<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-4
DD-2
POENG SPESIAL
POENG SPESIAL
Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 125 poeng.
For 3-12-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-12-10 Plass : 5-12-10

1 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -19 000 2018: -20 -1 -1 -0 -10 -55 500
Lonely Warrior 2100 1 Plass 215 000
6 år BRUN V v.Judge Joe* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 21/10 - 01 / 3 2160 17,9 383
e. Fox Valley Belagio (US) v. Meadowbranch Jerzy* (US) J. Øveraasen Drammen Travbane 0 22/9 - 04 / 3 2100 18,7a 192
Jan Marius Johnsen /Mandal G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/9 - 05 / 3 3120 18,3 1222
V. Hop Øystein Tjomsland (T) E. Høitomt Drammen Travbane 7 30/8 - 05 / 1 2100 16,9a 173
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Drammen Travbane 4 23/8 - 05 / 1 1700 15,7a 74
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Larry S.E. (S) 2 Plass 207 979
8 år MØRKBR H v.Up Front Larry (US) G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 01 / 7 2100 20,8a 1017
e. Millan Briljant (S) v. Meadow Gallant* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 03 / 6 2100 25,4ar 105
Geir Nordbotten-Karolina Westling T. Solberg Bjerke Travbane 0 21/12 - 05 / 3 1609 17,1a 72
G. Nordbotten M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 27/11 - 06 / 12 2500 dg a 521
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 17/11 - 06 / 5 1609 15,0a 168
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Forever Va Bene 3 Plass 241 000
10 år MØRKBR H v.Fast Photo* (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 05 / 5 2100 18,9a 355
e. Gone Forever (S) v. American Winner* (US) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 05 / 12 2100 16,5a 179
Stein Solhaug /Skien M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 05 / 9 2100 17,8a 182
K. Dalsbotten Stein Solhaug V. Hop Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 05 / 3 2100 br ag 792
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek A. Akselsen Drammen Travbane 0 09/11 - 05 / 1 2100 17,9a 589
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -1 -9 500
Wara Laylock 4 Plass 161 500
10 år BRUN HP v.Gentle Star* J. Hansen Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 04 / 3 2100 18,8a 642
e. Wiona Laylock v. Foreign Office* (FR) O. Østre Drammen Travbane 0 21/6 - 05 / 6 2100 18,5a 808
Sverre A. Johnsen-Arnhild Johnsen O. Østre Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 01 / 11 2100 16,7a 1155
J. Hansen Sverre A. Johnsen J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 05 / 10 2100 16,0a 2563
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek L. Kolle Klosterskogen Travbane - 30/4 - 01 / 4 1700 dg a 576
5 2019: -9 -0 -1 -2 -3 -76 500 2018: -19 -3 -2 -2 -6 -139 991
Soros Kronos* (S) 5 Plass 322 749
8 år SVARTBRUN V v.Varenne* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 4 13/11 - 05 / 6 2100 15,5a 179
e. Honey Lavec (S) v. Malabar Man* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 05 / 4 2900 18,9 g 72
Sverige D. Dalen Momarken Travbane 7 20/10 - 03 / 6 4160 18,2 245
H. Holm Thøger Malmstrøm H. Holm Bjerke Travbane 0 03/10 - 07 / 1 1640 14,7 g 314
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Färjestad 0 22/9 - 11 / 4 3140 16,8 1073
6 2018: -15 -0 -1 -0 -5 -25 500 2017: -17 -1 -3 -1 -6 -66 882
Lonely Vacation 6 Plass 204 382
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) D. Dalen Drammen Travbane 5 08/11 - 05 / 10 2100 17,8a 629
e. Lady Lonely Hill v. Super News (US) D. Dalen Bjerke Travbane 6 24/10 - 07 / 11 1609 14,5a 729
Thomas Rød-Elisabeth Rød H. Eggen Bjerke Travbane 0 15/10 - 04 / 11 2100 16,3a 932
