<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-3
DD-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 265.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 425.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-5 Plass : 2-1-5

1 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 2100 1 Plass 299 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 3 09/11 - 04 / 3 2100 29,3 205
e. Polar Fortuna v. Braute D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 05 / 3 1609 27,8a 119
Sonja Hansen /Hokksund D. Dalen Drammen Travbane 2 18/10 - 01 / 2 2100 28,1a 142
D. Dalen Sonja Hansen H. Holm Drammen Travbane 6 11/10 - 01 / 8 1700 26,3ag 367
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 6 2120 31,3 P
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -9 -4 -0 -1 -3 -85 000
Veels Netta 2 Plass 228 579
9 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Momarken Travbane 1 30/10 - 05 / 4 2140 30,8 18
e. Veels Stjerna v. Spang Best O. Østre Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 03 / 4 2100 26,7 100
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/7 - 04 / 1 1609 26,8a 72
O. Østre O. Østre Biri Travbane 6 11/5 - 03 / 10 2100 31,6ag 134
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 6 20/4 - 07 / 11 2100 28,5a 24
3 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -74 000 2018: -11 -2 -0 -1 -3 -114 500
Trø Yr 3 Plass 323 000
5 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane - 20/10 - 07 / 5 1640 dg a 142
e. Trø Spika v. Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 2 2100 28,7a 48
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 27/8 - 02 / 9 2100 31,8a 62
Å. Tengsareid Hans Martin Klepaker Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 18/7 - 04 / 12 2160 dg 36
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 03 / 6 1609 25,6a 21
4 2019: -9 -0 -1 -0 -6 -31 500 2018: -15 -3 -3 -2 -4 -130 000
Engas Odelsjente 2120 1 Plass 315 000
11 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 06 / 7 2100 28,1a 55
e. Gilma v. Bork Rigel A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 06 / 6 2100 28,5a 45
Tonje Johannessen /Skien T. Ellefsen Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 01 / 11 2100 30,6a 612
A. Frønes Tonje Johannessen H. Ydersbond Bjerke Travbane 5 18/4 - 06 / 11 2100 28,4a 101
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Bjerke Travbane 5 28/3 - 08 / 8 2160 28,9 53
5 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -0 -0 -4 -11 -65 000
Myr Seira 2 Plass 393 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen P. Kals Bjerke Travbane 4 12/9 - 01 / 6 2600 30,2a 204
e. Findal Stjerna v. Elding P. Kals Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 09 / 7 2500 28,6ag 241
Monica Tønnesland-Tommy Røyrås P. Kals Sørlandets Travpark 3 12/8 - 07 / 5 2140 27,0a 195
P. Kals Monica Tønnesland P. Kals Sørlandets Travpark 0 29/7 - 03 / 9 2140 26,3a 949
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Sørlandets Travpark 5 20/7 - 05 / 10 2160 27,5 625
6 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 3 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten T. Solberg Momarken Travbane - 11/11 - 06 / 3 2140 dg a 473
e. Kjappe Troja v. Sjefen H. Holm Bjerke Travbane - 31/10 - 08 / 4 2100 dg a 358
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold H. Holm Bjerke Travbane 0 17/10 - 09 / 13 2160 28,0 1294
H. Holm Kjetil Guriby Huuse H. Holm Jarlsberg Travbane 6 28/9 - 01 / 4 1609 25,8a 587
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 19/9 - 08 / 2 2100 27,0a 443
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Areta Mollyn 4 Plass 392 500
10 år SVART HP v.Lome Elden M. Finsand Klosterskogen Travbane 4 25/10 - 02 / 2 2120 29,4 260
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten D. Dalen Drammen Travbane 6 22/10 - 02 / 10 2140 27,1 477
Kristine Farmen-Kari Farmen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 9 2120 27,5 984
T. Solberg John Ivar Farmen K. Kvasnes Drammen Travbane 8 11/8 - 01 / 15 2140 29,5 141
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek M. Kanstad Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 12 2140 28,9 g 243
8 2019: -9 -1 -1 -0 -2 -45 000 2018: -26 -4 -4 -3 -4 -134 500
Neseldi 5 Plass 377 500
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Løvvold Klosterskogen Travbane 1 08/11 - 03 / 4 2120 30,0 53
e. Neslykka v. Krembest S. Løvvold Klosterskogen Travbane 2 25/10 - 02 / 4 2120 28,9 210
Arne Geir Jensen /Tjodalyng K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 03 / 12 2120 28,6 g 558
K. Ødegaard Arne Geir Jensen S. Løvvold Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 03 / 6 2120 28,7 70
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 01 / 2 2100 29,2 57
9 2019: -8 -1 -3 -2 -1 -97 500 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -7 000
Voje Diva 6 Plass 466 864
7 år SVART HP v.Alm Viktor J. Eilertsen Drammen Travbane 2 30/10 - 04 / 11 2100 31,8a 84
e. Voje Frøkna v. Järvsöfaks (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 04 / 6 2100 28,4a 164
Lars O. Romtveit /Skoppum D. Dalen Sørlandets Travpark 0 03/6 - 04 / 4 2140 28,8 177
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 14/3 - 08 / 6 2140 br 437
Svart/gull skrådelt, hvit kant E. Høitomt Drammen Travbane 0 17/10 - 03 / 7 2120 31,7 18
10 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -13 -0 -1 -3 -2 -31 000
Hovsjerka 7 Plass 381 721
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Østerholt Sørlandets Travpark 4 22/9 - 01 / 3 2180 31,3 213
e. Hovsrosa v. Spang Best K. Østerholt Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 01 / 6 1609 25,9a 306
Einar Aasen /Skien E. Høitomt Bjerke Travbane 0 01/8 - 01 / 6 1609 26,6a 146
T. Ellefsen Einar Aasen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 03 / 6 1700 24,7a 263
hvit m/rødt sk.stk./ermer + reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 06 / 1 1609 24,6a 86
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -1 -10 -81 000
Langaard Siv 8 Plass 275 500
8 år BRUN HP v.Ridder Prinsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 08/11 - 05 / 9 2140 29,7 112
e. Rust Mari v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 02/11 - 05 / 5 1609 27,8ag 159
Stall Langaard Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 03 / 7 2100 29,0a 39
L. Kolle Halvor Bø Langaard Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 18/10 - 01 / 6 2100 28,0a 74
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 06 / 5 2100 27,9a 88
12 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 9 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 04 / 7 2100 29,6ag 365
e. Rådimil v. Ilmin H. Eggen Momarken Travbane 0 30/10 - 05 / 7 2160 35,8 g 391
Eivind Gravdal /Hof O. Østre Drammen Travbane 0 22/10 - 02 / 11 2140 28,2 g 779
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 03 / 11 2120 br g 546
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl A. Valstad Jarlsberg Travbane 4 28/9 - 03 / 8 2120 29,2 691
13 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -20 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 10 Plass 345 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Sørlandets Travpark 5 03/11 - 04 / 13 2180 28,0 g 74
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 12 2140 28,2 539
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 7 08/9 - 09 / 4 2140 27,2 62
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bergen Travpark 1 18/8 - 08 / 6 1620 25,3 27
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 04/8 - 07 / 6 2140 27,1 124