - 07 / 1 1640 dg 334
e. Heliblessa v. Braute A. Stensen Bjerke Travbane - 17/10 - 09 / 10 2140 dg 325
Kent Lauritsen /Færvik M. Finsand Sørlandets Travpark 3 22/9 - 01 / 5 2200 28,0 182
E. Høitomt Kent Lauritsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 11/9 - 01 / 1 2140 26,5 444
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 01/9 - 03 / 11 2120 dg 444
2 2019: -8 -2 -2 -1 -2 -96 500 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 2 Plass 473 500
6 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 03/11 - 07 / 5 1640 26,5 g 154
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Bjerke Travbane 6 31/10 - 08 / 12 2100 27,6a 84
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Bjerke Travbane 2 17/10 - 09 / 7 2140 27,4 154
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 6 2140 27,9a 452
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 22/9 - 05 / 7 1609 26,3a 13
3 2019: -4 -2 -0 -0 -2 -45 000 2018: -11 -5 -1 -1 -2 -115 000
Langlands Odin 3 Plass 430 408
6 år MELLOMRØD V v.Moe Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 03/11 - 07 / 4 1640 dg 53
e. Heliblessa v. Braute V. Tjomsland Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 12 2100 26,5ag 68
Team Vinnerskalle S. Birkeland Sørlandets Travpark 1 25/8 - 03 / 13 2160 28,0 51
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) S. Birkeland Forus Travbane 1 21/8 - 03 / 7 2060 27,6 14
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Biri Travbane 2 28/7 - 10 / 4 2100 27,0a 91
4 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 4 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 04 / 3 2100 28,9a 221
e. Gylden Rappa v. Kal Luis T. Fløysand Sørlandets Travpark - 03/6 - 04 / 3 2140 dg 110
Christiane Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Momarken Travbane 5 15/5 - 01 / 4 2140 27,0a 144
T. Fløysand Martine Wessel (T) A. Akselsen Biri Travbane - 06/5 - 06 / 9 2100 dg a 698
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 22/4 - 03 / 13 2140 dg 266
5 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -20 000 2018: -14 -0 -4 -2 -5 -63 500
Will Lita 5 Plass 422 250
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) R. Roland Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 7 2140 28,4a 733
e. Willtilla v. Braute C. Roland Sørlandets Travpark 5 11/9 - 01 / 2 2140 26,3 g 400
Rudolf Roland-Caroline Roland C. Roland Sørlandets Travpark 2 25/8 - 03 / 12 2160 28,1 179
C. Roland Rudolf Roland (A) C. Roland Sørlandets Travpark 4 12/8 - 07 / 2 2140 27,1a 244
Svart m/rød hestesko,rød init.CR/ermer C. Roland Sørlandets Travpark 0 20/7 - 05 / 7 2160 29,1 332
6 2019: -12 -2 -0 -1 -3 -45 500 2018: -8 -0 -2 -0 -2 -23 000
Bacchus Ø.K. 2160 1 Plass 816 000
9 år BRUNSVART H v.Lome Kongen B. Lea Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 03 / 5 2160 28,8 108
e. Spydhild v. Elding Å. Tengsareid Forus Travbane 5 20/2 - 08 / 3 2040 28,8 151
Stall Rinden & Arne Mæle S. Øksnevad Forus Travbane 0 30/1 - 01 / 8 2060 29,3 g 372
B. Øksnevad H. Rogstad Forus Travbane 2 16/1 - 08 / 3 2060 29,1 355
hvit m/rød ø & ermstriper R. Wiig Forus Travbane 0 02/1 - 01 / 8 2060 brg g 535
7 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 2 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 21/10 - 03 / 5 1660 28,4 g 486
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Romme 0 04/10 - 01 / 7 2180 26,2 204
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 03 / 4 2100 28,4ag 253
J. Gaustad J. Gaustad Biri Travbane 0 28/7 - 08 / 7 2600 28,5ag 362
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 6 2620 25,4 996
8 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 2180 1 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 3 07/11 - 09 / 5 2160 25,4 33
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Drammen Travbane 4 22/10 - 04 / 8 2140 25,7 53
Einar Askvik /Grimstad Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 10/10 - 08 / 10 2160 24,2 255
Å. Tengsareid Lars M. Søvik (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane - 19/8 - 05 / 4 2160 dg 68
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Bjerke Travbane 5 04/8 - 03 / 3 3140 26,9 268
9 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 2 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Bjerke Travbane 2 12/9 - 06 / 2 2100 25,3a 50
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Klosterskogen Travbane 6 01/9 - 08 / 3 2100 24,5a 107
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Sørlandets Travpark 1 25/8 - 02 / 2 2140 25,1 96
P. Kals Vilde M. Kals (A) P. Kals Bjerke Travbane 3 08/8 - 08 / 6 2100 25,7a 107
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Sørlandets Travpark 1 20/7 - 06 / 5 1140 21,5a 305
10 2019: -8 -0 -2 -2 -0 -60 000 2018: -22 -4 -5 -3 -6 -496 000
Troll Solen 2200 1 Plass 1 144 200
6 år MØRKBR H v.Voje Faks M. Gundersen Sørlandets Travpark 4 03/11 - 09 / 3 2160 25,9 76
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Bjerke Travbane 2 24/10 - 02 / 9 2680 24,6 28
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Biri Travbane 3 13/10 - 07 / 12 2660 25,2 101
F. Hamre M. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/9 - 08 / 2 2140 26,6 g 43
Mørkblå/lysblå todelt, reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/9 - 07 / 2 2140 23,9 164