<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 15.001 - 42.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-9 Plass : 1-5-9

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -20 000
Land Mann 2100 1 Plass 39 000
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 9 2120 36,3 153
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Drammen Travbane 4 22/10 - 09 / 4 2120 34,8 204
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Klosterskogen Travbane N 16/8 - 20 / 2 2100 41,0 r N
D. Dalen Hans Landsverk D. Dalen Klosterskogen Travbane - 09/4 - 03 / 4 2100 dg 199
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 3 2140 dg 208
2 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500
Huseby Snuppa 2 Plass 30 500
5 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 7 2100 36,2ag 275
e. Moe Svalin v. Spikeld E. Gravdal Momarken Travbane 4 15/5 - 08 / 12 2180 33,8 205
Carina Værnes Øien-Ronny Øien E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 10/5 - 07 / 2 1700 dg a 269
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 30/4 - 08 / 10 2100 32,3a 1466
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane - 25/4 - 10 / 5 2140 dg 530
3 2018: -6 -2 -0 -1 -1 -31 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjernedryss 3 Plass 31 000
3 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 03 / 3 2100 35,3ag 40
e. Røeds Ronja v. Kos Knekten Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 12/8 - 02 / 1 2140 33,7 g 34
Stall Eple-Dryss Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 01/8 - 09 / 13 2160 39,1 g 25
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 20/7 - 10 / 8 2140 31,8a 44
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 01/7 - 08 / 10 2160 31,8 57
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000
Ås Kvikken 4 Plass 41 000
7 år MØRKBR V v.Voje Faks H. Forberg Klosterskogen Travbane 7 08/11 - 02 / 1 2100 34,8a 724
e. Hisli Stjerna v. Nordli Svarten H. Forberg Sørlandets Travpark 0 12/8 - 02 / 4 2140 33,8 269
Laila Olsen-Jack Ingebrigtsen H. Forberg Sørlandets Travpark 6 29/7 - 08 / 4 2160 35,1 404
H. Forberg Laila Olsen H. Forberg Sørlandets Travpark 0 24/3 - 01 / 8 2160 35,3 g 772
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 01 / 1 2100 33,1a 285
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -7 -39 000
Hællemåne Da Mia 5 Plass 44 000
8 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Drammen Travbane 7 08/11 - 02 / 8 2100 35,8ag 178
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Biri Travbane 0 22/7 - 03 / 6 2120 32,6 g 559
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 10/7 - 02 / 2 2160 32,8 g 999
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 19/6 - 07 / 5 2160 35,8 305
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 12 2160 34,7 g 561
6 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 6 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling R. Hansen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 02 / 5 2100 31,9ag 312
e. Springtina v. Alm Rigel J. Hansen Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 3 2100 dg g 98
Randi Merete Wahl /Hof R. Hansen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 8 2100 33,3ag 207
R. Hansen L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 14/9 - 07 / 8 2100 34,5ag 33
Svart/hvit rutet m/gul erm & sidefelt R. Hansen Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 02 / 5 2140 33,6 g 304
7 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -22 000 2018: -17 -0 -1 -2 -10 -43 500
Santans 7 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Biri Travbane 4 09/11 - 08 / 3 2100 32,9 179
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Bjerke Travbane 5 31/10 - 01 / 11 2160 33,6 g 387
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Drammen Travbane 5 18/10 - 02 / 1 2100 32,9ag 213
P. Sem Trygve Bjørge P. Sem Bjerke Travbane 5 06/6 - 09 / 13 2160 32,8 638
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek A. Bye Biri Travbane 0 11/5 - 04 / 8 2120 36,0 g 271
8 2019: -6 -2 -0 -1 -1 -46 500 2018: -9 -2 -1 -1 -4 -54 000
Nesvik'n 8 Plass 100 500
4 år SVART V v.Moe Odin J. Eriksen Forus Travbane 5 07/8 - 05 / 10 2060 32,0 430
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 01/7 - 03 / 7 2140 33,0 g 113
Mardon Jørgensen /Vennesla J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 24/5 - 08 / 10 2100 33,2a 41
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 04/5 - 03 / 7 2100 34,3a 56
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 3 09/4 - 03 / 2 2100 34,3 g 54
9 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -11 000 2018: -12 -0 -2 -2 -8 -43 000
Gompen Gullet 9 Plass 54 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 02/11 - 03 / 5 2100 33,8a 42
e. Rise Bruna v. Troll Kos A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 07 / 9 2100 33,1a 39
Elin Gumpen /Nodeland A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 03 / 11 2120 33,9 g 634
A. Frønes Elin Gumpen P. Kals Sørlandets Travpark 5 29/7 - 08 / 7 2160 33,8 g 269
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 6 20/7 - 10 / 10 2140 33,2a 642