D. Dalen Thomas Rød (A) A. Rasmussen Drammen Travbane - 22/9 - 04 / 5 2100 dg a 284
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 10/9 - 05 / 2 2100 dg a 332
7 2018: -21 -2 -2 -0 -8 -73 500 2017: -17 -1 -1 -2 -10 -67 750
Nico Lane 7 Plass 168 250
7 år BRUN V v.Thai Tanic B. Barka Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 04 / 2 2100 18,0a 275
e. X. Lane (S) v. Lindy Lane* (US) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 06 / 9 2100 17,7ag 647
Åge Holløkken-Stian Holløkken J. Undem Klosterskogen Travbane 7 14/10 - 05 / 12 2100 17,0ag 620
T. Solberg Ine Elisabeth Dahl (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 05 / 4 2100 18,4ag 77
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Klosterskogen Travbane - 24/9 - 05 / 8 2100 dg a 98
8 2019: -12 -1 -2 -0 -3 -78 000 2018: -26 -0 -2 -2 -12 -75 250
I See U. One 2120 1 Plass 354 515
8 år BRUN V v.Høvding Lavec* (S) M. Mæland Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 04 / 10 2100 17,8a 302
e. Bettymede G.T. v. Ganymede (FR) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 25/10 - 05 / 10 2100 16,6a 996
Enok Antonsen /Arendal J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 05 / 10 2100 16,0a 355
O. Østre Enok Antonsen O. Østre Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 05 / 4 2100 17,3a 527
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame I. Thompson Sørlandets Travpark 0 11/9 - 03 / 3 2140 18,0 535
9 2019: -8 -1 -1 -2 -3 -53 000 2018: -14 -3 -3 -0 -5 -122 324
Tallahassee (S) 2 Plass 326 861
10 år BRUN V v.Super Arnie* (US) S. Jessen Färjestad 5 22/9 - 06 / 1 2640 15,5a 420
e. Margurita (S) v. Spotlite Lobell* (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 05 / 3 2100 15,2a 38
Haavard Halvorsen-Harald Jan Løberg A. Frønes Momarken Travbane 1 19/8 - 06 / 10 2140 15,0a 52
A. Frønes Haavard Halvorsen A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 06 / 12 1609 12,8a 517
Mørkblå m/burg. ermer, reklame M. Mestre Suner Bjerke Travbane 2 27/6 - 07 / 3 1609 13,6a 68
10 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -76 000 2018: -14 -9 -3 -1 -1 -194 000
Katie Mae 3 Plass 270 000
6 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 07/11 - 05 / 11 2100 14,9a 35
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) E. Høitomt Drammen Travbane 1 22/10 - 07 / 8 2100 15,8a 40
Stein Ivar Kløven /Holmestrand E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 06/10 - 06 / 1 1609 13,8a 44
E. Høitomt Stein Ivar Kløven (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 01 / 2 2100 16,3ag 14
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 10/9 - 04 / 8 2100 16,1a 29
11 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Digital Bronze (S) 4 Plass 269 939
7 år BRUN H v.Super Photo Kosmos* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 26/10 - 21 / 1 2100 19,3 P
e. Yankeehan Bronzit (S) v. Muscles Yankee* (US) F. Hamre Bjerke Travbane - 16/3 - 08 / 5 1609 dg a 28
Rolf Mangelrød /Larvik P. Lennartsson Solvalla 0 27/9 - 09 / 1 2640 15,6a 973
L. Kolle Rolf Mangelrød U. Ohlsson Solvalla 0 16/9 - 10 / 4 2640 15,6a 339
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Melander Solvalla 0 02/9 - 10 / 12 2140 16,0a 486
12 2019: -4 -3 -0 -1 -0 -124 000 2018: -13 -3 -2 -2 -4 -126 000
Dream Builder 5 Plass 390 555
6 år RØDBRUN V v.Joke Face* (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 05 / 7 2100 15,5ag 26
e. Elvira Arvells v. Dream Vacation* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 15/10 - 04 / 10 2100 14,9a 196
Team Torp E. Høitomt Bjerke Travbane 6 25/9 - 05 / 8 1609 14,1a 132
M. Høitomt E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 11/9 - 05 / 10 2140 15,1a 23
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 08/7 - 06 / 4 1609 dg a 248